Mitsubishi PBV20-25N2 Serisi

Her sistemde sızdırmaz, korumalı ve özellikle düşük bakım ihtiyaçları için tasarlanmış olan PREMiA EM platformlu elektrikli transpaletler, en zorlu koşullarla başa çıkmak için üretilmiştir. Engebeli zeminlere rağmen sıçrayan su, toz ve sert muamele, sadece çalışmaya devam ediyor. Kullanımı kolay dümen kolu üzerinden kullanımı kolay, ergonomik platformun güvenliğinden ve rahatlığından, operatörünüz her zaman güvenli, güvenli ve tam kontrol altında.

Hem standart (PBV20N2) hem de ağır hizmet tipi (PBF25N2) modelleri farklı ihtiyaçları karşılamak için mevcuttur. PBF25N2, en ağır yüklerle daha uzun mesafelerde kesintisiz ve yoğun kullanıma dayanacak şekilde tasarlanmıştır. 8,5 km / s’lik bir maksimum hıza ulaşacaktır (isteğe bağlı 12km / s). Standart PBV20N2, lojistik terminallerde ve endüstriyel depolarda palet transfer işleri, ayrıca yükleme ve boşaltma araçları için idealdir. Aynı anda iki paleti kaldırabilecek ustaca bir çift palet modeli (PBV20ND) de vardır. Çift katlı istiflenmiş paletlerin yüklenmesi ve boşaltılması için idealdir.

model Yükleme kapasitesi
PBV20ND 1600/1000 + 1000 kg
PBV20N2 2000kg
PBF25N2 2500kg

 

Mitsubishi Elektrikli Transpalet

2.0-2.5 ton

PREMEM-MINAPP-WEBMIN-17-L

Su geçirmez ve toz geçirmez kasa

IP54 su yalıtımı ile birlikte kapalı kasa, çalışma süresini ve üretkenliği arttırır. Zorlu ortamlarda bile çalışabilir.

PREMEM_FEAT_01_2

Dökme demir tahrik ünitesi

Bir yağ banyosunda çalışan dişlilere sahip, endüstriyel tasarımlı, ağır hizmet tipi dökme demir tahrik ünitesi maksimum dayanıklılık sağlar.

PREMEM_FEAT_10_2

Yüzer tahrik ünitesi

Bu özellik, aksama süresini en aza indirmek, operatör konforunu artırmak ve kullanım ömrü maliyetlerini azaltmak için titreşimi ve yük şoklarını azaltır.

PREMEM_FEAT_02_2

Kompakt şasi

Çok kompakt güçlü başlık tasarımı, makinenin daha dar koridorlarda çalışmasını sağlar – değerli depolama alanı sağlar.

PREMEM_FEAT_03_2

Yastıklı yan korumalara sahip büyük asma platform

Bu, mükemmel çatal ucu görünürlüğü, artan güvenlik, konfor ve üretkenlik için yüksek noktaya sahip, emniyetli ve ergonomik bir konum sağlar.

PREMEM_FEAT_04_2

Set kolu bypasslı sürünme hızı fonksiyonu

Bu, manevra kabiliyeti ve üretkenliği arttırmak için yeke kolu dik konumda iken çalışmayı sağlar.

PREMEM_FEAT_05_2

Su geçirmez IP54 bileşenler

Su geçirmez bileşenler iç mekanlarda, dış mekanlarda veya ıslak koşullarda çalışmanıza izin verir – aksama süresini minimumda tutarken esnekliği ve üretkenliği en üst düzeye çıkarır.

PREMEM_FEAT_06_2

Gelişmiş programlanabilir kontrolör

Bu, manevra kabiliyeti ve üretkenliği arttırmak için yeke kolu dik konumda iken çalışmayı sağlar.

PREMEM_FEAT_07_2

Yüksek stabilite tasarımı

Merkezi tahrik tekerleği üzerinden bağlanan tekerlek tekerlekleriyle, kamyon yüksek hızlı mekiğe göre üstündür ve yükleme yerlerine artı yük korumasında mükemmel denge sağlar, bu durum tekerlek tekerleğine olan masraflı hasarı azaltır.

PREMEM_FEAT_06_2

Palet giriş makaralı sağlam çatallar

Büyük yatak boyutlarına sahip güçlü, kaynaklı çatal konstrüksiyonu güvenilirliği ve uzun ömürlülüğü en üst düzeye çıkarır, böylece kamyon en zorlu uygulamalarda çalışacaktır.

PREMEM_FEAT_08_2

Dilerseniz sizin için en uygun forklifti birlikte seçelim!