Mitsubishi FD40-55N (B) Serisi

Zorlu, güvenilir ve sizin kadar çalışmanız için tasarlanan sınıf lideri GRENDiA EX, zorluklar ne olursa olsun, güvenilir ve sınıfında lider performans sunar. En zorlu uygulamalarda denenmiş ve test edilmiş olan bu saçmalık tasarım, seleflerinin başarılarına dayanıyor – optimum performans sağlıyor.

GRENDiA EX’in uzun ömürlü tasarımıyla birlikte sofistike Euro 3B uyumlu motorları, maksimum verimlilik ve verimlilik için GRENDiA’nın işletme maliyetlerini ve bakım taleplerini düşük tutar. Bu dizel modellerde, çalışma sırasında kurumun kurumasını durduran, duruş ve gecikmeyi önleyen benzersiz, bakım gerektirmeyen dizel partikül filtresi kullanılır.

İçte ve dışta yeşil olan GRENDiA EX, genel ekonomiyi iyileştirirken gürültü ve egzoz emisyonlarını minimumda tutar. Islak disk frenleri dahil olmak üzere isteğe bağlı bir Flex Control paketi daha fazla tasarruf sağlar. Şanzımanı korur ve tekerlek mandalını önler, otomatik ayarlanabilir frenleme frenlerdeki aşınmayı azaltır ve ‘yokuş tutma’ rampalarda ve eğimlerde daha hızlı, daha güvenli ve daha rahat çalışmayı sağlar.

model Yükleme kapasitesi
FD40NB 4000kg
FD45NB 4500KG
FD50CNB 5000kg
FD50NB 5000kg
FD55NB 5500kg
GRENDIA_ES-small-white

Dizel Karşı Ağırlıklı 4 Tekerlekli Pnömatik Lastikler

4,0 – 5,5 ton

GRENDIAEXDN-MINAPP-WEBMIN-01-P

Entegre Durum Sistemi (IPS2)

Operatör 2 saniye veya daha uzun süre kullanılmadığında, hidrolik ve tahrik fonksiyonlarını izole ederek güvenliği arttırır. Standart olarak PIN erişimi, yetkisiz operatörler tarafından kötüye kullanımı önler.

GRENDIAES_FEAT_10_2

3 yollu katalitik konvertör (LPG)

Mitsubishi’nin ödünsüz güvenlik taahhüdüne uygun olarak tüm LPG modellerine benzersiz bir şekilde takılmıştır. Endüstri lideri düşük yakıt tüketimi, düşük zararlı emisyon ve yüksek güç performansı sağlar.

GRENDIAES_FEAT_160_2

Araç kontrol modülü

Bu yüksek güçlü ‘beyin’, birden fazla motor ve elektronik fonksiyonun aynı anda gerçekleşmesini sağlar, performansı sürekli olarak ayarlar ve optimize eder: endüstri lideri güç ve yakıt tüketimi sağlar.

GRENDIAES_FEAT_170_2

Tam göbek korumalı ve iç jant kapaklı kapalı şasi

Alt tarafın tamamen kapatılması, büzülme suyu gibi yabancı nesnelerden motor bölmesine giren hasar riskini azaltır. Ayrıca gürültüyü azaltır ve havadaki toz parçacıklarının neden olduğu güvenlik sorunlarını ortadan kaldırır.

DUST-EXPORT-TO-RDD-4

Gelişmiş IIIB uyumlu dizel motor

Bu modern, endüstriyel tasarım, yalnızca 1000 dev / dak’da maksimum tork sağlayacak şekilde ayarlanmıştır, bu nedenle düşük gürültülü ve mümkün olan en yüksek performansla yakıt tüketimi sağlamak için devir değil güç kullanır.

GRENDIAEX_FEAT_40_2

Otomatik Dizel Partikül Filtresi

Bu az bakım gerektiren DPF, optimum temizlik sağlar: Stage IIIB gereksinimlerine göre% 99,8 daha az CO. Benzersiz çalışma süresi DPF’miz, filtreyi temizlemek için sürücü müdahalesi gerektirmez.

GRENDIAEX_FEAT_50_2

Elektronik hız kontrolü

Gelişmiş elektronik dizel kontrolü, iki ayarlanabilir ayar hızı, düşük vites kilidi (yüksek veya sert zeminde güvenlik için) ve yumuşak güç modu (tekerlek kilidini azaltır, lastik tasarrufu sağlar ve yakıt tüketimini azaltır).

GRENDIAEX_FEAT_60_2

Motor koruma sistemi

Makinenin kalbini korumak için, aşırı ısınma durumunda, motor koruma sistemi iki farklı koruma aşaması sunar. Önce makineyi yavaşlatır, sonra korumak için kapatır.

GRENDIAEX_FEAT_80_2

2 vitesli powershift şanzıman

Efsanevi dayanıklılıkta tam yüzer güç aktarma organları. Hassas, ekonomik kontrol ile birlikte yüksek derecede duyarlı, güçlü performans sunar.

GRENDIAEX_FEAT_100_2

Otomatik led ışıkları

Optimum güvenlik için Mitsubishi standart olarak LED lambalara uyar. Çalışan ampulleri değiştirmenize gerek yoktur. Güvenlik için tam otomatik olan sistem, güç tüketimi olmayan halojenden daha fazla parlaklık sağlar.

GRENDIAEX_FEAT_110_2

Standart olarak PIN kodu erişimi

Makinenin kullanımı yalnızca yetkili operatörlerle sınırlı olduğundan, çalışma alanının güvenliğini arttırın.

GRENDIAEX_FEAT_130_2

Dilerseniz sizin için en uygun forklifti birlikte seçelim!