Forklift Servis – Bakım – TamirFirmalarınızın forkliftlerinin haftalık, aylık, 6 aylık, yıllık forklift bakım ve servis işlerini yapmaktayız. Tüm türkiye üzerinde kurduğumuz ağ ile disiplinli programlı bir yapıyla Ekibimiz Trakya, Ankara, Antalya, Trabzon bölgelerinden başlayıp tüm türkiyedeki anlaşmalı depoların bakım servis tamir işlerini yapmaktadır. Gerektiği zaman Sahiba gökçen hava limanına yakın teknik ofisimizden bakım ve tamir için servis personeli gönderimi yapmaktayız. Anlaşmalı hava ve kara yolu kargolarıyla parça ihtiyaçlarınızı anında teslim ediyoruz.

SERVİS

Forklift servis aracı filomuz bölge genelinde faaliyet göstererek Marmara bölgesindeki müşterilerimizin forkliftlerini desteklemektedir. Sürekli iletişim ve en hızlı yanıt sürelerini korumak için her bir araç en son teknolojiyi kullanmaktadır. Yüksek donanımlı mobil atölyeler ve Mitsubishi eğitimli teknisyenler ilk seferde – her seferinde – işi tam istenen şekilde yapmamızı sağlamaktadır. Forkliftlerinizin hızla onarılmasını sağlamak için servis araçlarımızın her birinde kapsamlı hızlı tükenen parça ve sarf malzemesi stokları bulunmaktadır.

Gebze, Tuzla ve Ümraniye’de bulunan servis merkezlerimizde çalışan teknik servis personelimiz, başta Mitsubishi, Linde, Still, Jungheinrich, Komatsu, Hyundai, Cat, TCM, Yale, Doosan, Daewoo, Toyota, Nissan, Atlet, Hyster, Federal Power, OM Pimespo, Crown, Baoli, Heli, Netlift, Hangcha olmak üzere tüm elektrikli (akülü) ve dizel forklift – istif makinelerinin bakım onarım ve tamirlerini yapma konusunda uzmandır. Aynı zamanda akülü forklift elektronik kart tamiri ve depo içi istif makineleri ( Stacker, Reach Truck, Transpalet, Sipariş Toplama Araçları v.b.) elektronik kart tamirlerini de ayrı bir uzman kadromuzla piyasanın en uygun fiyatlarıyla güvenilir bir şekilde yapmaktayız.

Tim Forklift olarak sadece bölgesel değil, Tüm Türkiye genelinde forklift servis ve bakım hizmetleri de vermekteyiz. Yıllık Servis – Bakım anlaşmamız bulunan, alanında lider ulusal firmaların ülke genelindeki tüm depo ve işletmelerindeki forklift ve istif makinelerine tamir – bakım – revizyon hizmetleri vermeye tüm hızıyla devam etmekteyiz..

Global Mitsubishi Forklift bayi ağında bulunan Tim Forklift, güvenilir standart ve 5 yıla kadar uzatılmış garanti seçenekleriyle yatırımınızı korumanıza yardım ediyor.