forklift tamiri sl Forklift Tamiri

Uzmanından Forklift Tamiri

İLETİŞİME GEÇ

FORKLİFT TAMİRİ 

Tim Forklift; forklift tamiri konusunda kendini yetiştirmiş, 22 yıllık tecrübesiyle Türkiye’nin 81 iline hizmet veren bir forklift firmasıdır. İş konusunda uzman ekibimizle destek talebinizi mümkün olduğunca yerinde karşılamaktayız. Marka ve model fark etmeksizin her türlü forklift, istifleme makinesi, reach truck ve transpalet gibi pek çok makine için forklift tamir hizmetimiz mevcuttur.
forklift servisi
FORKLİFT TAMİRİ
Firmanızla isterseniz 1 defalık, isterseniz süresiz anlaşma kapsamında, ihtiyacınız olduğu her zaman forklift tamiri desteği sağlamaktayız. Ankara, İstanbul gibi birkaç şehir ile sınırlı olmayıp Türkiye içi 81 ili kapsamaktadır. Sabiha Gökçen havalimanına yakın ofisimizle yedek parça ihtiyaçlarınızı da hava kargo ile en kısa sürede gideriyoruz.
İletişim

TAMİR

Firmalarınızın forkliftlerinin haftalık, aylık, 6 aylık, yıllık forklift bakım ve tamir işlerini yapmaktayız. Firmamız; tüm Türkiye üzerinde kurduğumuz ağ ile disiplinli programlı bir yapıyla Ekibimiz Trakya, Ankara, Antalya, Trabzon bölgelerinden başlayıp tüm Türkiye’deki anlaşmalı depoların forklift tamiri, bakım ve servis işlerini yapmaktadır. Gerektiği zaman Sabiha Gökçen Hava Limanına yakın teknik ofisimizden bakım ve tamir için servis personeli gönderimi yapmaktayız. Anlaşmalı hava ve kara yolu kargo firmalarıyla parça ihtiyaçlarınızı anında teslim ediyoruz.

İletişim

Forklift Tamiri

Tim Forklift olarak; forklift servisi ile Türkiye’nin her neresinde olursanız olun, forklift tamiri ihtiyacınızı karşılamaktayız.

Forklift Bakımı

Forkliftlerin uzun ömürlü olması için düzenli forklift bakımına ihtiyacı vardır. Tim Forkift yerinde bakım hizmeti sunar.

Forklift Servisi

Ekibimiz Trakya, Ankara, Antalya, Trabzon bölgelerinden başlayıp tüm Türkiye’deki anlaşmalı depoların bakım, servis, tamir işlerini yapmaktadır.

forklift-servisi

KALİTELİ HİZMET, HIZLI TESLİMAT !

Türkiye’nin her şehrine kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet götürüyoruz.


Profesyonel teknik servis ekibimiz ile Türkiye’nin her noktasına forklift tamiri hizmeti sunmaktayız. Servis araçlarımız ile kısa süre içinde ihtiyacınız olan tamir hizmetini size ulaştırıyoruz. İşlem sonrası destek hizmetimiz mevcut olup garantili forklift tamir işlemine sahip olmaktasınız. Herhangi bir ihtiyaç durumunda yedek parça depomuzdan parça tedariği yapabilmekteyiz.

Forklift Tamir Hizmetleri

Uzun yıllar makine tamiri konusunda tecrübesi olan teknik servis personelimiz, başta Mitsubishi, Komatsu, Yale, Nissan, OM Pimespo, Netlift, Linde, Hyundai, Doosan, Atlet, Crown, Hangcha, Still, Cat, Daewoo, Hyster, Baoli olmak üzere transpalet ve forklift tamiri konusunda yeterli bilgiye ve donanıma sahiptir. Bununla beraber akülü forkliftlerin ve diğer yük taşıma araçlarının elektronik kart tamiri de uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Tim Forklift olarak yurt geneline forklift tamir, bakım ve servis hizmetimiz mevcuttur. 3 aylık, 6 aylık ve yıllık tamir ve bakım anlaşma seçeneklerimizle yurtiçindeki pek çok firmaya forklift ve istif makineleri desteği sağlamaktayız.

 

Global Mitbubishi Forklift bayiliğimiz bulunmaktadır. 5 yıla kadar uzatılmış garanti ile forkliftinizin sağlığını ek masrafsız bir şekilde koruyabilmektesiniz.

Tamir Talebi Gönder

Mescit Mah. Demokrasi Cad. Birmes San.Sit. A6 Blok No:12  Tuzla/İstanbul

+90 216 537 14 39

Whatsapp Destek Hattı

info@timforklift.com

İhtiyacınızı Özetleyebilirsiniz (Zorunlu Değil)