GRENDIA ES 1.5 – 3.5 Ton Dizel Forklifthttps://timforklift.com/wp-content/uploads/2018/04/grendia-es-fd15-35n-serisi-mitsubishi-forklift-1502788688.png

FD15-35N Serisi

Dizel Forklift 4 tekerli pnömatik şekilli sert lastikler 1.5 – 3.5 ton arası

Model  Yük kapasitesi

FD15N  1500 kg

FD18N  1750 kg

FD20CN               2000 kg

FD20N  2000 kg

FD25N  2500 kg

FD30N  3000 kg

FD35N  3500 kgÖzellikler


https://timforklift.com/wp-content/uploads/2018/04/grendia-es-fd15-35n-serisi-mitsubishi-forklift-1502787900.png

GRENDIA ES tipi forkliftler, en yüksek standartları en düşük maliyetlerle kullanıcıya sunar. Üstün yakıt ekonomisi, dayanıklı aksamlar ve düşük bakım maliyeti ile GRENDIA mükemmel bir iş ortağıdır. Gelişmiş bir çok özellik opsiyon değil, standart olarak sunulurken paranızın karşılığını fazlasıyla alırsınız.


GRENDIA ES tipi forkliftler, en yüksek standartları en düşük maliyetlerle kullanıcıya sunar. Üstün yakıt ekonomisi, dayanıklı aksamlar ve düşük bakım maliyeti ile GRENDIA mükemmel bir iş ortağıdır. Gelişmiş bir çok özellik opsiyon değil, standart olarak sunulurken paranızın karşılığını fazlasıyla alırsınız.


https://timforklift.com/wp-content/uploads/2018/04/grendia-es-fd15-35n-serisi-mitsubishi-forklift-1502787899.png


Önemli Özellikler


Gelişmiş dizel teknolojisi yakıt tüketimini azaltırken tam ve temiz yanma sağlayarak gürültü seviyesini de düşürür. Integrated Presence System IPS (Akıllı Güvenlik Sistemi) operatörün koltukta olmadığı durumlarda aracın sürüş ve hidrolik fonksiyonlarını engeller. Pin Kodlu çalıştırm Yetkisiz ve uygunsuz kullanımı önlemek için sürücüye özgü ayarlar standart olarak dahil edilmiştir. Ağır -hizmet tipi net görüş sağlayan asansör ve çatal sitemi ile daha hızlı hareket kabiliyeti sayesinde emniyetli taşıma ve yük kaldırmayı sağlar. Sağlam konstruksiyonu, yüksek stabilite, sağlamlık ve koruma gibi özellikleri temin etmek üzere tasarlanarak titizlikle test edilmektedir. Rahat görüş ergonomic tasarım ve kolay erişilebilir kontroller sayesinde operatörleriniz artık daha az yorulacaklar.


Kilit Özellikleri


  • Frenler
  • Sürüş
  • Elektrik ve Kontrol Sistemleri
  • Şasi ve Gövde
  • Hidrolikler
  • Asansör ve Çatallar
  • Operatör Mahalli ve Kontroller
  • Direksiyon Sistemi
  • Diğer Özellikleri
  • İçerdiği Seçenekler

Tam hidrostatik kampanalı frenler Frene uygulanan az bir kuvvet ile mükemmel etkili kontrol sunar ve bakımı çok kolaydır.

Gelişmiş dizel teknolojisi yakıt tüketimini azaltırken tam ve temiz yanma sağlayarak gürültü seviyesini de düşürür. Geliştirilmiş Hız kontrolü standarttır Eğimde tam gücünü korurken hızı sınırlandırır. Motor yönetim kontrolü endüstrinin öncü yakıt tüketimi ve düşük emisyon değerlerine göre çalışmasına çoklu motor ve elektronik fonksiyonları ile izin verir.

LED Işıklar Gör ve görül güvenliği için standart olarak takılır. Integrated Presence System IPS (Akıllı Güvenlik Sistemi) operatörün koltukta olmadığı durumlarda aracın sürüş ve hidrolik fonksiyonlarını engeller. Pin Kodlu çalıştırm Yetkisiz ve uygunsuz kullanımı önlemek için sürücüye özgü ayarlar standart olarak dahil edilmiştir. Bir dizüstü bilgisayar yardımıyla bütünleşik diyagnoz dizüstü bağlantısı ile operatörlerin ve servis mühendislerinin arızaları önceden fark etmesini ve daha büyük sorunlara neden olmadan gerekenleri yapmalarını sağlar.

Sağlam konstruksiyonu, yüksek stabilite, sağlamlık ve koruma gibi özellikleri temin etmek üzere tasarlanarak titizlikle test edilmektedir. Uzun motor ömrü için motor bölümünü kir, toz ve sudan korumak üzere tam gövde korumalıdır. Kompakt Tasarım ve yüksek manevra kabiliyeti verimli kullanımı sağlarken dar koridorlarda çalışma olanağı sağlar.

Güçlü hidrolik sistem ve güvenli taşınabilmesi için emniyeti payı yüksek kapasite sunar.

Ağır -hizmet tipi net görüş sağlayan asansör ve çatal sitemi ile daha hızlı hareket kabiliyeti sayesinde emniyetli taşıma ve yük kaldırmayı sağlar. Yeni rulmanlı yüksek dirençli taşıyıcı daha seri yük taşıyabilmek için 6 adet rulman özelliği sunar.

Kolay anlaşılır gösterge paneli temel uyarı lambalarının ve hız göstergesinin bulunduğu LCD ekranı içerir. Rahat görüş ergonomic tasarım ve kolay erişilebilir kontroller sayesinde operatörleriniz artık daha az yorulacaklar. Ayarlanabilir, tam süspansiyonlu koltuk ergonomik tasarım sayesinde uzun surely kullanımlarda bile yorgunluk hissi vermez. Otomotiv stil pedallar optimum pedal açısıyla kullanımı kolaydır ve bacak kısıtlaması olmaksızın iyi kontrol sunar. Kaportaya monte hidrolik kollar ulaşılması ve kullanımı kolay asansör fonksiyonlarının kontrolünü sağlar. Operatörün kulağı için düşük gürültü seviyesi 78 dBA ve aktarma organlarından düşük titreşim konforu arttırır ve yorgunluğu azaltır. Ayarlanabilir direksiyon kolonu hafıza fonksiyonu sayesinde, optimum sürüş pozisyonunu sağlar.

Tam hidrostatik direksiyon operatör için tepkisel, net ve zahmesizdir. Minimum bakım gerektirir. Sağlam arka aks grubu rakiplerinin daha kırılgan takozları yerine Metal burç takozları ile son derece dayanıklıdır.

Hızlı erişim özellikleri bakım ve servis için tüm alanlara hızlı ve kolay erişim imkanı sunar. Uzun servis aralığı ve yüksek kaliteli parça seçimi, az bakım gerektiren tasarımı ile birlikte, kapalı kalma süresini ve servis maliyetini minimuma çeker. Sızdırmaz tekerlek kemerleri Gövde koruması ile birlikte temiz bir performans için çalışma sırasında toz emilimini belirgin şekilde azaltır.

Hız kontrolü Yük tartma göstergesi Parmak ucu hidrolik kontrol Geri vites için kulplu korna düğmesi.