FG15-35(C)N Serisi

Operatörünüzün çalıştırma maliyetlerini en aza indirirken maksimum üretkenliğe ulaşmasına yardımcı olmak için geliştirilen GRENDiA  ES , IC motorlu denge ağırlıklı forkliftler için en yüksek standartları belirler.

Olağanüstü yakıt ekonomisi, dayanıklı bileşenleri ve az bakım gerektiren tasarımıyla GRENDiA , mükemmel bir iş anlayışı sunar. Dahası, standart olarak sunulan ve paranızın tam karşılığını sunan bir gelişmiş özellikler paketi ile birlikte gelir.

Hızlı, dengeli ve olağanüstü güçlü GRENDiA forkliftler, Euro Stage V yönetmeliklerine uygun olarak yüksek verimlilik ve düşük emisyonun güçlü bir kombinasyonunu sunar.

Buna ek olarak Mitsubishi Forklift Trucks, konforu, kontrolü ve hassasiyeti en üst düzeye çıkarmak için bir dizi ergonomik özellik ekledi. Sonuç, uygulama ne olursa olsun, koşullar ne olursa olsun, en yüksek performansı sağlayacağına güvenilebilecek bir forklifttir.

Modeli Yükleme kapasitesi
FG15N 1500 kg
FG18N 1750 kg
FG20CN 2000 kg
FG20N 2000 kg
FG25N 2500 kg
FG30N 3000 kg
FG35N 3500 kg
Kategoriler:

Entegre Varlık Sistemi ( IPS 2 )

Operatör 2 saniye veya daha uzun süre bulunmadığında hidrolik ve tahrik işlevlerini yalıtarak güvenliği artırır. Standart olarak PIN erişimi, yetkisiz operatörler tarafından kötüye kullanımı önler.

Araç kontrol modülü

Bu yüksek güçlü ‘beyin’, performansı sürekli olarak ayarlayarak ve optimize ederek birden fazla motor ve elektronik işlevin aynı anda gerçekleşmesini sağlar: endüstri lideri güç ve yakıt tüketimi sağlar.

Tam göbek korumalı ve iç tekerlek

kapaklı sızdırmaz şasi

Alt tarafın tam sızdırmazlığı, streç film gibi yabancı cisimlerin motor bölmesine girmesinden kaynaklanan hasar riskini azaltır. Ayrıca gürültüyü azaltır ve havadaki toz parçacıklarının neden olduğu güvenlik sorunlarını ortadan kaldırır.

Gelişmiş endüstriyel motor

Endüstriyel tasarımlı motor, uzun ve sorunsuz bir kullanım ömrü için düşük devirlerde endüstri lideri, yüksek tork ve güç sunar. En düşük yakıt tüketimi ile birlikte sınıfında lider performans sunarken efsanevi güvenilirlik ve uzun ömür sağlar.

Motor koruma sistemi

Aşırı ısınma durumunda makinenin kalbini korumak için motor koruma sistemi iki aşamalı koruma sunar. Önce makineyi yavaşlatır, sonra onu korumak için kapatır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“FG15-35(C)N Serisi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.