Mitsubishi FB16-20A(C)N Series

 • EDiA EM ile tanışın. Piyasadaki en akıllı kamyon ve en dayanıklılardan biri. Özellikler ile birlikte, bir Mitsubishi’den beklediğiniz manevra kabiliyeti, güç ve güvenilirliği sunar.

  48 voltluk üç ve dört tekerlekli elektrik motorları gerçekleştirmek üzere tasarlandı ve üretildi, performanslarını kişisel operatörünüze göre uyarlayarak sezgisel olarak çalışıyor.

  EDiA EM’in gelişmiş yazılımı, davranışı gerçek zamanlı olarak analiz eder ve forkliftin davranışını güvenli ancak verimli performans için otomatik olarak ayarlar.

  Model Yük Kapasitesi
  FB16ACN 1600kg
  FB16AN 1600kg
  FB18ACN 1800kg
  FB18AN 1800kg
  FB20AN 2000kg
Kategoriler:
 • Direksiyon açısı, ayak ve parmak kumandası velositesi uyarınca kademeli performans yönetimi güvenliğe belirgin şekilde katkı yapan sezgisel sürücü yardımı sağlar.
 • Ekstra büyük giriş adımı ve ergonomik tutma kolları, kabine güvenli bir şekilde erişilmesini sağlar. Kolay sallanan erişim, operatörün diz, sırt ve topuklarındaki baskıyı azaltır.

 • Daha fazla operatör ve alan güvenliği, daha fazla verimlilik ve daha az lastik aşınması için, araç hızını otomatik olarak dönüş açısına göre ayarlar.

 • Geri kaçmayı önler – çok dik rampalarda tamamen yüklü olduğunda – daha güvenli ve daha hızlı yükleme/boşaltma. Verimliliği arttırıp ve ürün hasarını azaltırken operatör güvenliğini artırır.

  EDiA 360° görüş kabiliyeti sunar. Optimize edilmiş direği, direksiyonu, ön paneli ve denge ağırlığı tasarımı, dar alanlarda güvenli kullanımlar için yük, çatal ve ön/arka tekerlekleri görüş kabiliyetini maksimuma çıkarır.

  İsteğe bağlı güç ile tam elektronik direksiyon, %20’ye varan enerji tasarrufu sağlayarak vardiya kapasitesini ve verimliliği artırır.

  Oldukça manevra kabiliyeti olan bu kamyon, azami hacim kullanımı sağlayan küçük transfer koridorları gerektirir.

  EDiA, maksimum operatör konforu ve verimliliği için, yükseltilmiş yük hareketini (3,0 m üstünde) mikro şasi hareketleri ile dengeleyerek azaltır.

  Uzatılmış vardiyalar, yeni ya da deneyimsiz operatörler için ‘Eco’yu ya da işin belirtilen zamanda bitmesi gereken yoğun kullanımlar için ‘Pro’yu kullanın.

  Geniş ayak bölümü 50’den fazla (AB) ayakkabıya sahiptir – bedenleri ne olursa olsun – operatörler doğal, ergonomik bir ayak pozisyonuna sahiptir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Mitsubishi FB16-20A(C)N Series” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.