mitsubishi forklift logo

Mitsubishi Forklift

Mitsubishi Trucks markası dünya çapında güvenilirliğin simgesi olarak bilinir hale gelmiştir ve isimlerini taşıyan her forklift üzerindeki bu itibarı desteklerler. Tim Forklift Mitsubishi araçlarınızı çalışır halde tutmanız için ihtiyacınız olan küresel erişimi ve yerel servisi sağlar.

En kaliteli forklift markalarından biri olan Mitsubishi, dünyada pek çok ülkede faaliyet göstermektedir. Sürekli kendini güncelleyen Mitsubishi firması, sektöre yenilik ve çeşitlilik getirmektedir. Genellikle orta ve büyük ölçekli, kaliteye önem veren firmalar tarafından tercih edilmektedir. *

Mitsubishi Ürünleri

Mitsubishi markası forkliftten başka sipariş toplayıcı, istifleme makinesi, palet taşıyıcı gibi pek çok ürün grubuyla müşterilerine hizmet vermektedir. Dizel ve akülü forklift ile elektrikli diğer ürün çeşitleri sayesinde geniş bir müşteri kitlesi olan Mitsubishi, her daim kalite ve güvenilirlik alanında öne çıkmış bir marka olarak adını duyurmuştur.

Mitsubishi Forklift Ürün Tasarımı

Mitsubishi ürünleri tasarlanırken kullanıcının ihtiyaçları ve rahatı göz önünde bulundurulur. Sezgisel kumandaları, emniyet geliştirmeleri ve rakiplerine oranla daha fazla kaldırma yükseklikleri ile kullanıcıya hitap etmektedir. Gerek emniyet açısından, gerekse yenilik açısından dolayı firmanızda vazgeçemeyeceğiniz bir yük kaldırma aracı olacaktır.

Mitsubishi Forklift Kalitesi

Mitsubishi mühendisleri, kaliteli forklift yedek parçası üretmek için kafa yormaktadır. Uzun hizmet ömrü için kaliteli ürün üretmek amacıyla dayanıklılık testleri yapılmaktadır. Bununla birlikte forklift ve diğer ürün gruplarının bakımının kolaylaşması ve stabil olması gayesiyle uzun çalışma saatleri harcanmaktadır.

mitsubishi forkliftMitsubishi Forklift rakiplerine göre kalite ve güvenliğe daha çok önem veren, bu alanda kendini her zaman bir adım önde tutmuş başarılı bir markadır. Dünyanın pek çok ülkesinde bayiliği ve bu bayiliklerle beraber servis desteği bulunan markalar arasında göze çarpmaktadır. Forklift seçiminde önceliği kalite ve emniyete veren firmaların ilk tercihleri arasında gelmektedir. Geniş ürün yelpazesiyle müşterilerinin ürün ve tonaj ihtiyacına hitap eden Mitsubishi, bir taraftan yeni müşteri edinmektedir. Diğer taraftan ise mevcut müşterilerini yaptığı geliştirmeler ve yenilikler ile korumayı adet edinmiştir. Siz de Mitsubishi ile kaliteli forklift kalitesini yaşamak isterseniz Tim Forklift olarak sizlere teklif sunmak için sabırsızlanıyoruz. Lütfen bizimle irtibata geçin.