Ad Soyad
Telefon
Firma
Email
Neye İhtiyacınız var ?

4.0 - 5.0 Ton Elektrikli Forklift

FB40-50 Serisi

Elekrikli Forklift 4 tekerli pnömatik şekilli sert lastikler 4.0 - 5.0 ton
Model Yük kapasitesi
FB40C2 4000kg
FB402 4000kg
FB45C2 4500kg
FB452 4500kg
FB502 4990kg
FB40S2 4000kg
FB50 S2 5000kg

40---50-ton-1-mitsubishi-forklift
Enerji tasarrufu sağlarken performansınızı kısıtlamaz. FB seri forklifler çalışma veriminizi maksimuma yükseltmek için optimize edilmiştir. Ayrıca %25 e kadar daha az enerji harcar. Gelişmiş (PRO) modellerimiz performansınızı yüksek sürüş ve kaldırma hızlarıyla ileri seviyelere taşırken, Ekolojik (ECO) modellerimiz her ortamda doğal ve verimli çalışmak için tasarlandı.
fb40-50-serisi2-mitsubishi-forklift-1502805554
Bir forklift operatör ne kadar verimliyse o kadar verimlidir. Bu yüzden Mitsubishi operatörünüzün potansiyelini maksimuma çıkarmak için birçok özelliği bünyesine kattı. ‘Ayarla ve Unut’ performans ayar sisteminden; geniş uyarlanabilir sürücü kompartmanına, operatörünüzün işine odaklanması için Mitsubishi kendini gücü, konforu, ve güvenliği artırmaya adadı.
1Önemli özellikler
Kontrol sistemi tercihi (ECO ve PRO) forkliftinizin performansını ihtiyaçlarınıza göre şekillendirir. Ekolojik (ECO) sürüş özgün uygulamalarında enerji verimini ve üst performansı maksimum yapar. Gelişmiş (PRO) modeller yoğun çalışmalar için yüksek sürüş ve kaldırma hızları sağlar. Viraj kontrolü virajdaki hızları iyileştirir ve dengeyi sağlar. Olağanüstü görüş özelliği through clear-view overhead guard and mast ensures precise handling with total confidence. Dinamik direksiyon sistemi tam ve güvenli kontrol için hız ve çevre şartlarındaki değişmelere yanıt verir. Entegre parmak ucu kontrollü ayarlanabilir kol desteği operatörün konforunu artırır ve tam kontrole yardımcı olur. 3 fazlı AC teknolojili gelişmiş kontrolcü yük, uygulama ve sürücü kombinasyonu için ivme, hız ve frenlemeyi mükemmel birşekilde ayarlar. Üretkenliği artırırken, yakıt tasarrufu sağlar. Kolay anlaşılır ekran, sürücüleri ve servis mühendislerini potansiyel problemlere karşı uyarır ve hasara karşı korumada yardımcı olur ayrıca bakım kolaylığı sağlar.
2Kilit özellikler
Frenler

Otomatik el freni rampa ve eğimlerde ek güvenlik sağlar.

Sürüş

Viraj kontrolü virajdaki hızları iyileştirir ve dengeyi sağlar. Kontrol sistemi tercihi (ECO ve PRO) forkliftinizin performansını ihtiyaçlarınıza göre şekillendirir. Ekolojik (ECO) sürüş özgün uygulamalarında enerji verimini ve üst performansı maksimum yapar. Gelişmiş (PRO) modeller yoğun çalışmalar için yüksek sürüş ve kaldırma hızları sağlar. Elektrik ve kontrol sistemleri 3 fazlı AC teknolojili gelişmiş kontrolcü yük, uygulama ve sürücü kombinasyonu için ivme, hız ve frenlemeyi mükemmel birşekilde ayarlar. Üretkenliği artırırken, yakıt tasarrufu sağlar. Yandan akü değişim seçeneği çoklu vardiya çalışmalarında hızlı ve kolay akü değişimi için şasiye entegre çıkarılabilir bir mekanizmaya sahiptir. Şasi ve Gövde Sağlam yapı tüm çalışma şartlarında olağanüstü dayanıklılık gösterir. Yüksek monte direksiyon aksı tasarımı ve düşük ağırlık merkezi yüksek denge kabiliyeti sağlar. Olağanüstü görüş özelliği through clear-view overhead guard and mast ensures precise handling with total confidence.

Hidrolikler

Son derece verimli hidrolikler maksimum güçte minimum enerji kaybı özelliğine sahiptirler.

Operatör mahalli ve kontroller

Tam yüzer kabin titreşimleri minimuma indirir ayrıca uzun vardiyelerde bile operatörün sinirsel ve bedensel olarak yorulma riskini azaltır. Düşük ses teknolojisi operatörün kulağına giden ses seviyesinin normal bir konuşmadan daha fazla olmadığını ifade eder. Kolay anlaşılır ekran, sürücüleri ve servis mühendislerini potansiyel problemlere karşı uyarır ve hasara karşı korumada yardımcı olur ayrıca bakım kolaylığı sağlar. Low step with non-slip grip and large, level foot-well gives easy on-off access to spacious operator compartment. Operatör koruma sistemi operatör emniyet kemeri bağlı bir şekilde oturmuş vaziyette bulunmadıkça tüm forklift hareketlerini önler. Entegre parmak ucu kontrollü ayarlanabilir kol desteği operatörün konforunu artırır ve tam kontrole yardımcı olur. Tam ayarlanabilir direksiyon kolonu kolaya operatörünüzün ihtiyaçlarına göre pozisyonlandırılabilir.

Direksiyon sistemi

Dinamik direksiyon sistemi tam ve güvenli kontrol için hız ve çevre şartlarındaki değişmelere yanıt verir.

Diğer özellikleri

RapidAccess Özellikleri kontrol ve bakım için tüm alanlara hızlı ve kolay giriş sunar.

İçerdiği seçenekler:

Gelişmiş (PRO) özellikler paketi
Yandan akü değişim seçeneği

Fotoğraflar