4.0 – 5.0 Ton Elektrikli Forklifthttps://timforklift.com/wp-content/uploads/2018/04/fb40-50-serisi0-mitsubishi-forklift-1502805553-1.png

FB40-50 Serisi

Elekrikli Forklift 4 tekerli pnömatik şekilli sert lastikler 4.0 – 5.0 ton

Model  Yük kapasitesi

FB40C2 4000kg

FB402    4000kg

FB45C2 4500kg

FB452    4500kg

FB502    4990kg

FB40S2 4000kg

FB50 S2                5000kgÖzellikler


Enerji tasarrufu sağlarken performansınızı kısıtlamaz. FB seri forklifler çalışma veriminizi maksimuma yükseltmek için optimize edilmiştir. Ayrıca %25 e kadar daha az enerji harcar. Gelişmiş (PRO) modellerimiz performansınızı yüksek sürüş ve kaldırma hızlarıyla ileri seviyelere taşırken, Ekolojik (ECO) modellerimiz her ortamda doğal ve verimli çalışmak için tasarlandı.

https://timforklift.com/wp-content/uploads/2018/04/40-50-ton-1-mitsubishi-forklift.png

https://timforklift.com/wp-content/uploads/2018/05/fb40-50-serisi2-mitsubishi-forklift-1502805554.png

Bir forklift operatör ne kadar verimliyse o kadar verimlidir. Bu yüzden Mitsubishi operatörünüzün potansiyelini maksimuma çıkarmak için birçok özelliği bünyesine kattı. ‘Ayarla ve Unut’ performans ayar sisteminden; geniş uyarlanabilir sürücü kompartmanına, operatörünüzün işine odaklanması için Mitsubishi kendini gücü, konforu, ve güvenliği artırmaya adadı.Önemli Özellikler


Kontrol sistemi tercihi (ECO ve PRO) forkliftinizin performansını ihtiyaçlarınıza göre şekillendirir. Ekolojik (ECO) sürüş özgün uygulamalarında enerji verimini ve üst performansı maksimum yapar. Gelişmiş (PRO) modeller yoğun çalışmalar için yüksek sürüş ve kaldırma hızları sağlar. Viraj kontrolü virajdaki hızları iyileştirir ve dengeyi sağlar. Olağanüstü görüş özelliği through clear-view overhead guard and mast ensures precise handling with total confidence. Dinamik direksiyon sistemi tam ve güvenli kontrol için hız ve çevre şartlarındaki değişmelere yanıt verir. Entegre parmak ucu kontrollü ayarlanabilir kol desteği operatörün konforunu artırır ve tam kontrole yardımcı olur. 3 fazlı AC teknolojili gelişmiş kontrolcü yük, uygulama ve sürücü kombinasyonu için ivme, hız ve frenlemeyi mükemmel birşekilde ayarlar. Üretkenliği artırırken, yakıt tasarrufu sağlar. Kolay anlaşılır ekran, sürücüleri ve servis mühendislerini potansiyel problemlere karşı uyarır ve hasara karşı korumada yardımcı olur ayrıca bakım kolaylığı sağlar.


Kilit Özellikler


  • Frenler
  • Sürüş
  • Hidrolikler
  • Operatör Mahalli ve Kontroller
  • Direksiyon Sistemi
  • Diğer Özellikleri

Otomatik el freni rampa ve eğimlerde ek güvenlik sağlar.

Viraj kontrolü virajdaki hızları iyileştirir ve dengeyi sağlar. Kontrol sistemi tercihi (ECO ve PRO) forkliftinizin performansını ihtiyaçlarınıza göre şekillendirir. Ekolojik (ECO) sürüş özgün uygulamalarında enerji verimini ve üst performansı maksimum yapar. Gelişmiş (PRO) modeller yoğun çalışmalar için yüksek sürüş ve kaldırma hızları sağlar. Elektrik ve kontrol sistemleri 3 fazlı AC teknolojili gelişmiş kontrolcü yük, uygulama ve sürücü kombinasyonu için ivme, hız ve frenlemeyi mükemmel birşekilde ayarlar. Üretkenliği artırırken, yakıt tasarrufu sağlar. Yandan akü değişim seçeneği çoklu vardiya çalışmalarında hızlı ve kolay akü değişimi için şasiye entegre çıkarılabilir bir mekanizmaya sahiptir. Şasi ve Gövde Sağlam yapı tüm çalışma şartlarında olağanüstü dayanıklılık gösterir. Yüksek monte direksiyon aksı tasarımı ve düşük ağırlık merkezi yüksek denge kabiliyeti sağlar. Olağanüstü görüş özelliği through clear-view overhead guard and mast ensures precise handling with total confidence.

Son derece verimli hidrolikler maksimum güçte minimum enerji kaybı özelliğine sahiptirler.

Tam yüzer kabin titreşimleri minimuma indirir ayrıca uzun vardiyelerde bile operatörün sinirsel ve bedensel olarak yorulma riskini azaltır. Düşük ses teknolojisi operatörün kulağına giden ses seviyesinin normal bir konuşmadan daha fazla olmadığını ifade eder. Kolay anlaşılır ekran, sürücüleri ve servis mühendislerini potansiyel problemlere karşı uyarır ve hasara karşı korumada yardımcı olur ayrıca bakım kolaylığı sağlar. Low step with non-slip grip and large, level foot-well gives easy on-off access to spacious operator compartment. Operatör koruma sistemi operatör emniyet kemeri bağlı bir şekilde oturmuş vaziyette bulunmadıkça tüm forklift hareketlerini önler. Entegre parmak ucu kontrollü ayarlanabilir kol desteği operatörün konforunu artırır ve tam kontrole yardımcı olur. Tam ayarlanabilir direksiyon kolonu kolaya operatörünüzün ihtiyaçlarına göre pozisyonlandırılabilir.

Dinamik direksiyon sistemi tam ve güvenli kontrol için hız ve çevre şartlarındaki değişmelere yanıt verir.

RapidAccess Özellikleri kontrol ve bakım için tüm alanlara hızlı ve kolay giriş sunar.

İçerdiği seçenekler:

Gelişmiş (PRO) özellikler paketi

Yandan akü değişim seçeneği