jac-forklift-logo

jac forklift

Jac Forklift

Jac Forklift ve iş makinesi üzerine uzmanlaşmış Çin’in bu kategorideki en iyi forklift firmasıdır. JAC Motor Group (Anhui Jianghuai Automobile Company Group) tarafından kurulmuş bir şirkettir. JAC Motor Group ise; 1964 yılında, Çin merkezli olarak faaliyete başlamıştır. Çin’deki En Büyük otomotiv şirketinden biri olan JAC Motor Group’un yan kuruluşudur. Tim Forklift olarak Çin’in kaliteli ucuz forklift markası olan Jac markasını, Türkiye piyasasında sahiplenip satış, servis ve kiralama hizmeti sunuyoruz. Ürün çeşitlerimiz içinde Jac marka akülü ve dizel forklift modellerimiz mevcuttur.

Dünyada JAC Forklift Başarısı

Jac dünyada 40 dan fazla ülkede otomotiv ve forklift ihracatı yapmaktadır. JAC Motor Group Çin otomotiv endüstrisinde ilk 10’da yerini almaktadır. Jac markası Çin’in en çok satan forklift firmasıdır. Yıllık 700.000 adetten fazla araç ve 500.000 adet motordan oluşan üretim kapasitesine ulaşmıştır. Jac, dünya forklift piyasasında Çin menşeili forkliftlerde %8 pay ile en çok tercih edilen Çin malı forkliftlerdendir.  Yıllık satış rakamları 20000’in üzerine çıkmaktadır.  2003 yılında faaliyete geçen JAC forklift, her yıl hızla gelişmekte ve satış hacminin yıllık büyüme oranı %50’ye kadar çıkmaktadır*.

Jac Kaliteli Çin Malı Forklift

Jac markalı forklift modelleri, Çin malı forklift modelleri arasında, kendi motorunu kullanan tek üretici firmadır. Bir forkliftin üretiminde, her aşama Jac Forklift bünyesinde gelişir. Bu durum; mühendislik anlamında daha kaliteli ürünün oluşmasını sağlamaktadır. Jac markası böylece fiyat performans bakımından ise sektördeki en iyi markalardan biri haline gelmektedir. Ürünlerimiz 15 seri olarak sınıflandırılabilir ve 1- 25T Dizel Forklift, 1-5T Elektrikli Forklift ve 1-3.5T Benzinli ve LPG Forklift dahil 400’den fazla çeşide sahiptir. Bunun dışında, 1-2T akülü çekici, akülü istif makinası, elektrikli transpalet gibi depo ekipmanlarını da üretebiliriz.

Türkiye Temsilcisi Tim Forklift

Sektörde 22 yıllık tecrübemizle faaliyet gösteriyor, 2015 yılından bu yana ise Tim Forklift olarak Jac Forklift markasını Türkiye’de temsil ediyoruz. Başta İstanbul, Kocaeli, Trakya Bölgesi, Eskişehir, Ankara, Antalya, Bursa ve Balıkesir olmak üzere; tüm Türkiye’ye forklift servisi, satış, kiralama hizmetimiz bulunmaktadır. Forklift hizmet ve fiyat tekliflerimiz için iletişime geçiniz.