Mitsubishi FG15-35N Serisi1,5 - 3,5 ton

Her Mitsubishi ürünü gibi, GRENDiA ES 1.5 ila 3.5 ton LPG ürün yelpazemiz, olağanüstü performans, rakipsiz güvenilirlik ve olağanüstü para değeri sağlamak için geliştirilmiştir.

Enerji tasarruflu özellikleri, bu modellerin en yüksek performans seviyelerini korurken sınıfında lider yakıt verimliliği sağladığı anlamına gelir.

Kısmen, bu son teknoloji ürünü bir yönetim sistemine bağlı, aynı zamanda otomotiv pazarına adapte edilenler yerine endüstriyel motorlar kullandığımız için. Sonuç? Yüksek yoğunluklu performans ve sorunsuz ve hızlı bir ivme. Ve hepsi bu değil. Bu makinelerin iç mekanlarda biraz zaman geçirmesi muhtemel olduğundan, bu motor karbon monoksit ve hidrokarbon emisyonlarını – ve aynı zamanda tehlikeli Nox gazlarının% 95’ini – en temiz çalışan makine yapan önemli ölçüde azaltan kapalı devre üç aşamalı katalitik konvertör ile birlikte gelir. piyasada.

Bu temizliği daha da genişleten GRENDiA ES, standart olarak – hasar görmüş toz ve tortuların motorunuza sıkışmasını ve hasar görmesini önleyen fabrikada takılmış bir göbek korumasına sahiptir. Bu ayrıca, toz ve kirin emildiği ve çalışma ortamınız boyunca dolaştığı geleneksel IC motorlu kamyonların yarattığı bir fenomen olan ‘siklon etkisini’ de önler.

model Yükleme kapasitesi
FG15N 1500kg
FG18N 1750kg
FG20CN 2000kg
FG20N 2000kg
FG25N 2500kg
FG30N 3000kg
FG35N 3500kg
GRENDIA_ES-small-white

LPG Karşı Ağırlık 4 Tekerlekli Pnömatik Lastikler

1.4 – 3.5 ton

ESGN3-MINAPP-WEBMIN-01-P

Entegre Durum Sistemi (IPS2)

Operatör 2 saniye veya daha uzun süre kullanılmadığında, hidrolik ve tahrik fonksiyonlarını izole ederek güvenliği arttırır. Standart olarak PIN erişimi, yetkisiz operatörler tarafından kötüye kullanımı önler.

GRENDIAES_FEAT_10_2

Araç kontrol modülü

Bu yüksek güçlü ‘beyin’, birden fazla motor ve elektronik fonksiyonun aynı anda gerçekleşmesini sağlar, performansı sürekli ayarlar ve optimize eder: endüstri lideri güç ve yakıt tüketimi sağlar.

GRENDIAES FEAT 170 2 Mitsubishi LPG FG15-35N Serisi

Tam göbek korumalı ve iç jant kapaklı kapalı şasi

Alt tarafın tamamen kapatılması, büzülme suyu gibi yabancı nesnelerden motor bölmesine giren hasar riskini azaltır. Ayrıca gürültüyü azaltır ve havadaki toz parçacıklarının neden olduğu güvenlik sorunlarını ortadan kaldırır.

DUST-EXPORT-TO-RDD-4

Gelişmiş endüstriyel motor

Endüstriyel tasarımlı motor, uzun ve sorunsuz bir kullanım ömrü için düşük devirlerde endüstri lideri, yüksek tork ve güç sağlar. En düşük yakıt tüketimi ile birlikte sınıfında lider performans sunarken efsanevi güvenilirlik ve uzun ömür sağlar.

GRENDIAES FEAT 30 2 1 Mitsubishi LPG FG15-35N Serisi

Motor koruma sistemi

Makinenin kalbini korumak için, aşırı ısınma durumunda, motor koruma sistemi iki farklı koruma aşaması sunar. Önce makineyi yavaşlatır, sonra korumak için kapatır.

GRENDIAES_FEAT_60_2

Hi-vision direk

Güvenli forklift çalışmalarında vizyon esastır. GRENDiA ES, daha fazla güvenlik ve daha düşük hasar maliyetleri için direk vizyonu ile sektör lideridir.

GRENDIAES_FEAT_70_2

Otomatik LED Işıklar

Optimum güvenlik için Mitsubishi standart olarak LED lambalara uyar. Çalışan ampulleri değiştirmenize gerek yoktur. Güvenlik için tam otomatik olan sistem, güç tüketimi olmayan halojenden daha fazla parlaklık sağlar.

GRENDIAES_FEAT_100_2

Standart olarak PIN kodu girişi

Makinenin kullanımı yalnızca yetkili operatörlerle sınırlı olduğundan, çalışma alanının güvenliğini arttırın.

GRENDIAES FEAT 110 2 1 Mitsubishi LPG FG15-35N Serisi

Tamamen yüzer güç aktarma organları

Şasiyi yol etkisinden izole etmek daha düzgün çalışma koşulları sağlarken, aktarma organlarını izole etmek şanzımanı ve şasiyi zor uygulamalarda sürekli kullanımdan korur.

GRENDIAES_FEAT_130_2

3 yollu katalitik konvertör (LPG)

Mitsubishi’nin ödünsüz güvenlik taahhüdüne uygun olarak tüm LPG modellerine benzersiz bir şekilde takılmıştır. Endüstri lideri düşük yakıt tüketimi, düşük zararlı emisyon ve yüksek güç performansı sağlar.

GRENDIAES_FEAT_160_2

Dilerseniz sizin için en uygun forklifti birlikte seçelim!