Ad Soyad
Telefon
Firma
Email
Neye İhtiyacınız var ?

TREXIA EX 10 - 16 Ton Dizel Forklift

TREXiA EX Serisi

Dizel Forklift 6 tekerli pnömatik şekilli sert lastikler 10.0 - 16.0 ton
Model Yük kapasitesi
FD100N 10000 kg
FD120N 12000 kg
FD135N 13500 kg
FD150N 15000 kg
FD160N 16000 kg

trexia-ex1-mitsubishi-forklift-1502803679
Kaldıracağınız yük bütçenize ve forkliftinize ağır gelebilir. Yüksek kaldırma performansı sunan TREXIA EX dizel forkliftler, en ağır yükleri kesintisiz güvenilirlikte taşımanız için özel olarak geliştirildi.TREXIA EX forkliftlerin sırrı, emisyona tamamen uyumlu İkiz Turbo Şarjlı Dört Silindir motorudur. Hızlanma sırasında istisnai bir verimlilik sunar ve aracın 52 Km/sa olan maksimum hızına ulaşana kadar azalma olmaz.
trexia-ex2-mitsubishi-forklift-1502803679
Bir forkliftin verimi operatörün verimine bağlıdır. Bu nedenle sürüşü son derece sezgisel olan TREXIA EX dizel forkliftler, operatörün verimini maksimuma çıkarmak için şartlar ne olursa olsun ihtiyaç duydukları kesin, öngörülebilir ve zahmetsiz kullanımı sağlar. Kısacası, Mitsubishi Forkliftlerden beklediğiniz herşey TREXIA'da..
1Önemli özellikler
Güçlü dörtl slindirli Perkins motoru eski modellerler karşılaştırıldığında %13 daha fazla yakıt tasarrufu sağlar. İkiz turboşarj operatörün performansını maksimum yapmak için hızlı yanıt sunar. Partikül maddenin verimli yanması için az bakım gerektiren dizel partikül filtresinin pasif yenileme özelliğiyle seramik filtreye doğru akış olur. Optimal denge tasarımı ideal denge pozisyonunu sağlar ve maksimum rezidüal kapasiteyle daha küçük çaplarda dönüşe izin verir. Yüksek görüş açısı sunan asansör operatöre mükemmel görüşü sağlamak için dar asansör kanallarını ve ince asansör silindirlerini kullanır. Tutamaklı geniş basamaklar operatör kompartmanına kolay ulaşım sağlar ve operatör hatalarını, kayma riskini, tökezlemeyi ve düşmeleri en aza indirger. Motor koruması standart olarak sürekli RPM değerlerini izler ve düzenler. Gerekli akışkanlar azaldığında hasar riskini azaltmak için güç çıkışını azaltır. Premium bilgi ekranı yakıt seviyesinden akışkan sıcaklığına kadar performansı etkileyen sorunlar hakkında bilgilendirir. İyi bir bakım konusunda yardımcı olur. Düşük ses seviyeli tasarım özellikleri; kauçuk kaplanmış bileşenler, tam izole çelik motor kaputu, sarmal dişliler ve kaplama tekerlek kemerleri...Bunların Küçük boyutlu direksiyon simidi tam hidrostatik direksiyon sistemiyle birlikte operatörü yormadan kusursuz ve hızlı sürüş sağlar.
2Kilit özellikler
Sürüş

Güçlü dörtl slindirli Perkins motoru eski modellerler karşılaştırıldığında %13 daha fazla yakıt tasarrufu sağlar. İkiz turboşarj operatörün performansını maksimum yapmak için hızlı yanıt sunar. Partikül maddenin verimli yanması için az bakım gerektiren dizel partikül filtresinin pasif yenileme özelliğiyle seramik filtreye doğru akış olur.

Elektrik ve kontrol sistemleri

Motor koruması standart olarak sürekli RPM değerlerini izler ve düzenler. Gerekli akışkanlar azaldığında hasar riskini azaltmak için güç çıkışını azaltır. Integrated Presence System IPS (Akıllı Güvenlik Sistemi) ek güvenlik için el freni alarmı, emniyet kemeri, ikaz lambaları, hidrolik ve kilir sistemleri sağlar.

Şasi ve Gövde

Optimal denge tasarımı ideal denge pozisyonunu sağlar ve maksimum rezidüal kapasiteyle daha küçük çaplarda dönüşe izin verir. Sarsıntısız tahrik aksı ağır hizmet tipi uygulamalar için yükleme kapasitesini artırır. Full donanımlı güçlü tekerlek aksı olağanüstü mukavemet ve sabitlik gösterir. Ağır hizmet tipi çelik gövde mükemmel dayanıklılık için sınırlı elemanlar yöntemiyle optimize edilmiştir. Duşuk ağırlık merkezi, ve sağlam tasarımı beraberinde yüksek rezidüal kapasiteyi getirir. Düşük denge tasarımı ters operasyonlar sırasında optimum görüş sağlar. Tam kaplama tekerlek kemerleri önemli parçaları tozdan korur. Erken bozulma riskini ve gürültüyü minimuma indirger.

Hidrolikler

Büyük ulaşılması kolay kontrol kolları operatöre minimum çabayla husursuz hidrolik kontrolü sağlar. Sezgisel parmak ucu kontrolü opsiyoneldir ve sürücü ergonomilerinde son teknolojiyi sunar. Gerektiğinde ağır koruyucu eldivenlerle de kullanılabilir.

Asansör ve Çatallar

Yüksek görüş açısı sunan asansör operatöre mükemmel görüşü sağlamak için dar asansör kanallarını ve ince asansör silindirlerini kullanır. Altı silindirli asansör standart olarak forklift çatalları ve aynı zamanda yükü tutarken, aynı zamanda dengeyi de sağlar. Ulaşılması kolay yağlama noktaları bakımı kolaylaştırır.

Operatör mahalli ve kontroller

Küçük boyutlu direksiyon simidi tam hidrostatik direksiyon sistemiyle birlikte operatörü yormadan kusursuz ve hızlı sürüş sağlar. Premium bilgi ekranı yakıt seviyesinden akışkan sıcaklığına kadar performansı etkileyen sorunlar hakkında bilgilendirir. İyi bir bakım konusunda yardımcı olur. Tutamaklı geniş basamaklar operatör kompartmanına kolay ulaşım sağlar ve operatör hatalarını, kayma riskini, tökezlemeyi ve düşmeleri en aza indirger. Geniş bacak alanı boşluğu eğilebilir direksiyon kolonu ve ayarlanabilir tam

Diğer özellikleri

RapidAccess Özellikleri günlük gözlemler için alet gerektirmeden çabuk sökülebilen zemin ve çelik panellere sahiptir. Düşük ses seviyeli tasarım özellikleri; kauçuk kaplanmış bileşenler, tam izole çelik motor kaputu, sarmal dişliler ve kaplama tekerlek kemerleri...Bunların 500 saat servis süresi ve uzun komponent ömrü kullanım dışı kalma süresini ve ilgili masrafları azaltır.

İçerdiği seçenekler:

Sezgisel parmak ucu kontrolü
Klimalı ve ısıtmalı kabin seçeneği
Motor durdurma sistemi
Çatal pozisyonlandırıcı ve yan kaydırıcı

Fotoğraflar