FB14-20A(C)NT Serisi

EDiA  EM ile tanışın . Piyasadaki en akıllı ve en dayanıklı kamyonlardan biridir. Özelliklerle dolu bu araç, bir Mitsubishi forkliftinden beklediğiniz manevra kabiliyeti, güç ve güvenilirliği sunar.

Performans için tasarlanmış ve tasarlanmış bu 48 voltluk üç ve dört tekerlekli elektrik, sezgisel olarak çalışır ve performanslarını bireysel operatörünüze göre ayarlar.

EDiA  EM’ningelişmiş yazılımı, davranışı gerçek zamanlı olarak analiz eder ve güvenli ama üretken performans için kamyonun davranışını otomatik olarak ayarlar.

Modeli Yükleme kapasitesi
FB14ANT 1400 kg
FB16ACNT 1600 kg
FB16ANT 1600 kg
FB18ACNT 1800 kg
FB18ANT 1800 kg
FB20ANT 2000 kg

 

Kategoriler:

Lityum-iyon seçeneği

Bu seçenek, geleneksel kurşun asitten %40 daha fazla verimlilik sunar… ve operatör hatası riskini en aza indirir.

360 ° Direksiyon

3 noktalı dönüşün ‘duraklaması’ olmadan yumuşak dönüş sağlar. (Parmak ucu kontrollü modellerde uygulanabilir.)

Hassas Tahrik Sistemi

Bu, direksiyon açısına, ayak ve parmak aktüatör hızına göre kademeli performans yönetimi ile sezgisel sürücü yardımı sağlar ve güvenliğe önemli ölçüde katkıda bulunur.

Kolay açma/kapama erişimi

Ekstra geniş giriş basamağı ve ergonomik tutamaklar, kabine güvenli erişim sağlar. Kolay sallanan erişim, operatörlerin dizleri, sırtları ve topukları üzerindeki baskıyı azaltır.

Akıllı Viraj Sistemi

Daha fazla operatör ve saha güvenliği, daha fazla üretkenlik ve daha az lastik aşınması için kamyon hızını direksiyon açısına göre otomatik olarak ayarlar.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“FB14-20A(C)NT Serisi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.