TREXIA ES 7.0 Ton Dizel Forklifthttps://timforklift.com/wp-content/uploads/2018/04/trexia-es0-mitsubishi-forklift-1502796999.png

TREXiA ES Serisi

Dizel Forklift 6 tekerli pnömatik şekilli sert lastikler – 7.0 ton

Model  Yük kapasitesi

FD70N  7000 kg


Özellikler


“Olağanüstü kaldırma performansını, olağanüstü yakıt tasarrufu ile birleştiren forklift: TREXIA ES.Emisyon kurallarına tamamen uyumlu Turbo Şarjlı dört silindir motoru sayesinde TREXIA ES, yüksek güç sağlarken, partikül emisyonlarını ve yakıt tüketimini de azaltıyor.

Sürüşü son derece sezgisel olan TREXIA, çalışma ortamı her ne olursa olsun operatörlerin potansiyellerini en üst düzeye çıkarmalarını sağlayarak hassas, sessiz ve zahmetsiz performans sunar. Yıllar boyu Mitsubishi sağlamlığını yaşatır.

Önemli özellikler

Düşük denge tasarımı ters operasyonlar sırasında optimum görüş sağlar. Temiz yanan motor Euro 3B emisyon gereksinimlerini son derece düşük pertikül madde değerleriyle sağlar. Tam performans güvenirlik, sağlar Sağlam tasarım özellikleri-ağır hizmet tipi gövde ağır yükleri kaldırma sırasında oluşacak gerilimleri minimize etmek için güçlendirilmiştir. Turbo şarjlı dizel motor EURO Stage IIIB standartlarını karşılarken 3.4 L motorun yakıt tasarrufunu ve 5.0 L motorun gücünü sağlar. Motor koruması standart olarak sürekli RPM değerlerini izler ve düzenler. Gerekli akışkanlar azaldığında hasar riskini azaltmak için güç çıkışını azaltır. Tam kaplama tekerlek kemerleri önemli parçaları tozdan korur. Erken bozulma riskini ve gürültüyü minimuma indirger. RapidAccess Özellikleri günlük gözlemler için alet gerektirmeden çabuk sökülebilen zemin ve çelik panellere sahiptir. Tam süspansiyonlu vinil oturak tam bel desteği ve uzun vardiyalar boyunca sürücüye konfor sağlar. Düşük ses seviyeli tasarım özellikleri; kauçuk kaplanmış bileşenler, tam izole çelik motor kaputu, sarmal dişliler ve kaplama tekerlek kemerleri.

Kilit özellikler

Frenler

Vakumlu duo-servo automatik frenler minimum operatör kuvvetiyle düzgün ve güvenli frenleme sağlar.

Sürüş

Kompakt turboşarjlı tam tork dönüştürücü, rampalarda hareket halindeyken ve dışarda ağır paletleri taşırken güçlü hızlanmalarda bile kontrollü dağıtım sağlar. Turbo şarjlı dizel motor EURO Stage IIIB standartlarını karşılarken 3.4 L motorun yakıt tasarrufunu ve 5.0 L motorun gücünü sağlar. Temiz yanan motor Euro 3B emisyon gereksinimlerini son derece düşük pertikül madde değerleriyle sağlar. Tam performans güvenirlik, sağlar

Elektrik ve kontrol sistemleri

Motor koruması standart olarak sürekli RPM değerlerini izler ve düzenler. Gerekli akışkanlar azaldığında hasar riskini azaltmak için güç çıkışını azaltır. Integrated Presence System IPS (Akıllı Güvenlik Sistemi) ek güvenlik için el freni alarmı, emniyet kemeri, ikaz lambaları, hidrolik ve kilir sistemleri sağlar.

Şasi ve Gövde

Düşük denge tasarımı ters operasyonlar sırasında optimum görüş sağlar. Tam kaplama tekerlek kemerleri önemli parçaları tozdan korur. Erken bozulma riskini ve gürültüyü minimuma indirger. Sağlam tasarım özellikleri-ağır hizmet tipi gövde ağır yükleri kaldırma sırasında oluşacak gerilimleri minimize etmek için güçlendirilmiştir.

Asansör ve Çatallar

Sağlam asansör yapısı ağır yüklerin oluşturduğu gerilimleri kolaylıkla karşılar, mükemmel görüş sağlar, yük ve türevlerini korur.

Operatör mahalli ve Controller

Tam süspansiyonlu vinil oturak tam bel desteği ve uzun vardiyalar boyunca sürücüye konfor sağlar. Premium LED/LCD bilgi paneli operatörü yakıt seviyesinden akışkan sıcaklığına kadar performansı etkileyen sorunlar hakkında bilgilendirir. İyi bir bakım konusunda yardımcı olur.

Direksiyon sistemi

Hassas hidrostatik direksiyon sistemi sürücüyü yormadan (az çabayla) tam kontrol sağlar.

Diğer özellikleri

Düşük ses seviyeli tasarım özellikleri; kauçuk kaplanmış bileşenler, tam izole çelik motor kaputu, sarmal dişliler ve kaplama tekerlek kemerleri…Bunların 500 saat servis süresi ve uzun komponent ömrü kullanım dışı kalma süresini ve ilgili masrafları azaltır. RapidAccess Özellikleri günlük gözlemler için alet gerektirmeden çabuk sökülebilen zemin ve çelik panellere sahiptir.

İçerdiği seçenekler:

Sezgisel parmak ucu kontrolü

Tam süspansiyonlu bez koltuk

Klimalı ve ısıtıcılı kabin seçeneği