SERVİS | BAKIM

Forklift Servisi

İLETİŞİME GEÇ

FORKLİFT SERVİSİ HİZMETİ

Tim Forklift olarak; forklift servisi ile Türkiye’nin her neresinde olursanız olun, forklift tamiri ihtiyacınızı karşılamaktayız. Profesyonel ekibimiz, son teknoloji ekipmanlarımız ile Türkiye’nin her noktasında hizmet sunmaktayız. İş akışınızın sekteye uğramaması için, hızlı bir hizmet sağlayan firmamız, her marka ve modelde forkliftlerinizin ve istifleme makinelerinizin tamirini sağlamaktadır.

ikinci el forkliftler
FORKLİFT SERVİSİ | BAKIM
Firmalarınızın forkliftlerinin haftalık, aylık, 6 aylık, yıllık forklift bakımı ve forklift servisi işlerini yapmaktayız. Firmamız; tüm Türkiye üzerinde kurduğumuz ağ ile disiplinli programlı bir yapıyla ekibimiz Trakya, Ankara, Antalya, Trabzon bölgelerinden başlayıp tüm Türkiye’deki anlaşmalı depoların bakım servis tamir işlerini yapmaktadır. Gerektiği zaman Sabiha Gökçen Havalimanına yakın teknik ofisimizden forklift bakımı ve forklift tamiri için servis personeli gönderimi yapmaktayız. Anlaşmalı hava ve kara yolu kargo firmalarıyla parça ihtiyaçlarınızı anında teslim ediyoruz.
İletişim

TAMİR | BAKIM | SERVİS

Firmalarınızın forkliftlerinin haftalık, aylık, 6 aylık, yıllık forklift bakım ve servis işlerini yapmaktayız. Firmamız; tüm Türkiye üzerinde kurduğumuz ağ ile disiplinli programlı bir yapıyla Ekibimiz Trakya, Ankara, Antalya, Trabzon bölgelerinden başlayıp tüm Türkiye’deki anlaşmalı depoların bakım servis tamir işlerini yapmaktadır. Gerektiği zaman Sahiba Gökçen Hava Limanına yakın teknik ofisimizden bakım ve tamir için servis personeli gönderimi yapmaktayız. Anlaşmalı hava ve kara yolu kargo firmalarıyla parça ihtiyaçlarınızı anında teslim ediyoruz.

İletişim

Forklift Tamiri

Tim Forklift olarak; servis elemanlarımız ile Türkiye’nin her neresinde olursanız olun, forklift tamiri ihtiyacınızı karşılamaktayız.

Forklift Bakım

Düzenli forklift bakım yapıldığında forkliftler uzun ömürlü olur. Forklift ile çalışırken güvenlik ve iş verimine dikkat edilmelidir.

Forklift Servisi

Ekibimiz Trakya, Ankara, Antalya, Trabzon bölgelerinden başlayıp tüm Türkiye’deki anlaşmalı depoların forklift servis işlerini yapmaktadır.

KALİTELİ HİZMET, KISA SÜREDE İŞ BİTİMİ !

Türkiye’nin her noktasında hızlı, güvenilir, profesyonel hizmet..


Forklift servis aracı filomuz ile, Türkiye’nin her noktasında forklift servisi hizmeti sunmaktayız. Servis aracı filomuz ile, kısa süreler içerisinde tamir hizmetini ayağınıza kadar getirmekteyiz. Sürekli iletişim ve en hızlı yanıt sürelerini korumak için her bir araç en son teknolojiyi kullanmaktadır. Yüksek donanımlı mobil atölyeler ve eğitimli teknisyenler ilk seferde – her seferinde – işi tam istenen şekilde yapmamızı sağlamaktadır. Forkliftlerinizin hızla onarılmasını sağlamak için servis araçlarımızın her birinde kapsamlı hızlı tükenen parça ve sarf malzemesi stokları bulunmaktadır.

Forklift Bakım ve Servis Hizmetleri

Gebze, Tuzla ve Ümraniye’de bulunan servis merkezlerimizde çalışan teknik servis personelimiz, başta Mitsubishi, Linde, Still, Jungheinrich, Komatsu, Hyundai, Cat, TCM, Yale, Doosan, Daewoo, Toyota, Nissan, Atlet, Hyster, Federal Power, OM Pimespo, Crown, Baoli, Heli, Netlift, Hangcha olmak üzere tüm elektrikli (akülü) ve dizel forklift – istif makinelerinin bakım, onarım ve tamirlerini yapma konusunda uzmandır. Aynı zamanda akülü forklift, elektronik kart tamiri ve depo içi istif makineleri (Stacker, Reach Truck, Transpalet, Sipariş Toplama Araçları v.b.) elektronik kart tamirlerini de ayrı bir uzman kadromuzla piyasanın en uygun fiyatlarıyla güvenilir bir şekilde yapmaktayız.

Tim Forklift olarak sadece bölgesel değil, Tüm Türkiye genelinde forklift servisi ve bakımı hizmetlerini de vermekteyiz. Yıllık Servis – Bakım anlaşmamız bulunan, alanında lider ulusal firmaların ülke genelindeki tüm depo ve işletmelerindeki forklift ve istif makinelerine tamir – bakım – revizyon hizmetleri vermeye tüm hızıyla devam etmekteyiz..

Global Mitsubishi Forklift bayi ağında bulunan Tim Forklift, güvenilir standart ve 5 yıla kadar uzatılmış garanti seçenekleriyle yatırımınızı korumanıza yardım ediyor.

Servis Talebi Gönder

Mescit Mah. Demokrasi Cad. Birmes San.Sit. A6 Blok No:12  Tuzla/İstanbul

+90 216 537 14 39

Whatsapp Destek Hattı

info@timforklift.com


Konuşmayı başlat
1
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?