Jac Forklift Çin’deki En Büyük otomotiv şirketinden biri olan JAC Motor Group’un yan kuruluşudur. 2003 yılında faaliyete geçen JAC forklift, her yıl hızla gelişmekte ve satış hacminin yıllık büyüme oranı %50’ye kadar çıkmaktadır. Ürünlerimiz 15 seri olarak sınıflandırılabilir ve 1- 25T Dizel Forklift, 1-5T Elektrikli Forklift ve 1-3.5T Benzinli ve LPG Forklift dahil 400’den fazla çeşide sahiptir. Bunun dışında, 1-2T Elektrikli Çekici, istifleyici, Elektrikli Transpalet gibi depo ekipmanlarını da üretebiliriz.

Jac Forklift Modellerini Görmek İçin Hemen Tıklayınız

2015 yılından bu yana Tim Forklift olarak Jac Forklift’i Türkiye’de temsil ediyoruz. Başta İstanbul, Kocaeli, Trakya Bölgesi, Eskişehir, Ankara, Antalya, Bursa ve Balıkesir olmak üzere; tüm Türkiye’de satış, servis, kiralama hizmetimiz bulunmaktadır.

 

JAC FORKLFİT

JAC FORKLIFT; JAC Motor Group (Anhui Jianghuai Automobile Company Group) tarafından kurulmuş bir şirkettir. JAC Motor Group ise; 1964 yılında, Çin merkezli olarak faaliyete başlamıştır.

JAC Motor Group Çin otomotiv endüstrisinde ilk 10’da yerini almaktadır. Yıllık 700.000 adetten fazla araç ve 500.000 adet motordan oluşan üretim kapasitesine ulaşmıştır. Jac Forklift; Çin’in en çok satan forklift firmasıdır. Yıllık satış rakamları 20000’in üzerine çıkmaktadır.

Jac Forklift’in Dizel Modellerini Görmek İçin Hemen Tıklayınız

Jac Forklift, Çin malı forkliftler arasında, kendi motorunu kullanan tek üretici firmadır. Bir forkliftin üretiminde, her aşama Jac Forklift bünyesinde gelişir. Bu durum; mühendislik anlamında daha kaliteli ürünün oluşmasını sağlamaktadır. Jac Forklift; fiyat performans bakımından ise sektördeki en iyi markalardan biri haline gelmektedir.