PBS20N Oturaklı Kabinli Transpalethttps://timforklift.com/wp-content/uploads/2018/04/pbs20n-serisi0-mitsubishi-forklift-1502866003.png

PBS20N Serisi

Oturaklı palet taşıyıcı AC – 2.0 ton

Model  Yük kapasitesi

PBS20N 2000kgÖzellikler


https://timforklift.com/wp-content/uploads/2018/04/pbs20n-serisi1-mitsubishi-forklift-1502866004.png

Uzak mesafe yük taşımaları için güçlü, verimli, hızlı ve kontrollü PBS20N oturaklı elektrikli palet taşıyıcıdan başka birşey aramanıza gerek yok, ihtiyacınız olan herşey bu taşıyıcıda. Düşük bakım gereksinimli AC tahrik motoru, uzun servis aralığı ve tüm bileşenlere hızlı erişim masrafları kısar ve ömrü uzatır.


Önemli Özellikler


Sağlam şasi dayanıklılığı arıtır ve mükemmel sürücü koruması sağlar. Güçlü AC motor yüklü halde bile yüksek sürüş hızı ve ivme ayrıca kusursuz, gürültüsüz, kontrollü operasyon, uzun vardiya ömrü ve düşük bakım gereksinimleri anlamına gelir. Geniş akü bölmesi yüksek kapasite aküleri içine alabilir (500Ah ye kadar). 360 derece dönebilen elektronik fly-by-wire direksiyon yüksek hızlarda bile minimum eforla mükemmel dönüş sağlar. Opsiyonel kolçak seçeneğiyle tam süspansiyonlu, tam ayarlanabilir koltuk ve kemer uzun vardiyalar boyunca operatöre konfor ve güvenlik sağlar. Yük tartma göstergesi standart olarak güvenli yük kapasitesini aşmamak için yerleştirildi. Pin Kodlu çalıştırm Yetkisiz ve uygunsuz kullanımı önlemek için sürücüye özgü ayarlar standart olarak dahil edilmiştir. Programlanabilir kontrolcü çok yönlülüğüyle iş ve operatör kombinasyonuna göre ivme, sürüş hızı ve frenlemeyi ayarlar.


Kilit Özellikler


  • Frenler
  • Sürüş
  • Çatallar
  • Şasi ve Gövde
  • Hidrolikler
  • Operatör Mahalli ve Kontroller
  • Diğer Özellikleri
  • İçerdiği Seçenekler

Rejeneratif frenleme efektif kontrol ve uzun vardiya ömrü demektir ayrıca fren aşınmasını azaltır.

Güçlü AC motor yüklü halde bile yüksek sürüş hızı ve ivme ayrıca kusursuz, gürültüsüz, kontrollü operasyon, uzun vardiya ömrü ve düşük bakım gereksinimleri anlamına gelir. Elektrik ve kontrol sistemleri Programlanabilir kontrolcü çok yönlülüğüyle iş ve operatör kombinasyonuna göre ivme, sürüş hızı ve frenlemeyi ayarlar. Akü değişim standı hızlı değişimler için standart olarak monte edilir. Akü seviye göstergesi ve otomatik enerji kesim sistemi ile akü koruması sağlanır. Otomatik kademesiz hız azaltma sistemi güvenli ve kontrollü dönüş sağlar. Geniş akü bölmesi yüksek kapasite aküleri içine alabilir (500Ah ye kadar). Pin Kodlu çalıştırm Yetkisiz ve uygunsuz kullanımı önlemek için sürücüye özgü ayarlar standart olarak dahil edilmiştir.

Yuvarlatırlmış çalat uçları kusursuz palet giriş-çıkışı sağlar.

Yüksek denge iki yük tekerleğine ek olarak tahrik tekerleğininin yanındaki birbirine bağlı iki kastor tekerlek tarafından sağlanır. Sağlam şasi dayanıklılığı arıtır ve mükemmel sürücü koruması sağlar. Net görüş sağlayan tasarım çatal uçlarını ve çalışma bölgesini rahat görmenizi sağlar.

Kusursuz hidrolik yüklerin dengeli kontrolü için sarsıntısız çatal hareketi sağlar.

Ayarlanabilir kol destekli ergonomik operatör kompartmanı ve mükemmel pozisyonda yerleştirilmiş kontrolller sürücü yorgunluğunu azaltır ve kusursuzluğu artırır. Opsiyonel kolçak seçeneğiyle tam süspansiyonlu, tam ayarlanabilir koltuk ve kemer uzun vardiyalar boyunca operatöre konfor ve güvenlik sağlar. Yük tartma göstergesi standart olarak güvenli yük kapasitesini aşmamak için yerleştirildi. Açık, anlaşılır LCD panel operatör ve servis mühendislerini bilgilendirir. Bakım ve hasar koruma konularında yardımcı olur. Kullanıcı dostu operatör menüsü kolay takip edilebilen talimatlar sağlar ve operatörün palet taşıyıcıyı kendi tercihlerine göre yönetmesine izin verir. Direksiyon sistemi 360 derece dönebilen elektronik fly-by-wire direksiyon yüksek hızlarda bile minimum eforla mükemmel dönüş sağlar. Progresif direksiyon hızlı hareket ederken düşük hızlarda kolay ve düzgün bir manevra yapmanızı sağlar.

Katlanabilir oturak allows quick and easy entry to all areas for checks and maintenance. Uzun servis aralığı masrafları kısar ve kullanım ömrünü uzatır.

Başlatma/durdruma düğmesi yerine kontak anahtarı

Liste askısı veya Bilgisayar desteği

2,5 tona kadar artırılmış kapasite

Kafaüstü koruma

Soğuk hava deposu modifikasyonu

Geniş ceşitlilikte catal boyutları

Müşteri adı/logo/yan panellerde resim

Palet giriş ve cıkış silindirleri


https://timforklift.com/wp-content/uploads/2018/04/pbs20n-serisi1-mitsubishi-forklift-1502866004.png


https://timforklift.com/wp-content/uploads/2018/05/pbs20n-serisi16-mitsubishi-forklift-1502866008.png


https://timforklift.com/wp-content/uploads/2018/05/pbs20n-serisi17-mitsubishi-forklift-1502866009.png


https://timforklift.com/wp-content/uploads/2018/05/pbs20n-serisi19-mitsubishi-forklift-1502866010.png


https://timforklift.com/wp-content/uploads/2018/05/pbs20n-serisi20-mitsubishi-forklift-1502866010.png


https://timforklift.com/wp-content/uploads/2018/05/pbs20n-serisi21-mitsubishi-forklift-1502866010.png