Forklift Servisi

Forklift Servisi (Türkiye’nin Her Bölgesine)

Ağır yüklerin taşıma, istifleme ve kaldırma işlemlerini kolay hale getiren forkliftlerin üretim aşamaları büyük bir titizlik ile gerçekleştirilir. Ancak bu iş makinelerinin üretimi kadar satış sonrasında verilen  forklift servisi hizmetleri de büyük bir öneme sahiptir. Forkliftlerin servis hizmetleri uzun yıllardır tecrübe sahibi olan kişiler tarafından gerçekleştirilir. Forklift servis hizmetinin temel amacı ise kullanıcıların sahip oldukları üründen en yüksek verimi alabilmeleridir. 

Forklift servis ekipleri günümüzün teknolojisini sürekli takip eder, yenilik ve gelişmelere daima açık şekilde ilerler. Bu sayede kullanıcılarına her zaman en kaliteli ve maksimum performansı sağlar. Aynı zamanda forklift servisleri kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek için ekiplerinin eğitimlerden faydalanmasını sağlayarak tüm personelini destekler. Forklift servisleri gelişen ve değişen teknoloji ile birlikte hareket eder ve uluslararası hizmet kapasitesinde olmayı hedefler. 

Forkliftlerin kalite ve performansının devam etmesi için satış sonrası verilen servis oldukça önemlidir. Bu durumun farkında olarak ilerleyen forklift servisi, yalnızca forkliftlerin satışına değil satış sonrasına da aynı özen ile odaklanır. 

Satış Sonrası Destek Süreci

Forklift servisleri, forkliftlerin satış sonrasında istenilen şekilde kullanılabilmesi ve makineden istenen verimin alınabilmesi için kullanıcılarına gereken tüm bilgi ve desteği sunar. Aynı zamanda forkliftlerin garanti sürecinde ihtiyaç duyduğu bakım ve tamir ücretlerinde de piyasanın ortalamasını alır ve buna göre bir fiyat sunar. Müşteri odaklı çalışmalar yapan forklift servisi, orjinal forklift yedek parçaları ve bu parçalara kolay şekilde erişim sağlaması sayesinde kullanıcılarına her zaman kolaylık sunar. Forkliftlerin detaylı donanımı ve amacına uygun şekilde tasarlanması sayesinde kullanıcıların üründen en yüksek verimi elde etmesi ise hedeflerden yalnızca bir tanesidir. 

Tercih edilen forkliftlerin servis ve destek hizmetlerinde eksikler ve sorunlar bulunması ne yazık ki markaya zarar verir. Aynı zamanda bu problemlerin kullanıcıların üründen elde edecekleri verimin de düşmesine neden olur. Bu durumun farkında olarak çalışmalar yürüten forklift servisi, kullanıcıları için her zaman profesyonel servis ve destek hizmeti sunar ve kullanıcılarının problemlerini en kısa sürede çözüme ulaştırmayı hedefler. 

Geniş Servis Ağı

Forklist servis ekibi, kullanıcılarına verdiği satış sonrası desteği donanımlı ve tecrübeli ekip arkadaşları ile yürütür. Bu sayede her soruna ve ihtiyaca çözüm bulmak için bir telefon kadar uzağınızda olur. Kolay şekilde ulaşılabilir olma kullanıcıların en ihtiyaç duyduğu hizmetlerden bir tanesidir. Kullanıcılarına bu hizmeti en iyi şekilde veren servis ekibi kullanıcıların sahip oldukları üründen maksimum fayda sağlamalarına yardımcı olur. Forklift servis ekibi, kullanıcılarına sahip oldukları ürün hakkında gereken tüm bilgiyi aktarır ve gerekli tüm bağlantıları eksiksiz şekilde kurar. Bu bilgiler arasında forkliftlerin kullanım özellikleri, günlük, aylık ve yıllık bakımları, kontrolleri gibi konular yer alır. 

Forkliftlerde Garanti

Kullanıcılar sahip oldukları forkliftlerin bakımlarını yetkili servislere yaptırdığı sürece garantide herhangi bir problem meydana gelmez ve garanti devam eder. Forklift servislerinde yedek parça ve bakım hizmeti de kullanıcılara sunulur. Garanti sürecinde yaşanan herhangi bir problemde kullanıcılar sorunlarına kolay şekilde çözüm bulabilirler. Aynı zamanda forkliftlerin yedek parçaları piyasadaki diğer rakiplere göre daha uygun fiyatlar ile kullanıcılara sunulur. 

Servis Hizmeti

Forklift servis ekipleri, iş makinelerinin kullanım eğitimi, bakım rutini, yaşanabilecek problem ve riskler ve daha birçok konuda profesyonel şekilde kullanıcılarına destek sağlar. Satışı yapılan forkliftlerin temel amacı ürünün en yüksek performansta çalışmasıdır. Forkliftlerin herhangi bir arızaya sahip olması durumunda ise gereken tüm işlemler yapılır ve forkliftin onarımı en kolay şekilde yapılır. Kullanıcıların en büyük problemlerinden bir tanesi olan yedek parça tedariği forklift servisi sayesinde en kolay ve pratik şekilde gerçekleşir. Bu sayede kullanıcılar forkliftlerin sahip olduğu problemi en kısa sürede çözer ve zaman kaybının önüne geçer. 

Forkliftler için sunulan servis ve destek hizmetleri ise şu şekildedir, tamir ve bakım, planlı ve koruyucu bakım, kaynak işlemleri, motor revizyonu, asansör ve piston tamirleri, parça tamirleri, pompa ve hortum değişimi-onarımı, havalı ve dolgu forklift lastik değişimi, çatal tamiri, elektrik tesisat bakımı, kontrol valfleri tamiri, değişimi ve onarımı. 

    İletişim Formu


    Aşağıdaki formu doldurun, en kısa zamanda sizinle iletişime geçeceğiz.