Ad Soyad
Telefon
Firma
Email
Neye İhtiyacınız var ?

SENSiA EM RB14-25N2

SENSIA2-34SHEETPRODUCT-WEBMIN-01-P.jpg Serisi

Çatallı İstif Araçları AC 1.4 - 2.5 ton
Model Yük kapasitesi
RB14N2S 1400kg
RB14N2HS 1400kg
RB16N2S 1600kg
RB16N2HS 1600kg
RB16N2 1600kg
RB16N2H 1600kg
RB16N2C 1600kg
RB16N2HC 1600kg
RB20N2H 2000kg
RB20N2X 2000kg
RB25N2X 2500kg

catalli-istif-araclari-sensia-em-rb14-25n2-serisi1-mitsubishi-forklift-1502891167
Bir deponun performansı, içinde çalışan lifttruck ve istifleyicilerin verimliliğine bağlıdır. Mitsubishi istif araçları bu yüzden tüm operatörlerin performansını bir üst seviyeye taşımak için özel olarak tasarlanmıştır.14 Km/s ’lik seyir hızıyla sınıfında lider SENSİA EM istif araçları, iki performans modu seceneği ile ihtiyaclarınıza gore kolayca ayarlanabilir. Tecrübeli operatörler Profesyonel (PRO) modda yüksek performans özelliklerinden tamamen faydalanabilirken, yeni veya tecrübesiz operatörlerse sakin ve ekonomik çalışma için ayarlanabilen Ekolojik (ECO) modu kullanabilecekler.
catalli-istif-araclari-sensia-em-rb14-25n2-serisi2-mitsubishi-forklift-1502891168
Daha özel ihtiyaçlarınız için, makinenizin ayarları bir servis mühendisi tarafından özelleştirilebilir. Operatör çalışma alanı ve konforu konusunda cömert davranan SENSİA EM, hassasiyetten taviz vermeyen parmak ucu kontrol sistemiyle verimliliği daha da arttırır. Progresif ve modulasyonlu parmak ucu yanıt eğrileriyle, operatöre tam hakimiyet hissi ve doğruluğu verir. Ergonomik kol dayanağı ile birlikte, SENSiA EM operatörlerin en uzun vardiyalarda dahi verimliliklerini korumalarını sağlar.
1Önemli özellikler
Devrim Niteliğindeki VisionMast Visionmast eşsiz bir ileri görüş özelliği ve mükemmel kaldırma becerisi sunar. İki sürüş modu seçeneği (ECO ve PRO) forkliftinizin performansını ihtiyaçlarınıza göre şekillendirir. Sensitive Drive System (SDS) doğru, sorunsuz ve sabit performans için direk ve lifttruck hareketlerinde tam kontrol sağlar. Ödül sahibi Aktif Sallanma Kontrolü (ASC) daha fazla koruma sağlamak için isteğe bağlı olarak mevcuttur, direk sallanmasından kaynaklı gecikmeleri azaltır ve doğru, sorunsuz ve sabit performans sunar. Ergonomik kol dayanağı sürücünün doğal çalışma pozisyonuyla uyum sağlama ve tam ayarlanabilir özelliğiyle yorgunluğu azaltır. Patentli parmak ucu kontrol sistemi (modüler tepki eğrili) kusursuz ve eforsuz kontrolle doğal hareketler için optimize edilmiştir. Sınırsız 360-derece elektrikli direksiyon minimum çabayla tam kontrol sağlar. Geniş ve rahat kabin net görüş özellikli ve hızlı, doğru çatal konumlandırması sayesinde verimliliği arttırır ve en uzun vardiyalarda dahi sürücünün yorgunluğundan kaynaklanan riskleri azaltır. Asif Sallanma Kontrolü (PSC) can ve mal güvenliği için sallanma riskini büyük ölçüde azaltır.
2Kilit özellikler
Frenler

Yüksek verimlilikli yenilemeli frenleme etkili kontrol ve azaltılmış fren aşınması anlamına gelir. Yük tekerleği frenleri ekstra frenleme gücü sağlar (yalnızca H ve X modelleri).

Sürüş

Güçlü AC tahrik motoru çabuk hızlanma ve sorunsuz, sessiz, kontrollü, etkili çalışma için yüksek hızlarda dahi yüksek tork sağlar – ve servis maliyetlerini azaltır. Yüksek enerjili tahrik motorları ve hidrolik sistemler şarj veya değişim aralarında olağanüstü bir çalışma uzunluğu sağlar. İki sürüş modu seçeneği (ECO ve PRO) forkliftinizin performansını ihtiyaçlarınıza göre şekillendirir. PRO mod yüksek performans ayarlarıyla tecrübeli operatörlere lifttruck verimlilik ve performansı üzerinde tam kontrol sağlar. ECO sürüş modu doğal ve verimli çalışmayı teşvik eder – yakıt maliyetlerini azaltır. Viraj kontrolü yüksek seyir hızlarında dahi verimli ve sabit performans için virajlarda hızı optimize eder.

Elektrik ve kontrol sistemleri

Sensitive Drive System (SDS) doğru, sorunsuz ve sabit performans için direk ve lifttruck hareketlerinde tam kontrol sağlar. Asif Sallanma Kontrolü (PSC) can ve mal güvenliği için sallanma riskini büyük ölçüde azaltır. Ödül sahibi Aktif Sallanma Kontrolü (ASC) daha fazla koruma sağlamak için isteğe bağlı olarak mevcuttur, direk sallanmasından kaynaklı gecikmeleri azaltır ve doğru, sorunsuz ve sabit performans sunar. CAN veriyolu sistemi kabloları azaltır ve hata bulmayı hızlı ve kolay bir hale getirir. Bakım aralığı hesaplayıcı optimum bileşen ömrü ve minimum arıza süresi için servislerin doğru zamanlarda yapılmasını teşvik eder. Tahrik ve kaldırma motorlarında ve kontrolörlerde sıcaklık kontrolü – aşırı ısınmadan kaynaklı hasarları önler. Eğimli akü kapağı bakım ve şarj işlemleri için hızlı ve kolay erişim sağlar. Akü silindirleri değişimlerihızlı, kolay ve güvenli bir hale getirir.

Şasi ve Gövde

Olağanüstü görüş özelliği üst koruyucudan olağanüstü görüş özelliği tam güven sağlayan kusursuz bir kullanım garanti eder. Hidrolikler Güçlü AC hidrolik motor (H modellerde ekstra mukavemetli pompa ile birlikte), H modellerde ekstra kuvvet pompasıyla – çabuk ancak sorunsuz – ve kontrollü – kaldırma ve indirme için yüksek tork özelliği sağlar. Asansör ve Çatallar Devrim Niteliğindeki VisionMast Visionmast eşsiz bir ileri görüş özelliği ve mükemmel kaldırma becerisi sunar. Net görüş özellikli çatal taşıyıcıdahili yan vitesle birinci istifleme seviyesinde optimum çatal görünürlüğü sağlar. Direkler arasında olağanüstü ‘darbesiz’ geçişi – kırılabilir mallarınkullanımında ideal – kontrollü performans sağlar.

Operatör mahalli ve Controller

Geniş ve rahat kabin net görüş özellikli ve hızlı, doğru çatal konumlandırması sayesinde verimliliği arttırır ve en uzun vardiyalarda dahi sürücünün yorgunluğundan kaynaklanan riskleri azaltır. Kolay erişimli kabin ergonomik tutamaklar ve alçak kaymaz basamağı sayesinde güvenli ve çaba gerektirmeden giriş sağlar. Katlanır direksiyon kontrolü kolon uzunluğu ve açı ayarıyla kolay erişim için yukarı kaldırır ve tüm sürücüler için optimum pozisyon sağlar. Opsiyonel kolçak seçeneğiyle tam süspansiyonlu, tam ayarlanabilir koltuk sürücü güvenliğini ve rahatlığını sağlamanın yanı sıra uzun vardiyalar boyunca ikaz eder. (Bel destekli lüks koltuk, elektrikli yükseklik ayarı ve hava ya da mekanik süspansiyon opsiyonel olarak mevcut.) Ergonomik kol dayanağı sürücünün doğal çalışma pozisyonuyla uyum sağlama ve tam ayarlanabilir özelliğiyle yorgunluğu azaltır. Çok fonksiyonlu kol dayanağı kontrolleri güvenli ve verimli operasyonlar için gereksiz parmak hareketlerini önler. Patentli parmak ucu kontrol sistemi (modüler tepki eğrili) kusursuz ve eforsuz kontrolle doğal hareketler için optimize edilmiştir. Kolay anlaşılır ekranda rehberlik, uyarılar ve alarmlar gibi ana bilgiler sürücüye aktarılır – iyi uygulamayı teşvik eder. Düşük gürültü teknolojisi operatörün kulağına giden ses seviyesinin normal bir konuşmadan daha fazla olmadığını ifade eder.

Direksiyon sistemi

Sınırsız 360-derece elektrikli direksiyon minimum çabayla tam kontrol sağlar. Progresif direksiyon düşük hızlarda kolay manevra ve hız değiştirirken çaba gerektirmeden kontrol sağlar.

İçerdiği seçenekler:

Ekstra hidrolik valf ve çatallı taşıma için hortum
Teleskopik çatallar
Ekranlı kamera
Kaldırma yüksekliği göstergesi ve ön yükseklik seçici
Yan vites ve eğim ortalama
Süspansiyonlu koltuk seçimi (hava ya da mekanik)
AUX girişli ses sistemi
Çatal konumlandırıcı
Ölçek (tolerans +/- 25 kg)
Hızlı akü kilitleme sistemi, ayakla çalıştırmalı
Soğuk hava deposu modifikasyon paketi
Sıcak ortam modifikasyonu
Cep telefonu ya da bilgisayar için USB güç beslemeli DC/DC dönüştürücü Müşteri adı/logo/yan panellerde resim
Şirket ya da marka tasarımlı yan kapaklar
Soğuk hava deposu (Kompact 'C' modellerde mevcut değildir)

Fotoğraflar