Mitsubishi PBP16-20N2 Serisi

En zorlu ortamlarda ve en dar alanlarda durmaksızın performans için geliştirilen PREMIA ES yaya elektrikli transpaletler, size kapsamlı bir transfer imkanı sunar. İster el paletli bir kamyondan yükseltme yapıyorsanız, ister kısa mekik işi yapıyorsanız veya mesafeye gitmek için hazırlanmış bir forklift arıyorsanız, ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir PREMIA modeli var.

Yüksek stabilite ve pazar lideri kaldırma yüksekliği, düz olmayan yüzeylerde kolay kullanım sağlar. Şasinin ve elektrik sistemlerinin yağmura ve sıçrayan suya karşı korunması sayesinde tüm hava koşullarında dış mekan kullanımı mümkündür. Zayıf bileşenlere sahip olmayan az bakım gerektiren tasarım, kırılma riskini azaltır ve servis maliyetlerini düşürür.

Ekstra çok yönlülük için, operatörler anahtar anahtarıyla iki performans modu arasında seçim yapabilir. Tüm modellerde, son teknoloji ürünü, kullanımı kolay dümen kolu tasarımı, elleri korur ve güvenli, konforlu ve kontrollü çalışma için her şeyi kolayca erişebileceğiniz bir yere yerleştirir. PBP20N2R modeli ara sıra sürüşlerde kullanım için katlanabilir bir platform içerirken, PBP20N2E kolay yükleme ve boşaltma için yükselen çatallar sunar.

model Yükleme kapasitesi
PBP16N2 1600kg
PBP18N2 1800kg
PBP20N2 2000kg
PBP20N2R 2000kg
PBP20N2E 2000 / 700kg

Mitsubishi Elektrikli Transpalet

1.6-2.0 ton

PREMES-MINAPP-HIWEB-02-L

Su geçirmez ve toz geçirmez kasa

IP54 su yalıtımı ile birlikte kapalı kasa, çalışma süresini ve üretkenliği arttırır. Zorlu ortamlarda bile çalışabilir.

PREMES_FEAT_01_2

Dökme demir tahrik ünitesi

Bir yağ banyosunda çalışan dişlilere sahip, endüstriyel tasarımlı, ağır hizmet tipi dökme demir tahrik ünitesi maksimum dayanıklılık sağlar.

PREMES_FEAT_10_2

Yüzer tahrik ünitesi

Bu özellik, aksama süresini en aza indirmek, operatör konforunu artırmak ve kullanım ömrü maliyetlerini azaltmak için titreşimi ve yük şoklarını azaltır.

PREMES_FEAT_02_2

Kompakt şasi

Çok kompakt kasa tasarımı, makinenin daha dar koridorlarda çalışmasını sağlar – değerli depolama alanı bırakır ve kullanımı daha güvenli hale getirir.

PREMES_FEAT_03_2

Menteşe çelik akü kapağı

Menteşe, çelik akü kapak tasarımı, bir elektrikli transpalette en sık kırılma riskini ortadan kaldırır.

PREMES_FEAT_04_2

Set kolu bypasslı sürünme hızı fonksiyonu

Bu, manevra kabiliyeti ve üretkenliği arttırmak için yeke kolu dik konumda iken çalışmayı sağlar.

PREMES_FEAT_05_2

Su geçirmez IP54 bileşenler

Su geçirmez bileşenler iç mekanlarda, dış mekanlarda veya ıslak koşullarda çalışmanıza izin verir – aksama süresini minimumda tutarken esnekliği ve üretkenliği en üst düzeye çıkarır.

PREMES_FEAT_06_2

Gelişmiş programlanabilir kontrolör

En son gelişmiş kontrol cihazı, dayanıklılığı, üretkenliği, güvenliği ve çalışma süresini artıran% 30 daha az kablo / anahtar kullanmamızı sağlar. ECO ve PRO modu standart olarak değişir.

PREMEM_FEAT_07_2

Yüksek stabilite tasarımı

Merkezi tahrik tekerleği üzerinden bağlanan tekerlek tekerlekleriyle, kamyon yüksek hızlı mekiğe göre üstündür ve yükleme yerlerine artı yük korumasında mükemmel denge sağlar, bu durum tekerlek tekerleğine olan masraflı hasarı azaltır.

PREMES_FEAT_09_2

Palet giriş makaralı sağlam çatallar

Büyük yatak boyutlarına sahip güçlü, kaynaklı çatal konstrüksiyonu güvenilirliği ve uzun ömürlülüğü en üst düzeye çıkarır, böylece kamyon en zorlu uygulamalarda çalışacaktır.

PREMEM_FEAT_08_2

Dilerseniz sizin için en uygun forklifti birlikte seçelim!