Lonking Forklift

MAKİNA TEKNİK ÖZELLİKLERİ:

KAPASİTESİ : 3.0 Ton
YÜKSEKLİK : 4500mm 

MOTOR : Xinchai A498 Dizel Euro 3

2 Yıl (2000 Saat) GARANTİ İşçilik ve yedek parça DAHİL’dir.

 

Marka Lonking
Model 2021
Tonaj 3 Ton
Asansör Triplex
Eksoz Üstten Atış
Çatal Uzunluğu 122 CM
Motor A498BT1 Euro 3
Garanti 2 Yıl 2000 Saat
Kaydırma Mevcut
Koltuk Toyota Tipi
Kumanda Kolları Yandan

Lonking forklift; lojistik, kargo taşımacılığı, sanayi gibi birçok alanda kullanıma uygun olan forklift modelidir. Ürünlerin taşınmasını güvenli ve kolay hale getiren bu ürün, dizel olarak çalışır. 3 ton taşıma kapasitesine sahip olan bu ürün, en zorlu koşullarda bile maksimum performans sağlar. Dış mekanda kullanıma uygun olan bu model, tozlu, engebeli alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Bu model, 4500 metre yüksekliğe sahiptir. Lonking forklift, 2 yıl garanti süresine sahiptir. İşçilik ve yedek parça dahil olarak kullanıcıların beğenisine sunulan bu ürün büyük beğeni toplar.

Lonking forklift nerenin malı sorusuna verilebilecek cevap Çin’dir. Lonking, 1993 yılında Çin’de kurulan ve en büyük makine üreticilerinden biri haline gelen şirketler arasında yer alır. Bu şirket, 19 kuruluşa ve 4 üretim üssüne sahiptir. Bu üretim üsleri parçalar, forkliftler ve mini iş makinelerinin üretimini yapar. Lonking Türkiye satışlarını çeşitli firmalar sayesinde gerçekleştirir. Bu firmalar Lonking forklift satışı gerçekleştirdikleri gibi yeden parça satışlarını da yaparlar. 

Ağır yükteki ürünlerin taşınmasını kolay hale getiren ve iş güvenliğine yardımcı olan bu ürün, yandan kumandalı kolları ile kişilere rahat kullanım imkanı sunar. Güçlendirilmiş üst koruma korkuluğuna ve geniş görüş açısına sahip olan bu forklift, güçlü motoru ile zor işlerin kolay ve kısa süre içerisinde halledilmesini sağlar. Aynı zamanda bu ürün süspansiyonlu rahat koltuğa sahiptir. Bu durum forklifti kullanan kişilerin kullanım süresi boyunca rahat hissetmesine yardımcı olur. Bu ürün sayesinde uzun süreli işler rahat ve pratik şekilde gerçekleştirilebilir. 

Lonking 3 ton dizel olarak çalışır. Dizel olarak çalışan forklift modelleri açık alanlarda ve ağır yüklerin taşınması gereken durumlarda kullanılmak üzere tercih edilir. Kullanım kolaylığına sahip olan bu forklift modeli bu özelliği sayesinde sıklıkla kullanılır. Pratik kullanıma sahip olan bu makine, en ağır yüklerin bile kolay şekilde taşınmasına yardımcı olur. Lonking forklift 3 ton taşıma kapasitesine sahiptir ve bu özelliği ile maksimum performans sağlar. 

Lonking Forklift Özellikleri

Lonking firmasının üretimini yaptığı bu forklift modelinin kullanıcılara fayda sunan birçok özelliği vardır. Bu ürün, uzun vadeli kullanımlarda oldukça ekonomiktir. Bu nedenle kullanıcıların maddi olarak tasarruf etmesine yardımcı olur. Makinenin sahip olduğu hidrolik sistem, en ağır çalışma şartlarında bile maksimum performansa neden olur. Ürünün bu özelliği uzun vakitler boyunca en ağır yüklerin sorunsuz şekilde kaldırılmasını sağlar. 

Yüksek performans sunan forklift, makineyi kullanan kişiler için de rahatlık sağlayan avantajlara sahiptir. Ürünün sahip olduğu rahat koltuk ile kullanıcılar konforlu şekilde işlerini halledebilme avantajına sahip olurlar. Bu ürünün asansör sistemine uygun şekilde üretilen hassas yük indirme sistemi, asansörün indirildiği sırada meydana gelen gürültü ve kontrol kaybını düşük seviyeye indirir. 

Aynı zamanda bu forklift modelinde dikey egzoz sistemi yer alır. Bu sistem, egzoz dumanının yukarıya doğru iletilmesini sağlar. 2530 mm dönüş yarı çapına ve 122 cm çatal uzunluğuna sahip olan forklift ile ağır yüklerin taşınması kolay ve pratik hale gelir. 3 ton ağırlık taşıma kapasitesine sahip olan bu ürün, birçok malzemenin tek seferde taşınmasına ya da kaldırılmasına imkan sunar. 

Lonking Forklift Kullanım Alanları

Birçok ağır yükün kaldırılmasına ve taşınmasına yardımcı olan ve iş gücünden tasarruf edilmesini sağlayan forklift makinelerinin kullanım alanları geniş bir alana yayılır. Bu ürün, insan gücünün daha az kullanılması ve yük taşıma işleminin kolay şekilde yapılması için tasarlanır. Yüksek alanlara kaldırılması ve taşınması zor olan malzemeler bu ürün ile kısa süre içerisinde ve zahmetsiz şekilde aktarılabilir. 

Lonking forklift kullanım alanları arasında depolar, limanlar, gemiler, inşaatlar, mağazalar, elektronik, sanayi ve endüstri sektörleri, kargo taşımacılığı şirketleri rahatlıkla sayılabilir. Lonking forklift dizel motoru ile açık alanlarda ve engebeli arazilerde rahatlıkla kullanılabilir. 

İş verimliliği ve insan gücünde tasarruf sunan Lonking forklift, yukarıda sayılan tüm bu sektörlerin yanı sıra birçok farklı alanda kullanılmak üzere tercih edilebilir. Kısa süre içerisinde malzemelerin taşıma, yerleştirme, istifleme, depolama gibi işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlayan bu ürün alandan ve zamandan tasarruf etmenize de imkan tanır. 

Lonking Forklift Fiyatları

Lonking forklift fiyatları ürünün sahip olduğu özellikler göz önüne alınarak belirlenir. Bu özellikler arasında taşıma kapasitesi, motor gücü gibi faktörler yer alır. Bu ürün, birçok farklı iş alanında bulunan ağır yüklerin taşınmasını kolay hale getirir. Lojistik, kargo taşımacılığı ve sanayi gibi çeşitli iş alanlarında ürünlerin taşınması için güvenli araçlar gerekir. Bu güvenli araçlar arasında forkliftler yer alır. 

Makinenin sağlam ve dayanıklı yapısı; yağmur, rüzgar ve çamur gibi problemlere karşı dirençli yapıya sahip olması dış mekanlarda kolay şekilde kullanılmasına yardımcı olan özellikler arasında bulunur. Açık alanda kullanıma uygun şekilde tasarlanan bu ürün, engebeli arazilerde uzun mesafeleri aşmak için yeterli güce ve dayanıklılığa sahiptir.

Lonking Forklift Fiyatlar
3 Ton 16.800$
3.5 Ton 17.800$
3 Ton Mitsubishi Motor 18.800$
3.5 Ton Mitsubishi Motor 20.500$
Taksitli 12-24 Ay 16.800$

Lonking Türkiye içerisinde birçok bölgede sıklıkla kullanılan iş makinelerinden bir tanesidir. Güçlü ve kaliteli özelliklere sahip olan bu ürün ağır yüklerin taşınmasını gerektiren iş alanlarında kullanılmak üzere tercih edilir. Kullanıcılar tarafından beğeni toplayan bu ürün zor işleri kolay hale getirmesi ile ön plana çıkar. Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi sahibi edinmek için Lonking Forklift yorumları incelenebilir. Bu sayede makine hakkında fikir sahibi olabilir ve alışverişinize keyifle yön verebilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Lonking Forklift” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.