Kiralık Forklift Fiyatları

Kiralık Forklift Fiyatları Neye Bağlıdır?

Kiralık forklift fiyatları arayışında bulunan şirketlerin dikkat etmesi gereken en önemli faktör ihtiyaca en uygun forklifti kiralamaktır. 2 tonluk forklift ihtiyacınızı karşılıyor ise, 5 tonluk forklift için kiralama yapmak size daha maliyetli olacaktır. Yakıt bakımından ise dizel forklift kiralama fiyatları ve akülü forkliftlere göre daha düşüktür. Kiralama yapılacak süre de kiralama ücretlerine etki etmektedir. Bununla beraber ikinci el forklift için kira bedeli sıfır araç kiralama bedeline göre daha uygun olmaktadır.

kiralik-forklift-hizmeti
Kiralık Forklift

Kiralık Dizel Forklift

Dizel kiralık forklift fiyat araştırması yapan şirketlerin bilmesi gereken bazı noktalar vardır. Tonaj olarak daha yüksek kapasiteye sahip olabilmektedir. 1,5 tondan 10-15 tona kadar dizel forklift mevcuttur. Bununla beraber yakıt olarak maliyeti daha yüksektir. Tamiri daha masraflıdır. Daha gürültülü çalışır. Dış ortam için daha uygundur.

Kiralık Elektrikli (Akülü) Forklift

Elektrikli (akülü) kiralık forklift fiyatları da dizel forklift fiyatlarına göre daha uygundur. Tonaj olarak dizel forkliftlerden daha düşük kapasiteye sahiptir. 1,5 tondan 4-5 tona kadar olan elektrikli forklift kolay bulunabilmektedir. Yakıt olarak elektrik kullanıldığı için maliyeti daha düşük olmaktadır. Tamiri daha kolaydır. Sessiz çalışır. İç ortam için daha uygundur.

Kiralık Forklift Fiyat Avantajları

  • Kiralıma için fazla bir bütçe gerekmemektedir.
  • Kiralama yapmak, sıfır veya ikinci el forklift almaktan daha ekonomik olmaktadır.
  • Forklift kiralandığında sadece kiralama ücreti verilir.
  • Servis ve bakım işi kiralama şirketinin sorumluluğundadır.
  • Kira miktarı ve yakıt harcamaları şirket gideri olarak vergiden düşürülebilir.
  • Ömrünü tamamlamış forkliftleri kullanmak zorunda kalmaz, yenisini kiralayabilirsiniz.

Kiralama Periyotları

Aylık Forklift Kiralama Fiyatları

Aylık forklift kiralama kısa süreli ihtiyaçlar için uygundur. Servis, tamir vb masraflarla uğraşmak istemeyen şirketler tarafından kısa süreli olarak aylık kiralama yapılmaktadır. Ağır yük taşıma gereksinimi duyulan dönemsel işler için sıfır veya ikinci el forklift almak yerine aylık kiralama yapıldığında, bu şekilde kiralık forklift fiyatları şirketler tarafından daha ekonomik olmaktadır.

Yıllık Forklift Kiralama Fiyatları

Yıllık forklift kiralama uzun süreli ihtiyaçlar için daha uygundur. Hem düzenli iş yapmak, hem de forkliftin servisi, tamiri vb masraflarla uğraşmak istemeyen şirketler için yıllık kiralama tercih edilmektedir. Ayrıca kiralamada servis ücreti alınmamaktadır. Sıfır forklift kullanmak isteyen fakat gerek bütçe açısından, gerek tamir ve bakım gibi işlerle uğraşmak istemeyen şirketler için biçilmiş kaftandır.*

forklift-kiralama-fiyatlari
forklift-kiralama-fiyatlari

Kiralık Forklift Fiyat Teklifi Al

[contact-form-7 id=”6029″ title=”Kiralama Teklifi Al”]