Mitsubishi Forkliftler

Mitsubishi Forklift

Ürün kalitesi ile dünya çapında kendini kanıtlamış olan Mitsibushi forklit, kullanım kolaylığı ve uzun ömürlü olması ile de birçok işletmenin ilk tercihi arasında yer alıyor.

Dünyanın her yerinde servis olanağı ile bakım, onarım ve yedek parça olanağı sağlayan markanın parça kalitesi ve çevik iş gücü de dikkatleri üzerine çekiyor. Sağladığı üstün performans ve güvenilir kullanımı sayesinde işletmelerin gözde forklift markası olmaya devam etmektedir.

Daha verimli çalışma sistemine sahip olan markanın pek çok farklı modeli bulunmaktadır. Çalışma şekline ve yakıt türüne göre kullanım alanına uygun şekilde tercih edilen Mitsubishi forkliftler işletmelerin yüksek verim almasında büyük katkı sağlamaktadır.

Mitsubishi Forklift

Modelleri

Depolar, işletmeler ve fabrikalar başta olmak üzere, işletmelerin vazgeçilmez ekipmanlarından olan Mitsubishi forklift, insan gücü ile taşınamayacak yüklerin kısa sürede sorunsuz şekilde kaldırılması, taşınması ve istiflenmesinde başarılı sonuçlar vermektedir. Geçmişten günümüze kalitesi ve güvenilirliği ile kendini kanıtlayan Mitsubishi, yedek parça ve teknik servis imkanı ile sorunsuz hizmet vermektedir.

Kullanım alanına uygun olacak şekilde forklift modelleri arasından en uygun seçim yapıldığında sorunsuz çalışma imkânı sağlar. Mitsubishi forkliftler çalıştığı yakıt türüne göre 3 ana gruba ayrılmaktadır.

LPG, Dizel ve Elektrikli olarak geniş ürün çeşitliliği ile sektörde pek çok alanda tercih edilmektedir. Sadece Türkiye genelinde değil, halihazırda dünya üzerinde 100’den fazla noktada geniş bir servis ve satış ağı ile hizmet vermektedir.

Mitsubishi Dizel

Forkliftler

Bu modeller çok yönlü, ağır ve yoğun hizmet tipi ürünlerin taşınması esnasında üstün performans sağlar. Akıllı motor yönetim sistemleri, sağlam yapıları ve gelişmiş emisyon kontrolü ile en çok tercih edilen ürün çeşididir. Ürün yelpazesine baktığımızda 1.5 ile 7.5 ton yük kapasitesine sahip olduğunu görürüz.

Mitsubishi Elektrikli

Forkliftler

Bu model forkliftler iç ve dış mekanlarda hassas ve sağlam performans sağlamaktadır. Özellikle kapalı alanlarda , depolarda sağladığı verim ile çok tercih edilmektedir. Uzun vardiyada kullanım için uygun olması, gelişmiş sistemleri ile sezgisel operasyonların vazgeçilmez ekipmanlarındandır.  Çalışma ortamının rahat olması ile operatör yorgunluğuna neden olmadan ergonomik kullanım sağlamaktadır.. Ürün yelpazesine baktığımızda 1.0 ile 5.0 ton yük kapasitesine sahip olduğunu görürüz.

Mitsubishi LPG’li

Forkliftler

LPG’li forkliftler ağır, çok yönlü ve yoğun hizmet tipi malzemelerin taşınmasında harika performans sergilemektedir. Yapılarının sağlam olması akıllı motor yönetim sistemleri ve gelişmiş emisyon kontrolü ile kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Ürün yelpazesine baktığımızda 1.5 ile 5.5 ton yük kapasitesine sahip olduğunu görürüz.

Mitsubishi Forklift

Fiyatları

Sağlamlığı, kalitesi ve üstün manevra gücü ile işletmelerin gözdesi olan Mitsubishi forklift fiyatları değişkenlik göstermektedir. Forkliftlerin özellikleri ve bir takım etkenler fiyatlarının farklı olmasına neden olmaktadır. Forklift satın almak ve forklift kiralama konusunda fiyatlar farklıdır. En doğru fiyat listesi için Mitsubishi bayisi ile iletişime geçmeniz ve sizin için gerekli olan özelliklere sahip model için sorgulama yapmanız daha doğru olacaktır.

Mitsubishi forklift aldığınızda yedek parça ve teknik destek konusunda geniş servis ağına ulaşabilirsiniz. Geçmişten gelen kalite ve güveni tercih eden firmalar hem personeli için güvenli hem de çevre dostu olması, kolay kullanımı  ile bir çok avantaja sahip olmaktadırlar.