Mitsubishi FBN Serisi

EDiA EX hakkındaki her şey güven telkin ediyor. Dayanıklı Mitsubishi yapımı kalite, basit, etkin tasarım… ve işi ilk seferinde, her seferinde yapan düzgün, sezgisel kumanda türü. Etkileyici yedek kaldırma kapasiteleri çift tahrikli motorlar ve +100° arka aks dönüşü en sıkışık alanda büyük araç performansını sağlama çevikliğini verirken EDiA EX’in 7 metre yüksekliğe kaldırmanız gereken daha büyük yükleri uçurduğu anlamına gelir.

Emniyetle de gerçekleştirebilir. Direksiyondan akıllı açılı karşı ağrılığa her yön sürücünün mevcut işi tamamen görmesini en üst düzeye çıkarır. Pahalı reklam numaraları yok, sadece mükemmel araç tasarımı. Daha fazlası IPX4 su yalıtımı ve kapalı ıslak disk frenler bu aracın fren tozunu bertaraf eden tümleşik frenler ile hijyenik, sıfır emisyonlu ortamlardan dış mekanda yağmurda yüklemeye herhangi bir yerde çalışabileceğini gösteriyor. Ancak EDiA EX hakkındaki en iyi şey sürüşü. Direksiyonun arkasına geçtiğiniz andan itibaren her şey çok iyi hissettiriyor. Sürücüler anında evlerindeki kadar rahat hissediyorlar ve ilk günden itibaren en iyi performanslarını gösteriyorlar.

Model Yük Kapasitesi
FB25CN 2500kg
FB25N 2500kg
FB30CN 3000kg
FB30N 3000kg
FB35N 3500kg
EDIA_EM

Elektrikli Karşı Ağırlıklı 4 Tekerlekli Pnömatik Lastikler 80 Volt AC Güç

2.5 – 3.5 ton

mitsubishi fbn elektrikli

Eşsiz dört tekerlekli dönüş

Akıllı yazılım ve kontra dönen tahrik tekerleklerinin kombinasyonu EDiA EX’in eşsiz dört tekerlekli dönüşünün endüstri lideri kapasiteleri sağlarken direksiyon simidi üzerinde basınç yaratmaksızın üstün çeviklik sağladığı anlamına gelir.

mit fbn 1

Akıllı 'Eğri Kontrolü'

Daha fazla operatör ve alan güvenliği, daha fazla verimlilik ve daha az lastik aşınması için, araç hızını otomatik olarak dönüş açısına göre ayarlar.

mit-fbn-2

Entegre Varlık Sistemi (IPS2)

Operatör 2 saniye veya daha fazla mevcut olmadığında hidrolik ve tahrik işlevlerini izole ederek emniyeti artırır.

ips2

‘Talep üzerine’ hassas direksiyon

İsteğe bağlı güç ile tam elektronik direksiyon, %20’ye varan enerji tasarrufu sağlayarak vardiya kapasitesini ve verimliliği artırır.

mit-fbn-3

Yağa saldırılmış ıslak disk frenler

Emniyet için, frenler hep etkinleştirilir ve sadece operatör oturduğunda ve gaz pedalına basıldığında devre dışı bırakılır. Frenler bakım gerektirmez ve fren tozu oluşturmaz (gıda uygulamaları için ideal).

mit-fbn-4

Toz ve su geçirmez bileşenler

Toz ve su geçirmez IP54 seviyesinde korunan bileşenler. İç/ dış mekan kullanımı için özelikle tasarlanmış olarak tam kapalı AC motorları ve temel bileşenleri onu gerçek bir iç / dış mekana uygun elektrikli araç kılar.

toz ve su

Yokuş tutuşu

Geri kaçmayı önler – çok dik rampalarda tamamen yüklü olduğunda – daha güvenli ve daha hızlı yükleme/boşaltma. Verimliliği arttırıp ve ürün hasarını azaltırken operatör güvenliğini artırır.

yokus

Yüksek yedek kapasite

Yüksek kapasite düşünülerek tasarlanmış olan araçlar endüstri lideri kapasiteler ve stabilite sağlar, yani normalde daha kompakt, uygun maliyetli bir şasi kullanılabilir.

mit yedek parca

Hassas Sürüş Sistemi (SDS)

Daha fazla verimlilik ve emniyet için performans özelliklerini değiştirerek sürücünün girdisine sezgisel olarak cevap verir.

hassas sürüş

Seçilebilir 'Eco' veya 'Pro' modları

Uzun kullanımlar (maks. %20 daha uzun), yeni veya deneyimsiz operatörler için ‘Eco’yu seçin. Zaman sınırlarının karşılanması gerektiren yoğun operasyonlar için ‘Pro’ kullanın.

eco-pro-modu

Dilerseniz sizin için en uygun forklifti birlikte seçelim!