• ediaem32 mindet hiweb 30l

  FB14-20A(C)NT Serisi

  EDiA  EM ile tanışın . Piyasadaki en akıllı ve en dayanıklı kamyonlardan biridir. Özelliklerle dolu bu araç, bir Mitsubishi forkliftinden beklediğiniz manevra kabiliyeti, güç ve güvenilirliği sunar. Performans için tasarlanmış ve tasarlanmış bu 48 voltluk üç ve dört tekerlekli elektrik, sezgisel olarak çalışır ve performanslarını bireysel operatörünüze göre ayarlar. EDiA  EM'ningelişmiş yazılımı, davranışı gerçek zamanlı olarak analiz eder ve güvenli ama üretken performans için kamyonun davranışını otomatik olarak ayarlar.
  Modeli Yükleme kapasitesi
  FB14ANT 1400 kg
  FB16ACNT 1600 kg
  FB16ANT 1600 kg
  FB18ACNT 1800 kg
  FB18ANT 1800 kg
  FB20ANT 2000 kg
   
 • ediaem42 mindet hiweb 16 l

  FB16-20A(C)N Serisi

  EDiA EM ile tanışın. Piyasadaki en akıllı kamyon ve en dayanıklılardan biri. Özellikler ile birlikte, bir Mitsubishi’den beklediğiniz manevra kabiliyeti, güç ve güvenilirliği sunar. 48 voltluk üç ve dört tekerlekli elektrik motorları gerçekleştirmek üzere tasarlandı ve üretildi, performanslarını kişisel operatörünüze göre uyarlayarak sezgisel olarak çalışıyor. EDiA EM’in gelişmiş yazılımı, davranışı gerçek zamanlı olarak analiz eder ve forkliftin davranışını güvenli ancak verimli performans için otomatik olarak ayarlar.
  Model Yük Kapasitesi
  FB16ACN 1600kg
  FB16AN 1600kg
  FB18ACN 1800kg
  FB18AN 1800kg
  FB20AN 2000kg
 • ediaex2 mindet hiweb 09

  FB25-35A(C)N Serisi

  EDiA  EX ile ilgili her şey güven verir. Tasarım ekibimiz, hem sağlam hem de çevik, teknolojik olarak gelişmiş ancak kontrol edilmesi tamamen sezgisel bir şey inşa etmek için çalıştı. EDiA , her zaman, her zaman göreve hazır olacağını bilerek işi yapmak için size güven verir. Dört tekerlekten yönlendirme ve etkileyici artık kapasiteler ile dar alanlarda çalışan büyük kamyon performansı elde edersiniz. AutoBoost , gücünüzün eksik olduğunu asla hissetmeyeceğiniz anlamına gelir. Ancak bu sadece performansla ilgili değil, güvenlikle de ilgili. Direkten gösterge panosuna ve karşı ağırlığa kadar her parça, sürücünün göreve ilişkin çok yönlü görüşünü en üst düzeye çıkarmak için iyileştirildi. Hile yok, sadece harika tasarım. Akıllı sistemler, mevcut duruma tepkiyi ayarlamak için sürücünün yetenekleri ve mevcut yük ile birlikte çalışır - örneğin, Uyarlanabilir Kaldırma Kontrolü sistemi sayesinde kaldırma ve indirme her zaman sorunsuz ve sabittir. Forkliftlerimiz yıllardır operatörlerin favorisi olmuştur. Sezgisel kontrol şemaları seçenekleri, farklı operatör modları, son derece ayarlanabilir bir kabin ve sayısız diğer özellikler ile her operatör, kabinde oturdukları anda kendilerine tamamen doğal gelen bir kurulumla istedikleri EDiA EX'e  sahip olabilir. Mükemmel şekilde uyarlanmış bir kurulum, bir vardiyayı daha rahat, daha verimli ve daha üretken hale getirir. Her şey güven vermekle ilgili.
  Modeli Yükleme kapasitesi
  FB25ACN 2500 kg
  FB25AN 2500 kg
  FB30ACN 3000 kg
  FB30AN 3000 kg
  FB35AN 3500 kg
 • ediaxl mindet hiweb 27 l

  FB40-55(C)N(H) Serisi

  EDiA XL , operatörlere her zamankinden daha fazla kontrol sağlamak için tasarlanmış devrim niteliğindeki özelliklerden yararlanır .  Elektrikli diferansiyel kilidi, optimum çekiş sağlar ve Dört Tekerlekten Direksiyon, daha iyi kavrama ve hassas kullanım sağlar. EDiA  XL , en çok ihtiyaç duyduğunuz anda ekstra hız ve güç için AutoBoost ile donatılmıştır . Bir operatörün rahat olması durumunda daha üretken olacağı iyi bilinmektedir. EDiA  XL , mikro titreşimleri en aza indiren kauçuk sızdırmaz bir kabine sahiptir ve Düşük Gürültülü Kaldırma, yalnızca 63 dB ile piyasadaki en sessiz asansördür. EDiA  XL ayrıca AC ve ısıtıcı seçeneklerini de içerir, böylece sıcaklıklar operatöre göre ayarlanabilir. Bu özellikler, operatörün eldeki göreve odaklanabileceği stressiz bir ortam yaratmak için birleşir. Optimum kullanım için EDiA  XL , aynı anda kaldırma ve eğme işlevleri sunan çift joystick'in yanı sıra, yükleri indirirken ilave stabilite ve az şasi hareketi için Uyarlamalı Kaldırma Kontrolü (ALC) içerir. EDiA  XL, herhangi bir görevi tamamlayacak ve her zorluğun üstesinden gelecek güce ve performansa sahiptir - bu da onu bir IC kamyonuna en iyi alternatif haline getirir. EDiA  XL'ninsınıfında en verimli enerji tüketimine sahip olduğu bile kanıtlanmıştır. Böylece sıfır emisyonla daha uzun süre devam edersiniz.
  Modeli Yükleme kapasitesi
  FB40N 4000 kg
  FB45N 4500 kg
  FB50CN 4990 kg
  FB50N 4990 kg
  FB50NH 5000 kg
  FB55NH 5500 kg
 • ediaem42 mindet hiweb 16 l

  Mitsubishi FB16-20A(C)N Series

  • EDiA EM ile tanışın. Piyasadaki en akıllı kamyon ve en dayanıklılardan biri. Özellikler ile birlikte, bir Mitsubishi’den beklediğiniz manevra kabiliyeti, güç ve güvenilirliği sunar.
   48 voltluk üç ve dört tekerlekli elektrik motorları gerçekleştirmek üzere tasarlandı ve üretildi, performanslarını kişisel operatörünüze göre uyarlayarak sezgisel olarak çalışıyor. EDiA EM’in gelişmiş yazılımı, davranışı gerçek zamanlı olarak analiz eder ve forkliftin davranışını güvenli ancak verimli performans için otomatik olarak ayarlar.
   Model Yük Kapasitesi
   FB16ACN 1600kg
   FB16AN 1600kg
   FB18ACN 1800kg
   FB18AN 1800kg
   FB20AN 2000kg