Ad Soyad
Telefon
Firma
Email
Neye İhtiyacınız var ?

OPBL10N Alçak Seviye Sipariş Toplama Aracı

OPBL10N Serisi

Alçak Seviye Sipariş Toplama Aracı AC - 1.0 ton
Model Yük kapasitesi
OPBL10N 1000kg
OPBL10NF 1000kg
OPBL10NV 1000kg

opbl10n-serisi1-mitsubishi-forklift-1502870378
Son derece modern görünüşe sahip VELIA ES düşük seviye sipariş toplayıcılar, operatöre konfor ve hassas kontrol ile etkin performans ve pazar lideri performans sunar. Bu ödül kazanan seride, rakiplerine karşı büyük bir üretkenlik avantajı sağlayan bazı önemli özellikler yer alıyor.
opbl10n-serisi2-mitsubishi-forklift-1502870379
Rahat ve tepkisel Maxius direksiyon simidinden, rakiplerine nazaran daha geniş ve rahat çalışmaya imkan sağlayan operatör kabinine kadar VELIA, çalışma verimini en üst düzeye çıkarmak için tasarlandı. VELIA serisi, sıfırdan 12 Km/s hıza kadar ayarlanabilen sürüş hızına sahiptir. Bu seride her türlü ihtiyacı karşılamak için yükselen platform (P), yükselen çatal (F) ve makaslı asansör çatal (X) modelleri bulunmaktadır.
1Önemli özellikler
Güçlü AC motor yüklü halde bile yüksek sürüş hızı ve ivme ayrıca kusursuz, gürültüsüz, kontrollü operasyon, uzun vardiya ömrü ve düşük bakım gereksinimleri anlamına gelir. Küçük dönüş yarıçapı (1500mm) ve sınırsız 360° dönebilen elektrikli direksiyon mükemmel manevra kabiliyeti sunar. Platformun kademesiz kaldırma ve indirme özelliği tırmanma gerekmeksizin ikinci toplama seviyesine kolay erişim sağlar. Yana yerleştirilmiş butonlar kısa mesafeye uygun sürüşlerde yandan yürüyerek kullanıma izin verir. Yükselen çatallar ekstra ergonomik avantajlar sunar. Akü silindirleri akü değişiminin hızlı ve kolay olmasını sağlar. Çok fonksiyonlu ekran çalışılan saat, akü şarj yüzdesi ve direksiyon simidi pozisyonu hakkında açık bilgi verir. Motor bölümüne kolay servis erişimi duraksamayı minimize ederken üretkenliği maksimum yapar.
2Kilit özellikler
Sürüş

Güçlü AC motor yüklü halde bile yüksek sürüş hızı ve ivme ayrıca kusursuz, gürültüsüz, kontrollü operasyon, uzun vardiya ömrü ve düşük bakım gereksinimleri anlamına gelir.

Elektrik ve kontrol sistemleri

Akü silindirleri akü değişiminin hızlı ve kolay olmasını sağlar.

Çatallar

Yükselen çatallar ekstra ergonomik avantajlar sunar.

Hidrolikler

Platformun kademesiz kaldırma ve indirme özelliği tırmanma gerekmeksizin ikinci toplama seviyesine kolay erişim sağlar.

Operatör mahalli ve Controller

Yana yerleştirilmiş butonlar kısa mesafeye uygun sürüşlerde yandan yürüyerek kullanıma izin verir. Çok fonksiyonlu ekran çalışılan saat, akü şarj yüzdesi ve direksiyon simidi pozisyonu hakkında açık bilgi verir.

Direksiyon sistemi

Küçük dönüş yarıçapı (1500mm) ve sınırsız 360° dönebilen elektrikli direksiyon mükemmel manevra kabiliyeti sunar.

Diğer özellikleri

Motor bölümüne kolay servis erişimi duraksamayı minimize ederken üretkenliği maksimum yapar.

İçerdiği seçenekler:

Aku değiştirme cihazı
Terminal ve barkod okuyucu için uygun 12V/8A çıkış
Yüksek-sürtünmeli tekerlek
800’den 1600 mm ye çatal uzunlukları

Fotoğraflar