Aylık kontratla, adet sınırı olmadan

FORKLİFT KİRALAMA HİZMETİ

Teklif Al

Kiralık Forklift

Forklift kiralama, günümüz dünyasında değişen rekabet koşulları ile ortaya çıkmış önemli bir hizmet biçimidir. Firmalar günümüzde, hizmet ve ürünlerinin satışı konusunda rekabet etmenin ötesinde artık maliyet başlığında da rekabet edip, kârlılık arttırmaktadırlar. Forklift satın almak yerine kiralamak bir çok firma açısından daha ekonomik bir seçenek haline dönüşmüş durumdadır.

Kiralık forklift hizmeti verecek bir firmanın öncelikle teknik bilgisi yüksek ve refleksleri hızlı bir servis hizmeti sahibi olması gerektiği, bugün büyük küçük her ölçekteki projede bir kez daha ispatlanmıştır.

Tim Forklift olarak; kiralık forklift hizmetinin yanı sıra sunduğu servis hizmeti ile bir çok konuda öne geçmekteyiz. Başta Mitsubishi* olmak üzere çeşitli marka, modellerden oluşan mevcut parkımız ve sıfır yeni alımlarımızla kısa, orta, uzun dönem kiralama hizmeti vermekteyiz.

kiralık forklift
Her Ay Sabit Fatura ve KDV Gideri
Uzman Ellerden Güçlü Servis Desteği
Maliyeti Düşürerek Kazanç

FORKLİFT KİRALAMA NASIL YAPILIR? KİRALIK FORKLİFT FİYATLARI NELERDİR?


Forklift kiralama sürecinde, öncelikle sizin ihtiyacınızı tam olarak belirler ve ihtiyacınızın esneklik payını hesaplarız. Bu aşamada saha analizi, kullanım şartları gibi faktörlere göre makine seçimine geçer, sonrasında ise teslim süresini oluşturup, kira ücreti belirler ve makine teslimi ile kira başlangıcına geçeriz.

Sonuç olarak siz sabit faturalarınızın muhasebesini yaparak her ay sabit ödemenizi yapar; gereksiz eleman, donanım ve sürpriz maliyetlerden kaçınmış olursunuz. Bakım ve arızalar ile biz meşgul olurken, siz kendi işinize konsantre olup, işletmenizin verimini en tepeye çıkarırsınız. Tim Forklift güvencesiyle akülü, lpgli ve dizel forklift araçlarını kiralama yapabilirsiniz. Kiralık forklift fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

forklift kiralama

EKİPMAN KİRALAMANIN AVANTAJLARI

Sermaye Artışı

Firma kiralamaya geçmeden önce mevcut forkliftlerinin satışından gelir elde eder. Bu sermayeyi başka yatırımlarında kullanılabilir.

Bakım - Tamir Şirketten

Periyodik bakım, tamir, lastik değişimi, sigorta, fenni muayene gibi masraflar ve getirdiği iş-personel-zaman yükü ortadan kalkar. Bu işlemleri kiralama hizmeti veren firma üstlenir.

Masraf = Vergi Avantajı

Kiralama faturaları gider olarak gösterilebilir ve vergi avantajı sağlar. Ayrıca aylık faturaların tamamı gider olarak gösterilebilmektedir. Kiralık forklift yakıt harcamaları da yine tamamıyla gider olarak gösterilebilmektedir.

reach truck forklift kiralama Kiralık Forklift

Ek Maliyet Yok

Forklift kiralama bedelleri aylık sabit taksitler ile yapılacağı için sürpriz maliyetlerle karşılaşılmaz ve bütçe ayarlaması daha rahat yapılabilir.

Peşinat Yok

Finansal Kiralama (Leasing) yöntemi ile yatırım yaparken dahi belli bir oranda peşinat yatırılması gerekir. Aylık forklift kiralama için peşinat olarak öz sermayeden pay ayırmaya gerek kalmaz.

Üründe Süreklilik

Kiralanan forklift, reach truck, akülü transpalet, depo içi istif ekipmanları ve benzer makineler ortalama 5-7 yıl gibi bir sürede ekonomik ömrünü tamamlar. Kiralama esnasında ömrü dolan ekipmanlar kiralayıcı firma tarafından yenilenir.

Sorularınız mı var?

Kiralama hizmetlerimizle alakalı her türlü sorunuz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İhtiyacınıza göre en uygun özellikteki kiralık forklift ve ekipmanları birlikte seçelim. Bilgi almak istediğiniz konularda yardımcı olalım. Tim Forklift olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Mitsubishi, Baoli, Teu, Jac ve diğer markalarda kiralama yapabilirsiniz. Size özel kiralama tekliflerimizi öğrenmek için iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Kiralama Teklifi Alın

İhtiyacınızı Özetleyebilirsiniz (Zorunlu Değil)
Whatsapp İletişim Hattı