Ad Soyad
Telefon
Firma
Email
Neye İhtiyacınız var ?

PBV20-25N2 Platformlu Akülü Transpalet

PBV20-25N2 Serisi

Platformlu Eletrikli Transpalet& Çift Palet Taşıyıcı AC 2.0 - 2.5 ton
Model Yük kapasitesi
PBV20N2 2000kg
PBV20ND 1600 / 1000 + 1000 kg
PBF25N2 2500kg

pbv20-25n2-serisi1-mitsubishi-forklift-1502809236
Sızdırmaz, korumalı ve özellikle her sistemde düşük bakım gereksinimleri için tasarlandı. PREMIA EM platformlu elektrikli transpaletler en zor koşullara göğüs germek için tasarlandı. Pürüzlü yüzeyler, su sıçraması, toz ve tüm zorluklara rağmen PREMIA EM çalışmasından ödün vermez. Kullanımı kolay yeke kolu yardımıyla sezgisel kontrolle ve güvenli ve konforlu ergonomik platformla operatörünüz daima güvende ve kontrol daima onda.
pbv20-25n2-serisi2-mitsubishi-forklift-1502809237
Farklı ihtiyaçlar için standart (PBV20N2) ve ağır hizmet tipi (PBF25N2) modellerimiz mevcuttur. PBF25N2 modeli ağır yüklü, yoğun, uzak mesafe kullanımlarına karşı üretilmiştir. Maksimum 8,5km/h hıza ulaşabilir (opsiyonel 12km/h olan modeli de vardır.) PBV20N2 modeli lojistik noktalarında, endüstriyel depolarda, ek olarak yükleme-boşaltma araçlarında kullanım için son derece idealdir. Ayrıca marifetli, iki paleti birden taşıyabilen PBV20ND ikiz transpalet modelimiz vardır. Çift katlı paletler için idealdir.
1Önemli özellikler
Kapalı şasi sayesinde toza, kire ve diğer parçacıklara karşı üstün koruma sağlar. Güçlü, sızdırmaz motor ve Vulkollan tahrik tekeri transpaletin ömrünü son derece uzatır. Hızlı kaldırma ve indirme hızları üretkenliği artırır. Yağ dolgulu, yalıtımlı şanzıman darbelere karşı dayanıklıdır. Sessiz ve sarsıntısız çalışır. Az bakım gerektirir. Büyük asma platform yüksek pozisyonlandırılmış rahat yan barlara sahiptir ve kolay ulaşım için alçakta durur. Yan barlar güvenli ve ergonomik yaslanma pozisyonu sağlar. Yüksek kavrama kauçuk paspas kaymaları önler ve konforlu bir destek sunar. Yeni nesil çok fonksiyonlu kontrolcü işi daha az bileşenle yaparak kusursuz ve sessiz kontrol için hem sürüşü hemde kaldırmayı yönetir. Tam programlanabilirlik çok yönlülüğüyle iş ve operatör kombinasyonuna göre ivme, sürüş hızı ve frenlemeyi ayarlar. Su geçirmez kablo ve bağlantılar, kapalı akü bölmesi, sıçrayan su kanalıyla birlikte sistem çökmesi ve korozyon önlenir. Yüksek mukavemetli çatallar dayanıklılık sunar ve yuvarlatılmış uçlu kaynaklı yapı palete girişi kolaylaştırır. Yüksek denge iki yük tekerleğine ek olarak tahrik tekerleğininin yanındaki birbirine bağlı iki kastor tekerlek tarafından sağlanır.
2Kilit özellikler
Frenler

Rejeneratif frenleme efektif kontrol ve uzun vardiya ömrü demektir ayrıca fren aşınmasını azaltır. Park frenleri, yokuşlarda ekstra güvenlik için güç kapatıldığında otomatik olarak aktif olur

Sürüş

Güçlü, sızdırmaz motor ve Vulkollan tahrik tekeri transpaletin ömrünü son derece uzatır. Yağ dolgulu, yalıtımlı şanzıman darbelere karşı dayanıklıdır. Sessiz ve sarsıntısız çalışır. Az bakım gerektirir. Hareketli tahrik elemanları daha iyi operatör konforu ve düşük bakım gereksinimleri için titreşimi azaltır. Toz korumalı yük tekerlekleri düşük bakım gereksinimi ve değiştirme masrafı sağlar.

Elektrik ve kontrol sistemleri

Yeni nesil çok fonksiyonlu kontrolcü işi daha az bileşenle yaparak kusursuz ve sessiz kontrol için hem sürüşü hemde kaldırmayı yönetir. Tam programlanabilirlik çok yönlülüğüyle iş ve operatör kombinasyonuna göre ivme, sürüş hızı ve frenlemeyi ayarlar. Arac bilgisayarı teşhis sistemi ve arızalı bellek dizini, bakım çalışmalarını hızlandırır ve hasar oluşmasını önler. Su geçirmez kablo ve bağlantılar, kapalı akü bölmesi, sıçrayan su kanalıyla birlikte sistem çökmesi ve korozyon önlenir. Cok yonlu aku bolmesi, ihtiyaçlarına göre DIN ve BS standartlarında bir çok çeşit kapasitede aküyü bulundurabilir (sadece PBV20N2, PBF25N2). Yüksek kapasite akü uzun vardiyalar için standart olarak 375Ah ve 500 Ah’ye kadar güç verir.

Çatallar

Yüksek mukavemetli çatallar dayanıklılık sunar ve yuvarlatılmış uçlu kaynaklı yapı palete girişi kolaylaştırır. Sektörün önde gelen kaldırma yüksekliği (135mm) hasarlı paletlerde bile dik yokuşlarda ve yükleme iskelelerinde kolay kontrol sağlar. Kompakt, dubleks asansör 2000 kg (veya 1000 kg her çatal çifti için) maksimum yükleme kapasiteli iki kaldırma yüksekliği sağlar (1600mm ve 2000mm).(Sadece PBV20ND)

Şasi ve Gövde

Kapalı şasi sayesinde toza, kire ve diğer parçacıklara karşı üstün koruma sağlar. Yüksek denge iki yük tekerleğine ek olarak tahrik tekerleğininin yanındaki birbirine bağlı iki kastor tekerlek tarafından sağlanır. RapidAccess Özellikleri kontroller ve bakım için kolay ve hızlı erişim sağlar.

Hidrolikler

Hızlı kaldırma ve indirme hızları üretkenliği artırır.

Operatör mahalli ve Controller

Büyük asma platform yüksek pozisyonlandırılmış rahat yan barlara sahiptir ve kolay ulaşım için alçakta durur. Yan barlar güvenli ve ergonomik yaslanma pozisyonu sağlar. Yüksek kavrama kauçuk paspas kaymaları önler ve konforlu bir destek sunar. İki performans seceneği, güvenlik enerji verimliliği ve üretkenliği artırır (Sadece PBV20N2 vePBF25N2’de) Opsiyonel ergonomik kollar eldivenle bile operatörün yükü yükseltmesini ve alçaltmasını sağlar. Yavaş ilerleme hızı fonksiyonu ve kumanda kolu kilidi ve dümen kolu kilidi, sınırlandırılmış alanlarda emniyeti ve kontrolü en üst düzeye çıkarır. Kolay kullanımlı kontroller, operatörün yorulmasını engeller ve güvenlik için hataları en aza indirir. Aku dolum gostergesi, akünün korunması ve aracın kullanımının takip edilmesi için standart özellik olarak sunulmaktadır. Çok fonksiyonlu ekran operatör ve servis mühendislerini uyarır. Hasardan korunmada ve bakıma alma zamanı konusunda fayda sağlar. Maxius Tasarım Direksiyon ergonomi, konfor ve tasarımda son teknolojiyi sunar ve tüm kontroller ulaşılması kolay yerdedir (sadece PBF25N2’de). Yan duruş çalışma pozisyonu minimum üst beden ve boyun hareketi gerektirir ve böylece operatör zorlanmasını azaltır (sadece PBF25N2’de) Direksiyon sistemi Son teknoloji urunu kontrol kolu, üstün ergonomik tasarım, konfor ve emniyet sunar. Küçük dönme çapı çapı ile birlikte kompakt şasi ve mükemmel görüş açısı olağanüstü bir manevra gücü sağlar.

İçerdiği seçenekler:

PIN-code device instead of key switch
daha yüksek sürüş hızı (12 km/h) 600 kg yüke kadar
Soğuk hava deposu modifikasyonu (classIII, -35°C)
Geniş ceşitlilikte catal boyutları
Müşteri adı/logo/yan panellerde resim
Yuk arkalığı
Farklı uygulamalar icin tahrik ve yuk taşıma secimi
Palet giriş ve cıkış silindirleri
Büyük kaldırma/indirme kolları
Aksesuarların monte edilmesi icin, ekipman cubuğu
500Ah akü için boşluk (sadece PBF25N2’de)

Fotoğraflar