İkinci El Forklift

https://timforklift.com/wp-content/uploads/2018/04/span-stylecolorredfont-weight-boldikinci-el-forkliftspan0-mitsubishi-forklift-1510839390.png

İkinci el forklift satış hizmeti verdiğimiz bölgelerde servis hizmetide veriyoruz. İkinci el revizyonlu ve garantili forklift alarak, garanti süresince forkliftte meydana gelebilecek arızalarda çözüme kavuşturmak için çaba gösteriyoruz. Geniş ikinci el Forklift ve istifleme ( Elektirkli Transpalet) stoklarıyla başta İstanbul, Kocaeli, Trakya, Eskişehir, Balıkesir olmak üzere Türkiye’nin her yerine ikinci el forklift satışlarımız mevcuttur. Tuzla’da bulunan 2. el forklift depomuzda her ihtiyacınıza uygun Forklift’i uygun fiyata bulabilirsiniz.

Firmamız Tuzlada ve gebzede bulunan depolarındaki 2. el forkliftler her yükseklikte (1 2 3 4 5 6 7 8 9 metre) her tonajda ( – 10 11 12 13 + ton ) forklifti bünyesinde bulunduruyor. Uygun fiyat garantili ikinci el forklift flomuz hem kendi 2. el forklift forkliftlerimizi satmakla beraber sizin forkliftlerinizide çok cüzzi komisyonlarla satmaktayız. İlk hedefi geniş ürün yelpazesi yaratmak olan firmamızın müşteriye istediği forklift’i depo’da mevcut olması isteği ile forkliftlerinizi en ucuz komisyonla hatta sıfır komisyonla 2. el forklift olarak satıyoruz.