FG15-35(C)N Serisi

Model Yük Kapasitesi
FG15N 1500 kg
FG18N 1750 kg
FG20CN 2000 kg
FG20N 2000 kg
FG25N 2500 kg
FG30N 3000 kg
FG35N 3500 kg

Operatörün maksimum verim alması için geliştirilen IC motorlu denge ağırlıklı GRENDiA ES tipi forkliftler, en iyi standartları en düşük kullanım maliyetleri ile kullanıcısına sunar.

Sıra dışı düşük yakıt ekonomisi, uzun ömürlü aksamlar ve düşük bakım maliyeti sağlayan özel tasarımı ile GRENDiA mükemmel bir iş ortağıdır. Üstelik, ödenen paranın karşılığını sunan, standart olarak takılmış bir gelişmiş özellikler paketiyle gelir.

Hızlı, dayanıklı ve son derece güçlü GRENDiA forkliftleri yüksek verimlilikten ve Euro Stage V düzenlemeleri uyarınca düşük emisyonlardan oluşan bir kombinasyon sunar.

Ayrıca Mitsubishi Forklift Trucks konforu, kontrolü ve hassasiyeti yükseltmek için çok sayıda ergonomik özellik eklemiştir. Sonuç ise uygulama ve koşullar ne olursa olsun en iyi performansı sağlayan güvenilir bir forklifttir.

Kategoriler:

Integrated Presence System (IPS2)

Operatör 2 saniye veya daha uzun bir süreyle yerinde olmadığında hidrolik ve tahrik işlevlerini izole ederek emniyeti artırır. Standart olarak sunulan PIN ile erişim, izinsiz operatörler tarafından kötüye kullanımı önler.

Araç kontrol modülü

Bu çok güçlü ‘beyin’, performansı sürekli ayarlayarak ve optimumlaştırarak çoklu motor fonksiyonlarının ve elektronik fonksiyonların eş zamanlı meydana gelmesine geçit verir: böylece endüstri lideri güç ve yakıt tüketimi sağlar.

Tam gövde koruması ve iç tekerlek

kapakları ile kapalı şasi

Alt kısmın tamamen kapatılması motor bölmesine giren shrink film ambalaj gibi yabancı maddeler nedeniyle oluşan hasar riskini azaltır. Aynı zamanda gürültüyü de azaltır ve havadan taşınan toz parçacıkları nedeniyle oluşan emniyet sorunlarını bertaraf eder.

Gelişmiş sanayi motoru

Endüstriyel olarak tasarlanmış motor, uzun ve sorunsuz bir kullanım ömrü için düşük devirlerde endüstri lideri yüksek tork ve güç sağlar. En düşük yakıt tüketimi ile birlikte sınıfının lideri performans sağlarken efsanevi güvenilirlik ve uzun ömür sağlar.

Motor koruma sistemi

Aşırı ısınma durumunda makinenin kalbini korumak için makine koruma sistemi iki koruma aşaması sunar. Öncelikle makineyi yavaşlatır ve ardından korumak için makineyi kapatır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“FG15-35(C)N Serisi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.