SBS15-20N-Serisi Elektrikli İstifleyicihttps://timforklift.com/wp-content/uploads/2018/04/sbs15-20n-serisi0-mitsubishi-forklift-1502869827.png

SBS15-20N Serisi

Oturaklı İstifleyici AC 1.5 – 2.0 ton

Model  Yük kapasitesi

SBS15N 1500kg

SBS15NI               1500kg

SBS20N 2000kgÖzellikler


https://timforklift.com/wp-content/uploads/2018/04/sbs15-20n-serisi1-mitsubishi-forklift-1502869827.png

“Her işi yapar (do-it-all)” serisi SBS15-20N sadece ağır yükleri 6.5 metre yüksekliğe kadar istiflemekle kalmaz, bir reach trucktan daha dar koridorlarda çalışır. Güçlü, hızlı ve kontrollü bir şekilde yükleri uzun mesafelere taşır. SBSN istifleyiciler, mükemmel performansı, uzun vardiyalar boyunca sürekli üretkenlik için efor gerektirmeyen kusursuz direksiyon ve ergonomik kontrolle kombine eder.


Serideki 3 modelimizde yüksek kapasiteye sahiptir. “Initial Lift (i)”li modelimiz yokuş kullanımı için ekstra yerden yükseklik verir. Düşük bakım gereksinimli AC tahrik motoru, uzun servis aralığı ve tüm komponentlere hızlı erişim masrafları kısar ve ömrü uzatır. Ayrıca sağlam şasi ve asansör yapısı operatörü ve makineyi kazasal hasarlardan korur. 2.0 ton modeli çatal uçlarına kadar net görüş sağlayan devrimsel Vision Mast teknolojisiyle donatılmıştır.

https://timforklift.com/wp-content/uploads/2018/04/sbs15-20n-serisi2-mitsubishi-forklift-1502869828.png


Önemli Özellikler


Sağlam şasi dayanıklılığı arıtır ve mükemmel sürücü koruması sağlar. Güçlü AC motor yüklü halde bile yüksek sürüş hızı ve ivme ayrıca kusursuz, gürültüsüz, kontrollü operasyon, uzun vardiya ömrü ve düşük bakım gereksinimleri anlamına gelir. Geniş akü bölmesi yüksek kapasite aküleri içine alabilir (500Ah ye kadar). 360 derece dönebilen elektronik fly-by-wire direksiyon yüksek hızlarda bile minimum eforla mükemmel dönüş sağlar. Opsiyonel kolçak seçeneğiyle tam süspansiyonlu, tam ayarlanabilir koltuk ve kemer uzun vardiyalar boyunca operatöre konfor ve güvenlik sağlar. Genişletilebilir yan sabitleyiciler ekstra rezidüal kapasite sunar (tripleks asansörlerde standarttır ve dublekslerde opsiyoneldir). Pin Kodlu çalıştırm Yetkisiz ve uygunsuz kullanımı önlemek için sürücüye özgü ayarlar standart olarak dahil edilmiştir. Programlanabilir kontrolcü çok yönlülüğüyle iş ve operatör kombinasyonuna göre ivme, sürüş hızı ve frenlemeyi ayarlar. Rejeneratif frenleme efektif kontrol ve uzun vardiya ömrü demektir ayrıca fren aşınmasını azaltır. Net görüş sağlayan tasarım özellikle 2.0 ton modellerde çatal uçları ve çalışma alanı görüşünü maksimum yapar.Kilit Özellikler


  • Frenler
  • Sürüş
  • Elektrik ve Kontrol Sistemleri
  • Şasi ve Gövde
  • Hidrolikler
  • Asansör ve Çatallar
  • Operatör Mahalli ve Kontroller
  • Direksiyon Sistemi
  • Diğer Özellikleri
  • İçerdiği Seçenekler

Rejeneratif frenleme efektif kontrol ve uzun vardiya ömrü demektir ayrıca fren aşınmasını azaltır.

Güçlü AC motor yüklü halde bile yüksek sürüş hızı ve ivme ayrıca kusursuz, gürültüsüz, kontrollü operasyon, uzun vardiya ömrü ve düşük bakım gereksinimleri anlamına gelir.

Geniş akü bölmesi yüksek kapasite aküleri içine alabilir (500Ah ye kadar). Pin Kodlu çalıştırm Yetkisiz ve uygunsuz kullanımı önlemek için sürücüye özgü ayarlar standart olarak dahil edilmiştir. Programlanabilir kontrolcü çok yönlülüğüyle iş ve operatör kombinasyonuna göre ivme, sürüş hızı ve frenlemeyi ayarlar. Akü değişim standı hızlı değişimler için standart olarak monte edilir. Akü seviye göstergesi ve otomatik enerji kesim sistemi ile akü koruması sağlanır. Otomatik kademesiz hız azaltma sistemi sürekli olarak kaldırma yüksekliğini izler ve kaldırma açısını izler ayrıca güvenli ve kontrollü bir performans için hızı ayarlar.

Sağlam şasi dayanıklılığı arıtır ve mükemmel sürücü koruması sağlar. Net görüş sağlayan tasarım özellikle 2.0 ton modellerde çatal uçları ve çalışma alanı görüşünü maksimum yapar.

Kusursuz hidrolik yüklerin dengeli kontrolü için sarsıntısız çatal hareketi sağlar.

Yüksek denge, kaldırma gücü ve asansör mukavemeti mükemmel rezidüal kapasite oluşturur. Genişletilebilir yan sabitleyiciler ekstra rezidüal kapasite sunar (tripleks asansörlerde standarttır ve dublekslerde opsiyoneldir). Yuvarlatırlmış çalat uçları kusursuz palet giriş-çıkışı sağlar.

Ayarlanabilir kol destekli ergonomik operatör kompartmanı ve mükemmel pozisyonda yerleştirilmiş kontrolller sürücü yorgunluğunu azaltır ve kusursuzluğu artırır. Opsiyonel kolçak seçeneğiyle tam süspansiyonlu, tam ayarlanabilir koltuk ve kemer uzun vardiyalar boyunca operatöre konfor ve güvenlik sağlar. Yük tartma göstergesi standart olarak güvenli yük kapasitesini aşmamak için yerleştirildi. Açık, anlaşılır LCD panel operatör ve servis mühendislerini bilgilendirir. Bakım ve hasar koruma konularında yardımcı olur. Kullanıcı dostu operatör menüsü kolay takip edilebilen talimatlar sağlar ve operatörün palet taşıyıcıyı kendi tercihlerine göre yönetmesine izin verir.

360 derece dönebilen elektronik fly-by-wire direksiyon yüksek hızlarda bile minimum eforla mükemmel dönüş sağlar. Progessive steering hızlı hareket ederken düşük hızlarda kolay ve düzgün bir manevra yapmanızı sağlar.

Katlanabilir oturak allows quick and easy entry to all areas for checks and maintenance. Uzun servis aralığı masrafları kısar ve kullanım ömrünü uzatır.

Geniş çeşitlilikte çatal boyutları

Müşteri adı/logo/yan panellerde resim

Palet giriş ve cıkış silindirleri

Yan dengeleyiciler (tripleks asansörlerde standart, dublekslerde opsiyoneldir)

Yan dengeleyicinin 2.5 metre ve daha yüksek mesafelerde zorunlu hareketi

Tekerlek malzemesi seçimi

Liste askısı veya Bilgisayar desteği

Başlatma/durdruma düğmesi yerine kontak anahtarı