FD20-35N3 Serisi

Operatörünüzün çalıştırma maliyetlerini en aza indirirken maksimum üretkenliğe ulaşmasına yardımcı olmak için geliştirilen GRENDiA  ES , IC motorlu denge ağırlıklı forkliftler için en yüksek standartları belirler.

Olağanüstü yakıt ekonomisi, dayanıklı bileşenleri ve az bakım gerektiren tasarımıyla GRENDiA , mükemmel bir iş anlayışı sunar. Dahası, standart olarak sunulan ve paranızın tam karşılığını sunan bir gelişmiş özellikler paketi ile birlikte gelir.

Hızlı, dengeli ve olağanüstü güçlü GRENDiA forkliftler, Euro Stage V yönetmeliklerine uygun olarak yüksek verimlilik ve düşük emisyonun güçlü bir kombinasyonunu sunar.

Buna ek olarak Mitsubishi Forklift Trucks, konforu, kontrolü ve hassasiyeti en üst düzeye çıkarmak için bir dizi ergonomik özellik ekledi. Sonuç, uygulama ne olursa olsun, koşullar ne olursa olsun, en yüksek performansı sağlayacağına güvenilebilecek bir forklifttir.

Modeli Yükleme kapasitesi
FD20N3 2000 kg
FD25N3 2500 kg
FD30N3 3000 kg
FD35N3 3500 kg
Kategoriler:

Entegre Varlık Sistemi ( IPS 2 )

Operatör 2 saniye veya daha uzun süre bulunmadığında hidrolik ve tahrik işlevlerini yalıtarak güvenliği artırır. Standart olarak PIN erişimi, yetkisiz operatörler tarafından kötüye kullanımı önler.

Araç kontrol modülü

Bu yüksek güçlü ‘beyin’, performansı sürekli olarak ayarlayarak ve optimize ederek birden fazla motor ve elektronik işlevin aynı anda gerçekleşmesini sağlar: endüstri lideri güç ve yakıt tüketimi sağlar.

Tam göbek korumalı ve iç tekerlek

kapaklı sızdırmaz şasi

Alt tarafın tam sızdırmazlığı, streç film gibi yabancı cisimlerin motor bölmesine girmesinden kaynaklanan hasar riskini azaltır. Ayrıca gürültüyü azaltır ve havadaki toz parçacıklarının neden olduğu güvenlik sorunlarını ortadan kaldırır.

Gelişmiş Euro Emisyonları kademe

V uyumlu dizel motor

Bu modern, endüstriyel tasarım, düşük RPM’de maksimum tork sağlayacak şekilde ayarlanmıştır. Mümkün olan en yüksek performansla düşük gürültü ve düşük yakıt tüketimi sağlamak için devirleri değil gücü kullanır.

Motor koruma sistemi

Aşırı ısınma durumunda makinenin kalbini korumak için motor koruma sistemi iki aşamalı koruma sunar. Önce makineyi yavaşlatır, sonra onu korumak için kapatır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“FD20-35N3 Serisi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.