Mitsubishi FGC35-70K Serisi3,5 - 7,0 ton

Güçlü Mitsubishi motoru, ağır iş direkleri ve dayanıklı, son derece dayanıklı yapısıyla, her gün, her gün, her gün yüksek verimlilik sağlamak için bu forklifti kullanabilirsiniz. Aynı zamanda, rafine bir sürüş deneyiminin, düşük gürültünün ve düşük emisyonun avantajlarından faydalanacaksınız.

Yastıklı lastiklerin kullanılması, tasarımcılara, yüksek kalıntı kapasiteleri sunan, son derece düşük ağırlık merkezine sahip kompakt bir kamyon geliştirmelerini sağlamıştır. Lastikler, pürüzsüz yüzeylerde mükemmel çekiş sağlar ve enerji tüketimini azaltır. Bu özelliklerden en üst düzeyde faydalanmak için, operatörlere konforlu, ergonomik bir işletim bölmesi ve yumuşak, hassas kontroller sağlanır.

model Yükleme kapasitesi
FGC35K 3500kg
FGC40K 4000kg
FGC40K STC 4000kg
FGC45K STC 4500KG
FGC45K SWB 4500KG
FGC55K 5500kg
FGC55K STC 5500kg
FGC60K 6000kg
FGC70K 7000kg
FGC70K STC 7000kg
GRENDIA_ES-small-white

LPG Karşı Ağırlık 4 Tekerlekli Pnömatik Lastikler

3,5 – 7,0 ton

FGC70K-MINAPP-HIWEB-01-L

Tam göbek korumalı ve iç jant kapaklı kapalı şasi

Alt tarafın tamamen sızdırmaz hale getirilmesi, motor bölmesine giren yabancı cisimlerin zarar görme riskini azaltır, gürültüyü azaltır ve motor bölmesinden ve radyatörlerden toz alan vakum etkisinin neden olduğu hasarı ortadan kaldırır.

DUST-EXPORT-TO-RDD-4

Kompakt şasi

Optimal kompakt tasarım şasi, sıkı bir dönüş sağlar ve performanstan veya kaldırma kapasitesinden ödün vermeden alanın kullanımını en üst düzeye çıkarır.

FGC70N_FEAT_130_2

3 yollu katalitik konvertör

Mitsubishi’nin ödünsüz güvenlik taahhüdüne uygun olarak tüm LPG modellerine benzersiz bir şekilde takılmıştır. Endüstri lideri düşük yakıt tüketimi, düşük zararlı emisyon ve yüksek güç performansı sağlar.

FGC70N_FEAT_20_2

Düşük adım yüksekliği ve açık erişim

Düşük basamak yüksekliği, diz gerginliğini azaltır ve daha fazla verimlilik için her iki taraftan da geniş bölmeye kolay giriş ve çıkış sağlar.

FGC70N_FEAT_30_2

Entegre Durum Sistemi (IPS2)

Operatör 2 saniye veya daha uzun süre kullanılmadığında, hidrolik ve tahrik fonksiyonlarını izole ederek güvenliği arttırır. Standart olarak PIN erişimi, yetkisiz operatörler tarafından kötüye kullanımı önler.

GRENDIAES_FEAT_10_2

Yüksek akışlı radyatör

Yüksek kaldırma uygulamalarında bile motoru iyi akışla koruyan ve tıkanmayı en aza indiren yüksek performanslı uyumlu soğutma sistemi.

FGC70N_FEAT_50_2

Yüksek güçlü 4.3l V6 motor

Dayanıklılık ve uzun ömür için endüstriyel tasarımlı motor, daha yüksek operatör konforu için düşük gürültü ve düşük titreşim sağlarken yüksek güç sağlar.

GRENDIAEX_FEAT_80_2

Motor Koruma Sistemi

Makinenin kalbini korumak için, aşırı ısınma durumunda, motor koruma sistemi iki farklı koruma aşaması sunar. Önce makineyi yavaşlatır, sonra korumak için kapatır.

FGC70N_FEAT_70_2

Hi-vision direk

Vizyon, tüm emniyetli forklift çalışmalarında esastır, bu nedenle bu seri, daha fazla güvenlik ve daha düşük hasar maliyetleri için direk vizyonu ile endüstri lideridir.

FGC70N_FEAT_90_2

Elektronik yön kontrolü

Basit ve dayanıklı elektronik yön kontrolü, hızlı mekik çalışması sırasında kullanım kolaylığı sağlar.

FGC70N_FEAT_100_2

Dilerseniz sizin için en uygun forklifti birlikte seçelim!