linde-logo

linde-forklift

Linde Forklift

Alman forklift üreticilerinden uzun senelerden bu yana forklift piyasasında bulunmaktadır. Sağlamlığı, kalitesi ve yenilikçi tarzıyla forklift sektörünün çok tanınan markalarından biridir. Akülü ve dizel forklift üretimi sağlamaktadır. Dünya üzerinde anlaştığı firmalarla pek çok ülkede satışı ve servis ağı bulunmaktadır.

Linde forklift fiyatları forkliftin birçok şeye bağlı olarak değişmektedir. Sıfır forkliftler tahmin edileceği üzere ikinci el forkliftlere göre daha yüksek fiyata sahiptir. Bununla birlikte akülü, elektrikli forklift fiyatları da dizel forkliftlere yakın olmakla beraber aralarında fiyat farkı bulunmaktadır. Elektrikli forklift modelleri dizel forkliftlere göre biraz daha yüksek fiyata sahiptir. Akülü Linde forklift yakıt gideri dizel forkliftin kullandığı yakıta göre daha ekonomiktir. Bunlara ilave olarak forkliftin tonajı da önemlidir. Alınacak forkliftin tonajı ihtiyaca göre seçilmelidir.

Forkliftin yakıt türüne göre Linde forklift yetkili servis fiyatları değişkenlik göstermektedir. Akülü ve dizel forkliftlerin farklı servis gereksinimleri olmaktadır. Bundan farklı olarak servis alınan firmalara göre servis fiyatları da değişmektedir.