3 Teker 1.0 – 1.5 Ton Elektrikli Forklifthttps://timforklift.com/wp-content/uploads/2018/04/3-teker-br10-15-ton-0-mitsubishi-forklift.png

FB10-15KRT PAC Serisi

Elekrikli Forklift 3 tekerli pnömatik şekilli sert lastikler 1.0 – 1.5 ton

Model  Yük kapasitesi

FB10KRT PAC    1000 kg

FB12KRT PAC    1250kg

FB15KRT PAC    1500kgÖzellikler


https://timforklift.com/wp-content/uploads/2018/04/fb10-15krt-pac-serisi1-mitsubishi-forklift-1502805934.png

Ultra kompakt tasarımı ve inanılmaz manevra kabiliyetiyle mükemmel FBKRT PAC serisi dar depo koridorları, konteynırlar gibi sınırlı çalışma alanlarında rakipsizdir. 24 volt akü ve verimli AC motorla donatılmıştır. Hergün birkaç saatlik iş için ekonomik ve üretken bir forklifte ihtiyacınız varsa bu seri sizin için mükemmel seçim olacaktır.


FBKRT PAC’in kullanımı son derece kolaydır ve herkes kullanabilir. Küçük boyutuna ve düşük fiyatına rağmen diğer büyük elektrikli Mitsubishi Forkliftlerle çoğu önemli özellikleri aynıdır. Örneğin güçlü, mükemmel, sessiz performans, yüksek stabilite, mükemmel seviyelerde operatör konforu, ergonomik, güvenli olması, her kullanıcı ve uygulamanın ihtiyaçlarını karşılamak için tam programlanabilirliği.

https://timforklift.com/wp-content/uploads/2018/04/fb10-15krt-pac-serisi2-mitsubishi-forklift-1502805934.png


Önemli Özellikler


Güçlü AC tahrik motoru ani hızlanma kusursuz, sakin ve kontrollü bir iş için yüksek hızlarda bile yüksek tork sağlar. Powerful AC hydraulic motor mükemmel çok yönlülüğü ile yük, yapılacak iş ve sürücü kombinasyonuna göre hızlanma, sürüş hızı, kaldırma/indirme hızı ve frenlemeyi ayarlar. Olağanüstü görüş özelliği Yenilikçi yüksek mukavemetli tasarımı boyunca olağanüstü görüş özellipğine sahiptir. Açık görüşe izin veren asansör sürücü Küçük dönme çapı Forklift kendi boyutu etrafında bile dönebilir. Çok dar alanlarda iş yapabilir. PIN kodu girişli yeni nesil kontrol sistemi mükemmel çok yönlülüğü ile yük, yapılacak iş ve sürücü kombinasyonuna göre hızlanma, sürüş hızı, kaldırma/indirme hızı ve frenlemeyi ayarlar. Performans ayarları ön ayar modu içerir, özel ekipmanlara gerek duymaksızın ani programlama yapmaya izin verir. Bütünleşik diyagnoz ve hata hafıza dosyası operatörü ve servis mühendisini problemlerle ilgili uyarır, servisi hızlandırır ve hasarları önlemede yardımcı olur. Integrated Presence System IPS (Akıllı Güvenlik Sistemi) ek güvenlik için el freni alarmı, emniyet kemeri uyarı lambası, hidrolik ve sürüş kitleme sistemi sağlar. Ayarlanabilir kol destekli ergonomik operatör kompartmanı ayarlanabilir direksiyon kolonu, kısa ve kolayca ulaşabileceğiniz hidrolik kollar ve en kolay ulaşabileceğiniz şekilde pozisyonlandırılmış diğer kontrol elemanlarıyla donatılmıştır. Tüm bunlar sürücünün rahatlığını ve kusursuzluğu artırmak için yapılmıştır. Uzun servis aralığı (500 saat), AC motorların düşük bakım gereksinimi, frenler, Can-Bus elektrik sistemi ve diğer bileşenler duraksamayı azaltır ve size müthiş tasarruf sağlar.


Kilit Özellikler


  • Sürüş
  • Elektrik ve kontrol sistemleri
  • Şasi ve Gövde
  • Hidrolikler
  • Operatör mahalli ve kontroller
  • Direksiyon sistemi
  • Diğer özellikleri
  • İçerdiği seçenekler

Kontrollü iniş eğimlerde forkliftin güvenli kullanımı sağlar. Yüksek enerji verimli AC motor güçlü rejeneratif frenleme boyunca son derece verimli enerji çevrimiyle birlikte sizin için daha uzun vardiyalar ve daha az şarj demektir. Güçlü AC tahrik motoru ani hızlanma kusursuz, sakin ve kontrollü bir iş için yüksek hızlarda bile yüksek tork sağlar.

PIN kodu girişli yeni nesil kontrol sistemi mükemmel çok yönlülüğü ile yük, yapılacak iş ve sürücü kombinasyonuna göre hızlanma, sürüş hızı, kaldırma/indirme hızı ve frenlemeyi ayarlar. Performans ayarları ön ayar modu içerir, özel ekipmanlara gerek duymaksızın ani programlama yapmaya izin verir. Kontrol sistemine dizüstü veya PC bağlantısı programlamada ve veri analizinde iyileştirmeler yapmanıza olanak sağlar. Bütünleşik diyagnoz ve hata hafıza dosyası operatörü ve servis mühendisini problemlerle ilgili uyarır, servisi hızlandırır ve hasarları önlemede yardımcı olur. Integrated Presence System IPS (Akıllı Güvenlik Sistemi) ek güvenlik için el freni alarmı, emniyet kemeri uyarı lambası, hidrolik ve sürüş kitleme sistemi sağlar.

Dar şasi ve kompakt tasarım; en küçük alanlarda bile mükemmmel manevra kabiliyeti ve yüksek üretkenlik. Yüksekliğinin düşük olması konteynırlarda, araçla girilen raflarda ve diğer yerden yüksekliği düşük olan sınırlı alanlarda kullanıma olanak sağlar. Güçlü tasarımı kusursuz ve stabil bir sürüş ile mükemmel kaldırma performansı sağlar. Uzunlamasına barlar kafa üstü koruma çatısı boyunca üst görünüşü maksimize eder.

Powerful AC hydraulic motor mükemmel çok yönlülüğü ile yük, yapılacak iş ve sürücü kombinasyonuna göre hızlanma, sürüş hızı, kaldırma/indirme hızı ve frenlemeyi ayarlar. Asansör ve Çatallar Olağanüstü görüş özelliği Yenilikçi yüksek mukavemetli tasarımı boyunca olağanüstü görüş özellipğine sahiptir. Açık görüşe izin veren asansör sürücü Arkalık (backrest) standart olarak yük dengesini sağlamada yardımcı olur.

Ayarlanabilir kol destekli ergonomik operatör kompartmanı ayarlanabilir direksiyon kolonu, kısa ve kolayca ulaşabileceğiniz hidrolik kollar ve en kolay ulaşabileceğiniz şekilde pozisyonlandırılmış diğer kontrol elemanlarıyla donatılmıştır. Tüm bunlar sürücünün rahatlığını ve kusursuzluğu artırmak için yapılmıştır. Low step – together with nonslip surfaces and grab handle – gives easy on-off access from both sides. Otomatik pedallerin kullanımı kolaydır ve bacak yorgunluğu yaratmayan kolay kontrolü vardır. Kolay anlaşılır ekran, sürücüleri ve servis mühendislerini potansiyel problemlere karşı uyarır ve hasara karşı korumada yardımcı olur ayrıca bakım kolaylığı sağlar.

Hidrostatik güçlü direksiyon forklift hızı ne olursa olsun minimum eforla tam ve kusursuz kontrol demektir. Hidrolik sistemden gelen güçten dolayı direksiyon için ayrı bir motora ihtiyaç yoktur. Buda gürültüyü ve bakım gereksinimlerini azaltır. Küçük dönme çapı Forklift kendi boyutu etrafında bile dönebilir. Çok dar alanlarda iş yapabilir. Isteğe bağlı direksiyon özelliği direksiyon için enerji anlamına gelir ve sadece direksiyon simidi aktif olduğunda kullanılır. Enerji tasarrufu sağlar.

Uzun servis aralığı (500 saat), AC motorların düşük bakım gereksinimi, frenler, Can-Bus elektrik sistemi ve diğer bileşenler duraksamayı azaltır ve size müthiş tasarruf sağlar. Hızlı erişim özellikleri kontrol ve bakım için tüm alanlara hızlı ve kolay giriş sunar.

Tam süspansiyonlu koltuk

Düşük yükseklikte kafa üstü koruma çatısı

Lastik çeşitleri

Geniş-dişli lastikler

Yol lambaları