Ad Soyad
Telefon
Firma
Email
Neye İhtiyacınız var ?

Manuel Transpalet

MBF Serisi

MBF-34SHEETPRODUCT-WEBMIN-10-L.jpg 1.0 - 2.5 ton
Model Yük kapasitesi
MBF25(W)M 2500kg
MBF25(W)H 2500kg
MBF25(W)J 2500kg
MBF25(W)I 2500kg

manuel-transpalet1-mitsubishi-forklift-1502807769
Yüksek kalitenin pahalı olma zorunluluğu yoktur. Bizim düşük maliyetli transpaletlerimiz size işle ilgili yapmak istediğiniz her şeyi hatta fazlasını verir. Size sektörün önde gelen standartlarını sunmak için bu yüksek malzeme kaliteli transpaletler maksimum mukavemet ve dayanıklılıkla donatıldı. Düşük bakım maliyetlidir. Örneğin çabuk monte direksiyon simidi ve kendi kendini yağlama yapabilen parçalar, kullanım dışı kalma süresini azaltır. Forkliftinizi uzun süre kullanabilmeniz için tüm Mitsubishi ürünleri gibi transpaletlerimizin de tüm yedek parçaları stoklarımızda bulunur.
manuel-transpalet2-mitsubishi-forklift-1502807769
Tüm Mitsubishi modellerimiz gibi transpaletlerimizde siz müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre şekillendirilebilir. İhtiyaçlarınıza göre değişik boyutlarda çatallar, özel tandem tekerlekler ve direksiyon simitleri seçenekleri bulunur. Ayrıca bu dayanıklı modellerimize ek güvenlik için fren montajı yapılabilir.
1Önemli özellikler
Çatal uçlarının üzerine monte edilmiş makaralar, paletlerden ve paletlerden kolaylıkla girip çıkmalarını sağlar. Aşırı yüklemeli bypass valfı, uzun kamyon ömrü için aşırı ağırlık hasarını en aza indirir. Güçlü şasi, operatöre her uygulamaya güven verir. Operatör yorgunluğunu azaltmak için üç konumlu kol otomatik olarak nötr bir ayara geri döner. Güvenilir sızdırmaz hidrolik sistem, plansız bakım ihtiyacını azaltır. Çelik giriş parantezleri, tüm çalışma koşullarında olağanüstü dayanıklılık sunar. Ergonomik kauçuk tutamak konfor, emniyet ve yüksek üretkenlik sunar. Kompakt Tasarım ile 210 derecelik bir direksiyon açısı kombinasyonu maksimum manevra kabiliyetine sahiptir.
2Kilit özellikler
Çatallar

Çatal uçlarının üzerine monte edilmiş makaralar, paletlerden ve paletlerden kolaylıkla girip çıkmalarını sağlar.

Şasi ve Gövde

Güçlü şasi, operatöre her uygulamaya güven verir. Çelik giriş parantezleri, tüm çalışma koşullarında olağanüstü dayanıklılık sunar. Duşuk ağırlık merkezi, daha güvenli çalışmalar için yüksek denge sağlar. Kompakt Tasarım ile 210 derecelik bir direksiyon açısı kombinasyonu maksimum manevra kabiliyetine sahiptir.

Hidrolikler

Aşırı yüklemeli bypass valfı, uzun kamyon ömrü için aşırı ağırlık hasarını en aza indirir. Ayarlanabilir pompa kapağı uzun ömür sağlar. İndirme valfı, yük hasarını önlemek için iniş hızını kısıtlar. Güvenilir sızdırmaz hidrolik sistem, plansız bakım ihtiyacını azaltır.

Operatör mahalli ve Controller

Ergonomic rubber handle offers comfort, safety and high productivity. Three-position lever automatically returns to a neutral setting when not in use, to reduce operator fatigue. Low ground clearance (just 40mm) minimises risk of foot trapping. Effortless lift action requires just 10 strokes to reach full height.

Diğer özellikleri

Easy-fit steering wheel allows for quick replacement. Well-placed lubrication points on all movable parts allow for easy maintenance and a long truck life.

İçerdiği seçenekler:

Ergonomic nylon and rubber steering wheel
Tandem load wheels
Farklı uygulamalar icin tahrik ve yuk taşıma secimi
Load Weight Indicator
Geniş ceşitlilikte catal boyutları

Fotoğraflar