Ad Soyad
Telefon
Firma
Email
Neye İhtiyacınız var ?

PBS20N Oturaklı Kabinli Transpalet

PBS20N Serisi

Oturaklı palet taşıyıcı AC - 2.0 ton
Model Yük kapasitesi
PBS20N 2000kg

pbs20n-serisi1-mitsubishi-forklift-1502866004
Uzak mesafe yük taşımaları için güçlü, verimli, hızlı ve kontrollü PBS20N oturaklı elektrikli palet taşıyıcıdan başka birşey aramanıza gerek yok, ihtiyacınız olan herşey bu taşıyıcıda. Düşük bakım gereksinimli AC tahrik motoru, uzun servis aralığı ve tüm bileşenlere hızlı erişim masrafları kısar ve ömrü uzatır.
1Önemli özellikler
Sağlam şasi dayanıklılığı arıtır ve mükemmel sürücü koruması sağlar. Güçlü AC motor yüklü halde bile yüksek sürüş hızı ve ivme ayrıca kusursuz, gürültüsüz, kontrollü operasyon, uzun vardiya ömrü ve düşük bakım gereksinimleri anlamına gelir. Geniş akü bölmesi yüksek kapasite aküleri içine alabilir (500Ah ye kadar). 360 derece dönebilen elektronik fly-by-wire direksiyon yüksek hızlarda bile minimum eforla mükemmel dönüş sağlar. Opsiyonel kolçak seçeneğiyle tam süspansiyonlu, tam ayarlanabilir koltuk ve kemer uzun vardiyalar boyunca operatöre konfor ve güvenlik sağlar. Yük tartma göstergesi standart olarak güvenli yük kapasitesini aşmamak için yerleştirildi. Pin Kodlu çalıştırm Yetkisiz ve uygunsuz kullanımı önlemek için sürücüye özgü ayarlar standart olarak dahil edilmiştir. Programlanabilir kontrolcü çok yönlülüğüyle iş ve operatör kombinasyonuna göre ivme, sürüş hızı ve frenlemeyi ayarlar.
2Kilit özellikler
Frenler

Rejeneratif frenleme efektif kontrol ve uzun vardiya ömrü demektir ayrıca fren aşınmasını azaltır.

Sürüş

Güçlü AC motor yüklü halde bile yüksek sürüş hızı ve ivme ayrıca kusursuz, gürültüsüz, kontrollü operasyon, uzun vardiya ömrü ve düşük bakım gereksinimleri anlamına gelir. Elektrik ve kontrol sistemleri Programlanabilir kontrolcü çok yönlülüğüyle iş ve operatör kombinasyonuna göre ivme, sürüş hızı ve frenlemeyi ayarlar. Akü değişim standı hızlı değişimler için standart olarak monte edilir. Akü seviye göstergesi ve otomatik enerji kesim sistemi ile akü koruması sağlanır. Otomatik kademesiz hız azaltma sistemi güvenli ve kontrollü dönüş sağlar. Geniş akü bölmesi yüksek kapasite aküleri içine alabilir (500Ah ye kadar). Pin Kodlu çalıştırm Yetkisiz ve uygunsuz kullanımı önlemek için sürücüye özgü ayarlar standart olarak dahil edilmiştir.

Çatallar

Yuvarlatırlmış çalat uçları kusursuz palet giriş-çıkışı sağlar.

Şasi ve Gövde

Yüksek denge iki yük tekerleğine ek olarak tahrik tekerleğininin yanındaki birbirine bağlı iki kastor tekerlek tarafından sağlanır. Sağlam şasi dayanıklılığı arıtır ve mükemmel sürücü koruması sağlar. Net görüş sağlayan tasarım çatal uçlarını ve çalışma bölgesini rahat görmenizi sağlar.

Hidrolikler

Kusursuz hidrolik yüklerin dengeli kontrolü için sarsıntısız çatal hareketi sağlar.

Operatör mahalli ve Controller

Ayarlanabilir kol destekli ergonomik operatör kompartmanı ve mükemmel pozisyonda yerleştirilmiş kontrolller sürücü yorgunluğunu azaltır ve kusursuzluğu artırır. Opsiyonel kolçak seçeneğiyle tam süspansiyonlu, tam ayarlanabilir koltuk ve kemer uzun vardiyalar boyunca operatöre konfor ve güvenlik sağlar. Yük tartma göstergesi standart olarak güvenli yük kapasitesini aşmamak için yerleştirildi. Açık, anlaşılır LCD panel operatör ve servis mühendislerini bilgilendirir. Bakım ve hasar koruma konularında yardımcı olur. Kullanıcı dostu operatör menüsü kolay takip edilebilen talimatlar sağlar ve operatörün palet taşıyıcıyı kendi tercihlerine göre yönetmesine izin verir. Direksiyon sistemi 360 derece dönebilen elektronik fly-by-wire direksiyon yüksek hızlarda bile minimum eforla mükemmel dönüş sağlar. Progresif direksiyon hızlı hareket ederken düşük hızlarda kolay ve düzgün bir manevra yapmanızı sağlar.

Diğer özellikleri

Katlanabilir oturak allows quick and easy entry to all areas for checks and maintenance. Uzun servis aralığı masrafları kısar ve kullanım ömrünü uzatır.

İçerdiği seçenekler:

Başlatma/durdruma düğmesi yerine kontak anahtarı
Liste askısı veya Bilgisayar desteği
2,5 tona kadar artırılmış kapasite
Kafaüstü koruma
Soğuk hava deposu modifikasyonu
Geniş ceşitlilikte catal boyutları
Müşteri adı/logo/yan panellerde resim
Palet giriş ve cıkış silindirleri

Fotoğraflar