Mitsubishi FD70N1 Serisi

Olağanüstü kaldırma performansını para tasarrufu sağlayan yakıt ekonomisi ile birleştirmek için tasarlanan TREXiA 7.0 ton dizel dengelemesi, zorlu uygulamalar için en üst düzey forklifttir.

Kalbinde, turboşarjlı, tamamen emisyon uyumlu, dört silindirli bir motor olduğu gibi, partikül emisyonlarını ve yakıt tüketimini azaltırken gerçekten yüksek güç sağlar.

Sürüşe son derece sezgisel olan TREXiA, çalışma ortamı ne olursa olsun operatörlerin potansiyellerini en üst düzeye çıkarmasını sağlayan hassas ve zahmetsiz performans sunar. Yıl içinde yıl dışında. Kısacası, bir Mitsubishi forkliftinden beklediğiniz her şey … ve sonra bazıları.

model Yükleme kapasitesi
FD70N1 7000kg
TREXIA_ES-small-white

Dizel Karşı Ağırlıklı 6 Tekerlekli Pnömatik Lastikler

7,0 ton

MCFA (MIT) HELIOS DP70N APPLICATION

Entegre Durum Sistemi (IPS2)

Operatör 2 saniye veya daha uzun süre kullanılmadığında, hidrolik ve tahrik fonksiyonlarını izole ederek güvenliği arttırır. Standart olarak PIN erişimi, yetkisiz operatörler tarafından kötüye kullanımı önler.

GRENDIAES_FEAT_10_2

Tam göbek korumalı ve iç jant kapaklı kapalı şasi

Alt tarafın tamamen kapatılması, büzülme suyu gibi yabancı nesnelerden motor bölmesine giren hasar riskini azaltır. Ayrıca gürültüyü azaltır ve havadaki toz parçacıklarının neden olduğu güvenlik sorunlarını ortadan kaldırır.

DUST-EXPORT-TO-RDD-4

Ergonomik park freni

Hızlı ve kullanımı kolay. Operatör ve yaya güvenliğini arttırırken, ürün hasarını da azaltır.

TREXIAES_FEAT_30_2

Sofistike Stage IV uyumlu motor

Bu modern, endüstriyel tasarım, yalnızca 1000 dev / dak’da maksimum tork sağlayacak şekilde ayarlanmıştır, bu nedenle düşük gürültülü ve mümkün olan en yüksek performansla yakıt tüketimi sağlamak için devir değil güç kullanır.

TREXIAES_FEAT_40_2

Yakıt Tasarrufu

Yumuşak çalıştırma seçeneğine sahip elektronik dizel kontrolü lastik aşınmasını azaltır ve yakıt maliyetlerini% 12 azaltır.

TREXIAES_FEAT_70_2

Otomatik Dizel Partikül Filtresi

Bu az bakım gerektiren DPF, optimum temizlik sağlar: Stage IIIB gereksinimlerine göre% 99,8 daha az CO. Benzersiz çalışma süresi DPF’miz, filtreyi temizlemek için sürücü müdahalesi gerektirmez.

GRENDIAEX_FEAT_50_2

Elektronik hız kontrolü

Gelişmiş elektronik dizel kontrolü, iki ayarlanabilir ayar hızı, düşük vites kilidi (yüksek veya sert zeminde güvenlik için) ve yumuşak güç modu (tekerlek kilidini azaltır, lastik tasarrufu sağlar ve yakıt tüketimini azaltır).

GRENDIAEX_FEAT_60_2

Motor koruma sistemi

Makinenin kalbini korumak için, aşırı ısınma durumunda, motor koruma sistemi iki farklı koruma aşaması sunar. Önce makineyi yavaşlatır, sonra korumak için kapatır.

GRENDIAEX_FEAT_80_2

2 vitesli powershift şanzıman

Efsanevi dayanıklılıkta tam yüzer güç aktarma organları. Hassas, ekonomik kontrol ile birlikte yüksek derecede duyarlı, güçlü performans sunar.

TREXIAES_FEAT_100_2

Otomatik led ışıkları

Optimum güvenlik için Mitsubishi standart olarak LED lambalara uyar. Çalışan ampulleri değiştirmenize gerek yoktur. Güvenlik için tam otomatik olan sistem, güç tüketimi olmayan halojenden daha fazla parlaklık sağlar.

TREXIAES_FEAT_110_2

Dilerseniz sizin için en uygun forklifti birlikte seçelim!