Mitsubishi FD15-35N Serisi

Operatörünüzün maksimum üretkenliği elde etmesine yardımcı olmak için geliştirilen ve işletme maliyetlerini en aza indiren GRENDiA ES, IC motorlu denge ağırlıklı forkliftler için en yüksek standartları belirler. Olağanüstü yakıt ekonomisi, dayanıklı bileşenleri ve az bakım gerektiren tasarımıyla GRENDiA mükemmel bir iş anlayışı sunar. Dahası, standart olarak donatılmış ve para için gerçek değeri sunan gelişmiş özellikler paketi ile birlikte gelir.

GRENDiA ismi ‘Yeşil Elmas’ anlamına gelir: çevrenin korunması için yeşil; yüksek kalite, güvenilirlik ve sağlam yatırımlar için elması. Hızlı, sağlam ve olağanüstü güçlü GRENDiA forkliftler, yüksek verimlilik ve düşük emisyonun güçlü bir kombinasyonunu sunar. Bunun için Mitsubishi, konfor, kontrol ve hassasiyeti en üst düzeye çıkarmak için bir dizi ergonomik özellik ekledi. Sonuç, uygulama ne olursa olsun, şartlar ne olursa olsun, en yüksek performansı sağlamak için kullanılabilecek bir forklifttir.

model Yük Kapasitesi
FD15N 1500kg
FD18N 1750kg
FD20CN 2000kg
FD20N 2000kg
FD25N 2500kg
FD30N 3000kg
FD35N 3500kg
GRENDIA_ES-small-white

Dizel Karşı Ağırlıklı 4 Tekerlekli Pnömatik Lastikler

1,5 – 3,5 ton

ESDN3-MINAPP-WEBMIN-01-P

Entegre Durum Sistemi (IPS2)

Operatör 2 saniye veya daha uzun süre kullanılmadığında, hidrolik ve tahrik fonksiyonlarını izole ederek güvenliği arttırır. Standart olarak PIN erişimi, yetkisiz operatörler tarafından kötüye kullanımı önler.

GRENDIAES_FEAT_10_2

Araç kontrol modülü

Bu yüksek güçlü ‘beyin’, birden fazla motor ve elektronik fonksiyonun aynı anda gerçekleşmesini sağlar, performansı sürekli olarak ayarlar ve optimize eder: endüstri lideri güç ve yakıt tüketimi sağlar.

GRENDIAES_FEAT_170_2

Tam göbek korumalı ve iç jant kapaklı kapalı şasi

Alt tarafın tamamen kapatılması, büzülme suyu gibi yabancı nesnelerden motor bölmesine giren hasar riskini azaltır. Ayrıca gürültüyü azaltır ve havadaki toz parçacıklarının neden olduğu güvenlik sorunlarını ortadan kaldırır.

DUST-EXPORT-TO-RDD-4

Gelişmiş endüstriyel motor

Endüstriyel tasarımlı motor, uzun ve sorunsuz bir kullanım ömrü için düşük devirlerde endüstri lideri, yüksek tork ve güç sağlar. En düşük yakıt tüketimi ile birlikte sınıfında lider performans sunarken efsanevi güvenilirlik ve uzun ömür sağlar.

GRENDIAES_FEAT_30_2

Motor koruma sistemi

Makinenin kalbini korumak için, aşırı ısınma durumunda, motor koruma sistemi iki farklı koruma aşaması sunar. Önce makineyi yavaşlatır, sonra korumak için kapatır.

GRENDIAES_FEAT_60_2

Hi-vision direk

Güvenli forklift çalışmalarında vizyon esastır. GRENDiA ES, daha fazla güvenlik ve daha düşük hasar maliyetleri için direk vizyonu ile sektör lideridir.

GRENDIAES_FEAT_70_2

Otomatik LED Işıklar

Optimum güvenlik için Mitsubishi standart olarak LED lambalara uyar. Çalışan ampulleri değiştirmenize gerek yoktur. Güvenlik için tam otomatik olan sistem, güç tüketimi olmayan halojenden daha fazla parlaklık sağlar.

GRENDIAES_FEAT_100_2

Standart olarak PIN kodu ile erişim

Makinenin kullanımı yalnızca yetkili operatörlerle sınırlı olduğundan, çalışma alanının güvenliğini arttırın.

GRENDIAES_FEAT_110_2

Tamamen yüzer güç aktarma

Şasiyi yol etkisinden izole etmek daha düzgün çalışma koşulları sağlarken, aktarma organlarını izole etmek şanzımanı ve şasiyi zor uygulamalarda sürekli kullanımdan korur.

GRENDIAES_FEAT_130_2

3 yollu katalitik konvertör (LPG)

Mitsubishi’nin ödünsüz güvenlik taahhüdüne uygun olarak tüm LPG modellerine benzersiz bir şekilde takılmıştır. Endüstri lideri düşük yakıt tüketimi, düşük zararlı emisyon ve yüksek güç performansı sağlar.

GRENDIAES_FEAT_160_2

Dilerseniz sizin için en uygun forklifti birlikte seçelim!