SBS15-20N-Serisi Elektrikli İstifleyicihttps://timforklift.com/wp-content/uploads/2018/04/sbs15-20n-serisi0-mitsubishi-forklift-1502869827.png

SBS15-20N Serisi

Oturaklı İstifleyici AC 1.5 – 2.0 ton

Model  Yük kapasitesi

SBS15N 1500kg

SBS15NI               1500kg

SBS20N 2000kg


Özellikler


“Her işi yapar (do-it-all)” serisi SBS15-20N sadece ağır yükleri 6.5 metre yüksekliğe kadar istiflemekle kalmaz, bir reach trucktan daha dar koridorlarda çalışır. Güçlü, hızlı ve kontrollü bir şekilde yükleri uzun mesafelere taşır. SBSN istifleyiciler, mükemmel performansı, uzun vardiyalar boyunca sürekli üretkenlik için efor gerektirmeyen kusursuz direksiyon ve ergonomik kontrolle kombine eder.

Serideki 3 modelimizde yüksek kapasiteye sahiptir. “Initial Lift (i)”li modelimiz yokuş kullanımı için ekstra yerden yükseklik verir. Düşük bakım gereksinimli AC tahrik motoru, uzun servis aralığı ve tüm komponentlere hızlı erişim masrafları kısar ve ömrü uzatır. Ayrıca sağlam şasi ve asansör yapısı operatörü ve makineyi kazasal hasarlardan korur. 2.0 ton modeli çatal uçlarına kadar net görüş sağlayan devrimsel Vision Mast teknolojisiyle donatılmıştır.

Önemli özellikler

Sağlam şasi dayanıklılığı arıtır ve mükemmel sürücü koruması sağlar. Güçlü AC motor yüklü halde bile yüksek sürüş hızı ve ivme ayrıca kusursuz, gürültüsüz, kontrollü operasyon, uzun vardiya ömrü ve düşük bakım gereksinimleri anlamına gelir. Geniş akü bölmesi yüksek kapasite aküleri içine alabilir (500Ah ye kadar). 360 derece dönebilen elektronik fly-by-wire direksiyon yüksek hızlarda bile minimum eforla mükemmel dönüş sağlar. Opsiyonel kolçak seçeneğiyle tam süspansiyonlu, tam ayarlanabilir koltuk ve kemer uzun vardiyalar boyunca operatöre konfor ve güvenlik sağlar. Genişletilebilir yan sabitleyiciler ekstra rezidüal kapasite sunar (tripleks asansörlerde standarttır ve dublekslerde opsiyoneldir). Pin Kodlu çalıştırm Yetkisiz ve uygunsuz kullanımı önlemek için sürücüye özgü ayarlar standart olarak dahil edilmiştir. Programlanabilir kontrolcü çok yönlülüğüyle iş ve operatör kombinasyonuna göre ivme, sürüş hızı ve frenlemeyi ayarlar. Rejeneratif frenleme efektif kontrol ve uzun vardiya ömrü demektir ayrıca fren aşınmasını azaltır. Net görüş sağlayan tasarım özellikle 2.0 ton modellerde çatal uçları ve çalışma alanı görüşünü maksimum yapar.

Kilit özellikler

Frenler

Rejeneratif frenleme efektif kontrol ve uzun vardiya ömrü demektir ayrıca fren aşınmasını azaltır.

Sürüş

Güçlü AC motor yüklü halde bile yüksek sürüş hızı ve ivme ayrıca kusursuz, gürültüsüz, kontrollü operasyon, uzun vardiya ömrü ve düşük bakım gereksinimleri anlamına gelir.

Elektrik ve kontrol sistemleri

Geniş akü bölmesi yüksek kapasite aküleri içine alabilir (500Ah ye kadar). Pin Kodlu çalıştırm Yetkisiz ve uygunsuz kullanımı önlemek için sürücüye özgü ayarlar standart olarak dahil edilmiştir. Programlanabilir kontrolcü çok yönlülüğüyle iş ve operatör kombinasyonuna göre ivme, sürüş hızı ve frenlemeyi ayarlar. Akü değişim standı hızlı değişimler için standart olarak monte edilir. Akü seviye göstergesi ve otomatik enerji kesim sistemi ile akü koruması sağlanır. Otomatik kademesiz hız azaltma sistemi sürekli olarak kaldırma yüksekliğini izler ve kaldırma açısını izler ayrıca güvenli ve kontrollü bir performans için hızı ayarlar.

Şasi ve Gövde

Sağlam şasi dayanıklılığı arıtır ve mükemmel sürücü koruması sağlar. Net görüş sağlayan tasarım özellikle 2.0 ton modellerde çatal uçları ve çalışma alanı görüşünü maksimum yapar.

Hidrolikler

Kusursuz hidrolik yüklerin dengeli kontrolü için sarsıntısız çatal hareketi sağlar.

Asansör ve Çatallar

Yüksek denge, kaldırma gücü ve asansör mukavemeti mükemmel rezidüal kapasite oluşturur. Genişletilebilir yan sabitleyiciler ekstra rezidüal kapasite sunar (tripleks asansörlerde standarttır ve dublekslerde opsiyoneldir). Yuvarlatırlmış çalat uçları kusursuz palet giriş-çıkışı sağlar.

Operatör mahalli ve Controller

Ayarlanabilir kol destekli ergonomik operatör kompartmanı ve mükemmel pozisyonda yerleştirilmiş kontrolller sürücü yorgunluğunu azaltır ve kusursuzluğu artırır. Opsiyonel kolçak seçeneğiyle tam süspansiyonlu, tam ayarlanabilir koltuk ve kemer uzun vardiyalar boyunca operatöre konfor ve güvenlik sağlar. Yük tartma göstergesi standart olarak güvenli yük kapasitesini aşmamak için yerleştirildi. Açık, anlaşılır LCD panel operatör ve servis mühendislerini bilgilendirir. Bakım ve hasar koruma konularında yardımcı olur. Kullanıcı dostu operatör menüsü kolay takip edilebilen talimatlar sağlar ve operatörün palet taşıyıcıyı kendi tercihlerine göre yönetmesine izin verir.

Direksiyon sistemi

360 derece dönebilen elektronik fly-by-wire direksiyon yüksek hızlarda bile minimum eforla mükemmel dönüş sağlar. Progessive steering hızlı hareket ederken düşük hızlarda kolay ve düzgün bir manevra yapmanızı sağlar.

Diğer özellikleri

Katlanabilir oturak allows quick and easy entry to all areas for checks and maintenance. Uzun servis aralığı masrafları kısar ve kullanım ömrünü uzatır.

İçerdiği seçenekler:

Geniş çeşitlilikte çatal boyutları

Müşteri adı/logo/yan panellerde resim

Palet giriş ve cıkış silindirleri

Yan dengeleyiciler (tripleks asansörlerde standart, dublekslerde opsiyoneldir)

Yan dengeleyicinin 2.5 metre ve daha yüksek mesafelerde zorunlu hareketi

Tekerlek malzemesi seçimi

Liste askısı veya Bilgisayar desteği

Başlatma/durdruma düğmesi yerine kontak anahtarı