Mitsubishi TBR30N Serisi

Kullanışlı ve emniyet özellikleriyle TBR30N çekici verimli ve güvenilir performans sağlamak üzere operatör rahatlığını, hassas kumandayı ve kesme dayanımını karıştırır. Tüm hızlarda manevra yaparken tam güven sağlamak üzere progresif dönüş, viraj alırken otomatik hız azaltma ve otomatik tahrik tekerleği ortalama ile birleştirilen kullanıcı dostu Meaxius direksiyonu ve kumandalarıdır modelin birçok yenilikleri arasındadır.

Öncelikle otomotiv sektöründe olmak üzere iç mekan kullanımı için tasarlanmış olan çok yönlü TBR30N istisnai verimlilik sağlar. Geniş, düzenli operatör bölmesi kolay içinden geçilen erişim sağlar, bununla birlikte geniş, kaymaz çalışma platformu ‘destek’ pedalı görevi görür, sadece operatör üzerinde durduğunda harekete geçit verir. Hız ve diğer parametreler uygulamaya ve operatöre uyacak şekilde programlanabilir. Azami sürüş hızı operatör sürdüğünde 12 km/s’dir, ancak araç yanında yürüme moduna ayarlandığında 2,5 km/s’lik emniyetli sınır otomatik olarak ayarlanır.

 

 

ModelYükleme kapasitesi
TBR30N3000kg

AC Güç Çekici

3.0 ton

Güçlü yüksek hızlı AC tahrik motoru

Bu, rahat, sessiz, kontrollü operasyon, daha uzun kullanım uzunluğu ve az bakım sağlar. Yüklü olduğunda dahi 12 km/saat’e kadar hız sağlar.

Göstergeleri çevir

Yayalara ve diğer trafiğe net sinyal verilmesi operatörler ve yakınında çalışanlar için emniyetli operasyon sağlar.

Maxius direksiyon

Tüm çalıştırma kumandalarını el atında tutarak Maxius ergonomi, konfor ve tasarım konusunda en üst düzeyi sağlar: kol yorulması riskini azaltır ve verimliliği artırır.

Tek elle dönüş

Ters yönde manevra yaparken operatörün daha iyi bir görüş için etrafında dönmesine geçit verir.

Kolay erişilebilen içinden geçilen kabin

Her bir tarafından erişime izin vermek üzere tasarlanmış olan kabin aç/kapa erişimi için kolay ve emniyetli olan alçak basamak yüksekliğine ve yivli platform kenarlarına sahiptir.

Gelişmiş elektrikli direksiyon

Dönemeçlerde otomatik hız azalması ve otomatik tahrik tekerleği merkezleme ile tüm hızlarda hassas kontrole geçit verir.

Yüksek yoğunluklu otomatik LED aydınlatma

Otomatik olarak açılarak bu çok uygun özellik pratiktir ve operasyonları daha emniyetli kılar.

Dilerseniz sizin için en uygun forklifti birlikte seçelim!