Mitsubishi FG40-55N Serisi4 - 4.5 - 5 - 5.5 ton

Forklift sahiplerinin kuşakları, 4.0 – 5.0 tonluk LPG kamyonlarımızın etkinliğine ve efsanevi güvenilirliğine bağlı olarak sevildi ve büyüdü. Sonuçta, en talepkar uygulamalarda kendilerini tekrar tekrar kanıtladılar. GRENDiA EX bu istisnai niteliklere dayanıyor.

Gelişmiş Euro 3B uyumlu LPG motoru – 3 yollu katalitik konvertörle – hassas bir şekilde kontrol edilen performans, yüksek yakıt ekonomisi ve çok düşük emisyonlar sağlar. Uzun ömürlü tasarımıyla birleşen GRENDiA EX, işletme maliyetlerinizi ve bakım taleplerinizi düşük tutar – maksimum verimlilik ve verimlilik için.

İçte ve dışta yeşil olan bir kamyon: Gürültüyü ve titreşimi minimumda tutmak. Sürücünün en sevdiği, konforlu ve geniş işletme departmanı en yeni ErgoCentric özelliklerini içerir – eldeki işe konsantre olmalarını sağlarken, IPS2 (Entegre Presence System 2) ve gelişmiş fren sistemleri en uzun vardiyalarda bile güvende kalmalarını sağlar.

model Yükleme kapasitesi
FG40N 4000kg
FG45N 4500KG
FG50CN 5000kg
FG50N 5000kg
FG55N 5500kg
GRENDIA_ES-small-white

LPG Karşı Ağırlık 4 Tekerlekli Pnömatik Lastikler

4,0 – 5,5 ton

GRENDIAEXGN-MINAPP-WEBMIN-01-P

Entegre Durum Sistemi (IPS2)

Operatör 2 saniye veya daha uzun süre kullanılmadığında, hidrolik ve tahrik fonksiyonlarını izole ederek güvenliği arttırır. Standart olarak PIN erişimi, yetkisiz operatörler tarafından kötüye kullanımı önler.

GRENDIAES_FEAT_10_2

3 yollu katalitik konvertör (LPG)

Mitsubishi’nin ödünsüz güvenlik taahhüdüne uygun olarak tüm LPG modellerine benzersiz bir şekilde takılmıştır. Endüstri lideri düşük yakıt tüketimi, düşük zararlı emisyon ve yüksek güç performansı sağlar.

GRENDIAEX_FEAT_180_2

Tam göbek korumalı ve iç jant kapaklı kapalı şasi

Alt tarafın tamamen kapatılması, büzülme suyu gibi yabancı nesnelerden motor bölmesine giren hasar riskini azaltır. Ayrıca gürültüyü azaltır ve havadaki toz parçacıklarının neden olduğu güvenlik sorunlarını ortadan kaldırır.

DUST-EXPORT-TO-RDD-4

Gelişmiş IIIB uyumlu dizel motor

Bu modern, endüstriyel tasarım, sadece 1000 dev / dak’da maksimum tork sağlayacak şekilde ayarlanmıştır, bu nedenle düşük gürültü ve mümkün olan en yüksek performansla yakıt tüketimi sağlamak için devir değil güç kullanır.

GRENDIAEX_FEAT_40_2

Otomatik Dizel Partikül Filtresi

Bu az bakım gerektiren DPF, optimum temizlik sağlar: Stage IIIB gereksinimlerine göre% 99,8 daha az CO. Benzersiz çalışma süresi DPF’miz, filtreyi temizlemek için sürücü müdahalesi gerektirmez.

GRENDIAEX_FEAT_50_2

Elektronik hız kontrolü

Gelişmiş elektronik dizel kontrolü, iki ayarlanabilir ayar hızı, düşük vites kilidi (yüksek veya sert zeminde güvenlik için) ve yumuşak güç modu (tekerlek kilidini azaltır, lastik tasarrufu sağlar ve yakıt tüketimini azaltır).

GRENDIAEX_FEAT_60_2

Motor koruma sistemi

Makinenin kalbini korumak için, aşırı ısınma durumunda, motor koruma sistemi iki farklı koruma aşaması sunar. Önce makineyi yavaşlatır, sonra korumak için kapatır.

GRENDIAEX_FEAT_80_2

2 vitesli powershift şanzıman

Efsanevi dayanıklılıkta tam yüzer güç aktarma organları. Hassas, ekonomik kontrol ile birlikte yüksek derecede duyarlı, güçlü performans sunar.

GRENDIAEX_FEAT_100_2

Otomatik led ışıkları

Optimum güvenlik için Mitsubishi standart olarak LED lambalara uyar. Çalışan ampulleri değiştirmenize gerek yoktur. Güvenlik için tam otomatik olan sistem, güç tüketimi olmayan halojenden daha fazla parlaklık sağlar.

GRENDIAES_FEAT_100_2

Standart olarak PIN kodu erişimi

Makinenin kullanımı yalnızca yetkili operatörlerle sınırlı olduğundan, çalışma alanının güvenliğini arttırın.

GRENDIAEX_FEAT_130_2

Dilerseniz sizin için en uygun forklifti birlikte seçelim!