FB25-35A(C)N Serisi

EDiA  EX ile ilgili her şey güven verir. Tasarım ekibimiz, hem sağlam hem de çevik, teknolojik olarak gelişmiş ancak kontrol edilmesi tamamen sezgisel bir şey inşa etmek için çalıştı. EDiA , her zaman, her zaman göreve hazır olacağını bilerek işi yapmak için size güven verir. Dört tekerlekten yönlendirme ve etkileyici artık kapasiteler ile dar alanlarda çalışan büyük kamyon performansı elde edersiniz. AutoBoost , gücünüzün eksik olduğunu asla hissetmeyeceğiniz anlamına gelir.

Ancak bu sadece performansla ilgili değil, güvenlikle de ilgili. Direkten gösterge panosuna ve karşı ağırlığa kadar her parça, sürücünün göreve ilişkin çok yönlü görüşünü en üst düzeye çıkarmak için iyileştirildi. Hile yok, sadece harika tasarım. Akıllı sistemler, mevcut duruma tepkiyi ayarlamak için sürücünün yetenekleri ve mevcut yük ile birlikte çalışır – örneğin, Uyarlanabilir Kaldırma Kontrolü sistemi sayesinde kaldırma ve indirme her zaman sorunsuz ve sabittir.

Forkliftlerimiz yıllardır operatörlerin favorisi olmuştur. Sezgisel kontrol şemaları seçenekleri, farklı operatör modları, son derece ayarlanabilir bir kabin ve sayısız diğer özellikler ile her operatör, kabinde oturdukları anda kendilerine tamamen doğal gelen bir kurulumla istedikleri EDiA EX’e  sahip olabilir. Mükemmel şekilde uyarlanmış bir kurulum, bir vardiyayı daha rahat, daha verimli ve daha üretken hale getirir. Her şey güven vermekle ilgili.

Modeli Yükleme kapasitesi
FB25ACN 2500 kg
FB25AN 2500 kg
FB30ACN 3000 kg
FB30AN 3000 kg
FB35AN 3500 kg
Kategoriler:

Dört Tekerlekten Direksiyon ( 4WS )

Bu, kamyon yerinde hızlı ve kolay bir şekilde dönebildiğinden, özellikle dar alanlarda daha iyi kavrama ve manevra kabiliyeti sağlar.

Seçilebilir ‘Eko’ veya ‘Pro’ modları

Enerji tasarruflu ECO modu, manevralar için daha fazla zaman sağladığı için yeni başlayanlar için idealdir; PRO modu ise daha deneyimli operatörler için yüksek performans ayarları sunar.

Akıllı Viraj Sistemi

Kamyon, çok daha yumuşak, daha güvenli viraj alma için dönüşte daha erken yavaşlayacaktır.

Yağa batırılmış ıslak disk frenler

Güvenlik için, frenler her zaman etkinleştirilir ve yalnızca operatör oturduğunda ve gaz pedalına basıldığında devre dışı bırakılır. Frenler bakım gerektirmez ve fren tozu oluşturmaz, bu da EDiA  EX’i temiz çalışma ortamları için ideal kılar.

Otomatik Yükseltme

Kamyon, güce ihtiyaç duyulduğunu algılar ve otomatik olarak hızlanma ve tork artışlarını etkinleştirir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“FB25-35A(C)N Serisi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.