FG40-55(C)N3 Serisi

Sizin kadar sıkı çalışmak için tasarlanan GRENDiA  EX , zorluklar ne olursa olsun güvenilir, sınıfında lider performans vaat ediyor.

En zorlu uygulamalarda denenmiş ve test edilmiş bu basit tasarım, önceki modellerin başarılarını temel alarak optimum performans sunar.

GRENDiA  EX’insofistike Euro Stage V uyumlu motorları, uzun ömürlü tasarımıyla birleştiğinde,GRENDiA’nınçalıştırma maliyetlerini ve bakım taleplerini düşük tutar.

İçeride ve dışarıda yeşil olan GRENDiA  EX , iyileştirilmiş genel ekonomi sağlarken gürültü ve egzoz emisyonlarını minimumda tutar.

 

Modeli Yükleme kapasitesi
FG40N3 4000 kg
FG45N3 4500 kg
FG50CN3 5000 kg
FG50N3 5000 kg
FG55N3 5500 kg
Kategoriler:

Entegre Varlık Sistemi ( IPS 2 )

Operatör 2 saniye veya daha uzun süre bulunmadığında hidrolik ve tahrik işlevlerini yalıtarak güvenliği artırır. Standart olarak PIN erişimi, yetkisiz operatörler tarafından kötüye kullanımı önler.

3 yollu katalitik konvertör (LPG)

Mitsubishi Forklift Trucks’ın tavizsiz güvenlik taahhüdüne uygun olarak tüm LPG modellerine benzersiz bir şekilde takılmıştır. Endüstri lideri düşük yakıt tüketimi, düşük zararlı emisyonlar ve yüksek güç performansı sağlar.

Tam göbek korumalı ve iç tekerlek

kapaklı sızdırmaz şasi

Alt tarafın tam sızdırmazlığı, streç film gibi yabancı cisimlerin motor bölmesine girmesinden kaynaklanan hasar riskini azaltır. Ayrıca gürültüyü azaltır ve havadaki toz parçacıklarının neden olduğu güvenlik sorunlarını ortadan kaldırır.

Otomotiv tarzı pedallar

Optimum pedal açısı sunan operatörler, bacaklarını zorlamadan kolay kullanım ve iyi kontrolün keyfini çıkarır.

Yüksek üretkenlik tasarımı

Güç aktarma sisteminden gelen düşük gürültü ve titreşim seviyeleri, rahat ve dikkat dağıtmayan operasyonlar için yorgunluğu uzak tutar.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“FG40-55(C)N3 Serisi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.