FB40-55(C)N(H) Serisi

EDiA XL , operatörlere her zamankinden daha fazla kontrol sağlamak için tasarlanmış devrim niteliğindeki özelliklerden yararlanır .  Elektrikli diferansiyel kilidi, optimum çekiş sağlar ve Dört Tekerlekten Direksiyon, daha iyi kavrama ve hassas kullanım sağlar. EDiA  XL , en çok ihtiyaç duyduğunuz anda ekstra hız ve güç için AutoBoost ile donatılmıştır .

Bir operatörün rahat olması durumunda daha üretken olacağı iyi bilinmektedir. EDiA  XL , mikro titreşimleri en aza indiren kauçuk sızdırmaz bir kabine sahiptir ve Düşük Gürültülü Kaldırma, yalnızca 63 dB ile piyasadaki en sessiz asansördür. EDiA  XL ayrıca AC ve ısıtıcı seçeneklerini de içerir, böylece sıcaklıklar operatöre göre ayarlanabilir. Bu özellikler, operatörün eldeki göreve odaklanabileceği stressiz bir ortam yaratmak için birleşir.

Optimum kullanım için EDiA  XL , aynı anda kaldırma ve eğme işlevleri sunan çift joystick’in yanı sıra, yükleri indirirken ilave stabilite ve az şasi hareketi için Uyarlamalı Kaldırma Kontrolü (ALC) içerir.

EDiA  XL, herhangi bir görevi tamamlayacak ve her zorluğun üstesinden gelecek güce ve performansa sahiptir – bu da onu bir IC kamyonuna en iyi alternatif haline getirir. EDiA  XL’ninsınıfında en verimli enerji tüketimine sahip olduğu bile kanıtlanmıştır. Böylece sıfır emisyonla daha uzun süre devam edersiniz.

Modeli Yükleme kapasitesi
FB40N 4000 kg
FB45N 4500 kg
FB50CN 4990 kg
FB50N 4990 kg
FB50NH 5000 kg
FB55NH 5500 kg
Kategoriler:

Mini direksiyon

Mini direksiyon simidi, daha rahat bir sürüş konumunu desteklediği için forklifti çalıştırmak için gereken çabayı en aza indirerek operatörün uzun vardiyalar boyunca konforlu ve kontrollü kalmasını sağlar. (Seçenek)

Pasif Salınım Kontrolü

Direk sallanma hareketleri şasi tarafından sönümlenir ve operatörlerin yüksek yüksekliklere güvenle kaldırmalarını sağlar.

Çift joystick

Aynı anda kaldırma ve eğme işlevleri sunan ergonomik ikili joystick, özellikle eldivenle kullanıldığında iyi bir tutuş sağlar.

Uyarlanabilir Kaldırma Kontrolü (ALC)

Operatörler, yük ağırlığından bağımsız olarak hızlı ve hassas işlemler için daha az kamyon hareketiyle yüklerin sorunsuz şekilde indirilmesini sağlayabilir.

Rahat kabin

Kabin içindeki genel gürültü sadece 65 dB’dir – bu normal konuşma seviyesine benzerdir – operatörün eldeki göreve odaklanabileceği sessiz ve stressiz bir ortam sağlar.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“FB40-55(C)N(H) Serisi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.