Forklift Servisi

Forklift Servisi

Forkliftin kalitesi kadar, satış sonrası sağladığı servis hizmet kalitesi de büyük önem arz etmektedir. Bu konuda geçmişten günümüze süregelen tecrübemiz ile, satın aldığınız herhangi bir forklift modelimizden memnun kalmanız ve en kapsamlı şekilde kullanabilmeniz adına profesyonel forklift servisi hizmeti sağlıyoruz.

Süregelen teknolojinin getirmiş olduğu yenilikleri yakından takip ederek, sürekli iyileştirmeler yapıyoruz. Daha etkin servis hizmeti için yenilikler ve eğitimler ile tüm personelimizi destekliyoruz. Gelişen ve değişen teknoloji ile paralel hareket ederek, servis araç ve ekipmanlarımız için sürekli yatırım yapıyoruz. Bu kapsamda, servis hizmeti verecek olan personelimizin uluslararası hizmet kapasitesinde olması adına çaba sarf ediyoruz.

Satışını gerçekleştirdiğimiz forkliftlerin itibarının devamlılığının satış sonrası da süregelmesinin, satış sonrası sağlanan servis ve destek ile gerçekleştiğinin bilincindeyiz. Bu nedenle, sadece satışa değil, kullanım sırasında ve daha sonraki dönemlerde her türlü ihtiyaç için servis desteğinde sınır tanımıyoruz.

Satış Sonrası Destek

Satış sonrası araçların amacına uygun şekilde kullanılması için gerekli bilgi ve desteği sağlıyoruz. Garanti sürecinde forkliftlerin gerek bakım gerekse arıza ücretlerinde piyasa dinamiklerinin ortalamasını alıyoruz. Orijinal yedek parçalara kolay erişim ve gereğinden fazla şişkin fiyatın önüne geçmek için müşteri odaklı çalışmalar yapıyoruz.

Farklı markalarda karşılaşılan gereksiz donanımların aksine, amacına uygun üretim ile maximum verim elde etmenizi hedefliyoruz. Benzer markaların üretmiş olduğu forkliftlerde satış sonrası servis zorunluluğu ve abartılmış yedek parça fiyatlarından uzak duruyoruz.

Almış olduğunuz forklift hangi marka olursa olsun, sizlere sunmuş olduğu servis hizmetinin eksik olması, markanın prestijini düşürür ve memnuniyetinizi en aza indirir. Bunun bilincinde olan firmamız her zaman için profesyonel servis ve destek hizmeti sunmaktadır. Karşılaşılan problem her ne olursa olsun, mutlaka çözüm yolu sunmaktayız. Bu nedenle piyasalardaki en çok tercih edilen forklift markası olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Yaygın Servis Ağı

Satış sonrası desteğimize yerel ve donanımlı servis partnerlerimiz ile devam ederek, ürün desteğinde sınırsız hizmet sunuyoruz. Forkliftin her türlü sürecinde ekip ve ekipman desteği ile müşterilerimize bir telefon kadar yakınız.

Müşterimizin yeni aldığı forklift için teslimat ve operatör eğitimleri vererek gerekli bağlantılar kurulmaktadır. Operatörlere forkliftlerin verimli kullanılması adına tüm detaylar anlatılmaktadır. Forkliftin günlük, aylık ve yıllık bakımları, kontrolleri ve sürüş verimliliği gibi konular hakkında bilgiler aktarılmaktadır. Forkliftlerin garanti dahilinde olup olmamasına bakmadan aynı titizlikte hizmet verilmektedir.

Garantili Forklift

Satışı gerçekleştirilen forkliftlerin bakımları yetkili servislerce yapıldığı sürece garantileri devam etmektedir. Bu servislerde aynı zamanda yedek parçalarla bakım ve servis imkanı da sunulmaktadır. Fabrika çıkışı hatalı olan ya da olağan dışı arıza yapan yedek parçaların garanti sürecinde, arızanın giderilmesine yönelik çalışmalar yapılır. Arızanın giderilememesi durumunda prosedür gereği uygulama yapılır. Müşterilerin forklift servisinden yeterli bilgi ve hizmeti alamaması durumunda merkez çağrı numarasını arayarak destek alabilmektedirler.

Satışını gerçekleştirdiğimiz forkliftler kullanım amacına uygun olarak üstün özelliklere sahiptir. Gereksiz elektronik cihazlardan arındırılmış yedek parçaları her zaman bulunabilen ve yedek parça fiyatları rakiplerine nazaran daha düşük olarak üretilmektedir.

Servis Danışmanlığı Hizmeti

Forklift istifleme aracının, arızaları personel eğitimi , rutin bakımı, muhtemel riskler gibi konularda ekiplerimiz tarafından uzman destek sağlanmaktadır.

Satışı gerçekleştirilen forkliftlerin en üstün performans ile çalışmasını ön planda tutarak, olası arızalar ile karşılaşıldığında yeniden çalışır hale gelmesi için pratik çözümler ile onarımını gerçekleştiriyoruz. Bizden almış olduğunuz forkliftleri kullanan müşterilerimiz yedek parça ve servis konusunda aylarca süren yedek parça tedariği ya da tanı teşhis gibi durumlara maruz kalmazlar. Bütün yedek parçalar orijinal hali ile distribitör firmanın stoklarında bulunmaktadır. İş yükünü hafifleten en önemli iş makinası olan forkliftin yedek parça bulma sorunu yaşamadan, her türlü sorununuza anında kalıcı çözümler sunuyoruz.

Forkliftleriniz için sağlanan servis desteklerimiz :

Tamir-Bakım servisimiz ile müdahale,

Tam Kapsayıcı Bakımlar

Forkliftleriniz için planlı ve koruyucu bakım

Kaynak işlemleri

Motor revizyonu

Asansör ve piston tamirleri

Parça tamirleri

Hidrolik pompa, hortum onarımı, değiştirilmesi ve yeniden imalatı

Havalı ve Dolgu forklift lastiği değişimleri

Çatal tamir ve uygunluk tespiti

Elektrik tesisatı onarımı ve yeniden tesisat çekimi

Kontrol valfleri tamiri, değişimi ve yeniden imalatı

    İletişim Formu


    Aşağıdaki formu doldurun, en kısa zamanda sizinle iletişime geçeceğiz.