Ad Soyad
Telefon
Firma
Email
Neye İhtiyacınız var ?

OPB10-20NE Alçak Seviye Sipariş Toplama Aracı

OPB10-20NE Serisi

Alçak Seviye Sipariş Toplama Aracı AC 1.0 - 2.0 ton
Model Yük kapasitesi
OPB20NE (NEP) 2000kg
OPB10NEF(NEFP) 1000kg
OPB20NEX (NEXP) 2000kg

opb10-20ne-serisi1-mitsubishi-forklift-1502870785
Son derece modern görünüşe sahip VELIA ES düşük seviye sipariş toplayıcılar, operatöre konfor ve hassas kontrol ile etkin performans ve pazar lideri performans sunar. Bu ödül kazanan seride, rakiplerine karşı büyük bir üretkenlik avantajı sağlayan bazı önemli özellikler yer alıyor.
opb10-20ne-serisi2-mitsubishi-forklift-1502870786
Rahat ve tepkisel Maxius direksiyon simidinden, rakiplerine nazaran daha geniş ve rahat çalışmaya imkan sağlayan operatör kabinine kadar VELIA, çalışma verimini en üst düzeye çıkarmak için tasarlandı. VELIA serisi, sıfırdan 12 Km/s hıza kadar ayarlanabilen sürüş hızına sahiptir. Bu seride her türlü ihtiyacı karşılamak için yükselen platform (P), yükselen çatal (F) ve makaslı asansör çatal (X) modelleri bulunmaktadır.
1Önemli özellikler
Gelişmiş elektrikli direksiyon, virajlarda otomatik hız kesme ve tahrik tekerleğinin otomatik olarak merkezleme ile birlikte hızda hassas kontrol sağlar. Maxius Tasarım Direksiyon simidi gerektiğinde tek elle çalıştırmaya izin veren her iki elle de kolaylıkla erişebilir çalıştırma kontrolleri ile birlikte en iyi ergonomiyi, konforu ve tasarımı sunar. Programlanabilir kontrolcü maksimum güvenlik ve verimlilik sağlamak amacıyla uygulamaya, operatöre ve kamyona uyacak şekilde hızlanmayı, seyir hızını ve frenlemeyi ayarlar. Geniş operator alanı, maksimum operatör hareketine izin veren pazardaki en büyük platform olma özelliğine sahiptir. Alçak basamaklı (sadece 105mm) yürüyerek girilebilen kabin ve yivli platform kenarları her iki taraftanda kolay giriş-çıkış sağlar. Zemin sensoru, operatör ergonomik bir sürüş pozisyonuna geçer geçmez forkliftin aktivasyonuna gecikmeleri minimize edecek şekilde izin verir. Benzersiz LED ışığı tasarımı depoda görme ve görülme güvenliği sağlar ve ayrıca dönüş sinyali işlevini görür. Yük bölmesi seçimi manivelalı ve makaslı kaldıraçlı yük bölmesi olarak iki seçeneklidir. Yükün 800 mm gibi bir ergonomik yüksekliğe kaldırılmasını sağlar ve operatörün zorlanmasını önler. Yukselen platform, ikinci kattan güvenli bir şekilde sipariş toplamak için 2,5 m yüksekliğine kadar sipariş toplamayı mümkün kılar (Yalnızca P modeller) RapidAccess Özellikleri kontrol ve bakım için tüm alanlara hızlı ve kolay giriş sunar.
2Kilit özellikler
Frenler

Rejeneratif frenleme tahrik tekerinin tıkanmasına ve fren aşınmasına izin vermez. Efektif kontrol ve mükemmel enerji verimliliği sağlar.

Sürüş

Guclu suruş motoru, yumuşak, sessiz çalışma, uzatılmış vites uzunluğu ve daha düşük bakım gereklilikleri için mükemmel çekiş ve ayarlanabilir hızlanma, yavaşlama ve fren kuvveti sağlar.

Elektrik ve kontrol sistemleri

Programlanabilir kontrolcü maksimum güvenlik ve verimlilik sağlamak amacıyla uygulamaya, operatöre ve kamyona uyacak şekilde hızlanmayı, seyir hızını ve frenlemeyi ayarlar. Yüksek verimliliğe sahip elektronik sistemdeki bileşenler en nemli ortamlarda bile maksimum güvenirlik için su geçirmezdir Arac bilgisayarı teşhis sistemi ve arızalı bellek dizini, bakım çalışmalarını hızlandırır ve hasar oluşmasını önler. Benzersiz LED ışığı tasarımı depoda görme ve görülme güvenliği sağlar ve ayrıca dönüş sinyali işlevini görür.

Çatallar

Kaynaklı sağlam çatallar ve yuvarlatılmış uçlar ekstra mukavemet ve dayanıklılık katar ve palete kolay giriş sağlar. Yukselen catal seceneği çok yönlülüğü arttırmak için birden fazla paletin veya birbirine geçen kapların taşınmasına izin verir.

Şasi ve Gövde

Sağlam konstruksiyonu, tüm çalışma koşullarında istisnai dayanıklılık anlamına gelir. Duşuk ağırlık merkezi, alçak bakım tandemli yük tekerlekleri ile birlikte yüksek stabilite sağlar. Yük bölmesi seçimi manivelalı ve makaslı kaldıraçlı yük bölmesi olarak iki seçeneklidir. Yükün 800 mm gibi bir ergonomik yüksekliğe kaldırılmasını sağlar ve operatörün zorlanmasını önler. Operatör mahalli ve Controller Maxius Tasarım Direksiyon simidi gerektiğinde tek elle çalıştırmaya izin veren her iki elle de kolaylıkla erişebilir çalıştırma kontrolleri ile birlikte en iyi ergonomiyi, konforu ve tasarımı sunar. Yukselen platform, ikinci kattan güvenli bir şekilde sipariş toplamak için 2,5 m yüksekliğine kadar sipariş toplamayı mümkün kılar (Yalnızca P modeller) Kolay anlaşılır ekran, operatörleri ve servis mühendislerini potansiyel sorunlar hakkında uyararak, hasarlardan kaçınılmasına yardımcı olur ve bakımı teşvik eder. Konforlu koltuk arkalığı sürücü yorgunluğunu azaltır. Alçak basamaklı (sadece 105mm) yürüyerek girilebilen kabin ve yivli platform kenarları her iki taraftanda kolay giriş-çıkış sağlar. Zemin sensoru, operatör ergonomik bir sürüş pozisyonuna geçer geçmez forkliftin aktivasyonuna gecikmeleri minimize edecek şekilde izin verir. Geniş operator alanı, maksimum operatör hareketine izin veren pazardaki en büyük platform olma özelliğine sahiptir.

Direksiyon sistemi

Küçük dönme çapı ve kompakt şasi ile birlikte küçük dönüş dairesi mükemmel bir manevra kabiliyeti sağlar. Gelişmiş elektrikli direksiyon, virajlarda otomatik hız kesme ve tahrik tekerleğinin otomatik olarak merkezleme ile birlikte hızda hassas kontrol sağlar.

Diğer özellikleri

RapidAccess Özellikleri kontrol ve bakım için tüm alanlara hızlı ve kolay giriş sunar.

İçerdiği seçenekler:

Kaucuk tampon
Müşteri adı/logo/yan panellerde resim
Limitsiz 360 derece elektronik donuş
Geniş ceşitlilikte catal boyutları
Toplama listesi tutucusu veya bilgisayar monitoru desteği
Aku değiştirme cihazı
One monte edilen guvenlik rayı
Şrink film tutucular
Yana monte edilen basmalı duğme kumandaları
Yukselen platform uzerinde gecici depolama tepsis

Fotoğraflar