Ad Soyad
Telefon
Firma
Email
Neye İhtiyacınız var ?

PBR20N Ayakta Kabinli Transpalet

PBR20N Serisi

Ayakta kabinli palet taşıyıcı AC - 2.0 ton
Model Yük kapasitesi
PBR20N 2000kg

pbr20n-serisi1-mitsubishi-forklift-1502864034
Uzun mesafe taşımaları (50 metre üzeri) ve yükleme boşaltma işlemleri için, ayakta ve oturmalı elektrikli palet taşıyıcılarla operatörünüze konfor, güvenlik ve ergonomi sağlayın. Güçlü hızlanma, hızlı sürüş ve optimum operatör verimiyle en kısa zamanda performansınızın attığını hissedeceksiniz.
1Önemli özellikler
AC tahrik motoru mükemmel çekiş gücü ve yokuş performansı ek olarak, kusursuz, sakin, kontrollü çalışma, daha çok vardiya ve düşük bakım gereksinimleri demektir. Ergonomik konsol, sınırsız 360 derece dönebilen elektronik direksiyon ve dar şasi mükemmel manevra kabiliyeti sunar. Comfortable operator compartment with suspended floor reduces fatigue. Yuvarlatırlmış çalat uçları kusursuz palet kontrolü sağlar. Informative display and built-in diagnostics encourage efficient use and maintenance. Kolay servis erişimi devirme paneli, gazlı yay sistemi, akü değişim standları çalışma dışında kalma süresini minimuma indirir.
2Kilit özellikler
Sürüş

AC tahrik motoru mükemmel çekiş gücü ve yokuş performansı ek olarak, kusursuz, sakin, kontrollü çalışma, daha çok vardiya ve düşük bakım gereksinimleri demektir.

Çatallar

Yuvarlatırlmış çalat uçları kusursuz palet kontrolü sağlar.

Operatör mahalli ve kontroller

Rahat operatör bölmesi yorgunluğu minimuma indirir ve sağlıklıdır. Bilgilendirici ekran ve dahili teşhis, verimli bir şekilde kullanılması ve bakımını haber verir.

Direksiyon sistemi

Ergonomik konsol, sınırsız 360 derece dönebilen elektronik direksiyon ve dar şasi mükemmel manevra kabiliyeti sunar.

Diğer özellikleri

Kolay servis erişimi devirme paneli, gazlı yay sistemi, akü değişim standları çalışma dışında kalma süresini minimuma indirir.

İçerdiği seçenekler:

Değişik uygulamalar için farklı tahrik tekeri seçimi
Inbuilt charger
Palet giriş ve cıkış silindirleri
Geniş ceşitlilikte catal boyutları
Soğuk hava deposu modifikasyonu
Ayarlanabilir kol desteği
Tersine direksiyon

Fotoğraflar