SBV16N-Serisi Elektrikli Transpalethttps://timforklift.com/wp-content/uploads/2018/04/sbv16n-serisi0-mitsubishi-forklift-1502869401.png

SBV16N Serisi

Platformlu İstifleyici AC – 1.6 ton

Model  Yük kapasitesi

SBV16N               1600kg

SBV16NI              1600kg

SBV16NS             1600kg


Özellikler


Şık, kompakt şekli ve mükemmel manevra kabiliyeti ile SBV16N serisi en dar koridorlara ve en küçük çalışma alanlarına uyacak şekilde tasarlandı. Ağır yükleri 5.4 metreye kadar kusursuz ve etkin bir şekilde istifler. Seride ayrıca yokuşlardaki çalışmalar için artırılmış zemin boşluğu yüksekliğine sahip “Initial Lift” yani “i” modelleri ve değişik palet genişliklerine ayarlamaya izin veren dar yük denge ayaklı versiyonlu modeller vardır. Ek olarak tüm modeller uzak mesafeler için hızlı sürüş hızına sahiptir ve operatöre yaya ve binmeli modlar arasında seçim şansı sunar.

Askıdaki sürme platformu ve koruyucu yan barlar, kullanıldığında operatöre sağlamlık ve güvenlik sağlamak için sıkıca kilitlenir. Kullanılmadığında katlanarak kapatılabilir. Her iki şekilde çalışma esnasında da son teknoloji ürünü kontrol kolu tasarımı sayesinde operatörün elleri korunurken güvenli, konforlu ve kontrollü bir operasyon için herşeyi elinizin altında kolay ulaşabileceğiniz yerde tutar.

Önemli özellikler

Güçlü AC motor yüklü durumda bile yüksek sürüş hızı (9km/h’e kadar) ve ivme demektir. Ayrıca kusursuz, gürültüsüz, kontrollü operasyon, uzun vardiye çalışmaları ve düşük bakım gereksinimleri anlamına gelir. Koşullar ne olursa olsun şasi ve asansörün dayanıklığı uzun komponent ömrü verirken AC teknolojisi kusursuz, gürültüsüz güçlü bir performans verir ve komponent aşınmasını minimuma indirger. Uzun servis aralığı masrafları kısar ve kullanım dışında kalma süresini en aza indirger. Rejeneratif frenleme efektif kontrol ve uzun vardiya ömrü demektir ayrıca fren aşınmasını azaltır. Küçük dönme çapı along with compact chassis and excellent visibility through mast allows exceptional manoeuvrability. Kusursuz hidrolik tüm modellerde oransal kaldırma ve indirmelidir. Yüklerin dengeli olması için sarsıntısız asansör ve çatal hareketleri sağlar Yenilikçi VisionMast Teknolojisi Visionmast eşsiz bir ileri görüş özelliği ve mükemmel kaldırma becerisi sunar. Asansör çeşitleri tripleks (5.4metreye kadar kaldırma) ek olarak dubleks ve simpleks: Hepsi serbest kaldırma seçeneğiyle mevcut. Konik çatal uçları palete mükemmel giriş izni sağlar ve açılı girişi kolaylaştırır. Mükemmel dengeli sağlam mukavemetli asansör ve verimli hidrolikler tüm yüklerin dengeli kontrolü için yüksek rezidüal kapasite sunar.

Kilit özellikler

Frenler

Rejeneratif frenleme efektif kontrol ve uzun vardiya ömrü demektir ayrıca fren aşınmasını azaltır. Park frenleri, is automatically activated when power is shut off, for extra safety on ramps.

Sürüş

Güçlü AC motor yüklü durumda bile yüksek sürüş hızı (9km/h’e kadar) ve ivme demektir. Ayrıca kusursuz, gürültüsüz, kontrollü operasyon, uzun vardiye çalışmaları ve düşük bakım gereksinimleri anlamına gelir. Koşullar ne olursa olsun şasi ve asansörün dayanıklığı uzun komponent ömrü verirken AC teknolojisi kusursuz, gürültüsüz güçlü bir performans verir ve komponent aşınmasını minimuma indirger.

Elektrik ve kontrol sistemleri

Programlanabilir kontrolcü çok yönlülüğüyle iş ve operatör kombinasyonuna göre ivme, sürüş hızı ve frenlemeyi ayarlar. Akü göstergesi ve asansör şalterli saat metre akü koruması ve forklift kullanımını takip etmek için standart olarak yerleştirilir. Akü değişim standı hızlı batarya değişimi sağlar. Bütünleşik diyagnoz ve hata hafıza dosyası servisi hızlandırır ve hasarları önlemede yardımcı olur.

Şasi ve Gövde

Geniş castor tekerlekler tahrik ve yük tekerleklerine ilave olarak yüksek denge sağlar Duşuk ağırlık merkezi, emniyetli kullanım açısından daha fazla denge sağlar. Sağlam konstruksiyonu, tüm çalışma şartlarında olağanüstü dayanıklılık gösterir.

Hidrolikler

Kusursuz hidrolik tüm modellerde oransal kaldırma ve indirmelidir. Yüklerin dengeli olması için sarsıntısız asansör ve çatal hareketleri sağlar Asansör ve Çatallar Yenilikçi VisionMast Teknolojisi Visionmast eşsiz bir ileri görüş özelliği ve mükemmel kaldırma becerisi sunar. Mükemmel dengeli sağlam mukavemetli asansör ve verimli hidrolikler tüm yüklerin dengeli kontrolü için yüksek rezidüal kapasite sunar Asansör çeşitleri tripleks (5.4metreye kadar kaldırma) ek olarak dubleks ve simpleks: Hepsi serbest kaldırma seçeneğiyle mevcut. Konik çatal uçları palete mükemmel giriş izni sağlar ve açılı girişi kolaylaştırır.

Operatör mahalli ve Controller

Yavaş ilerleme hızı fonksiyonu ve kumanda kolu kilidi maksimum kontrol ve güvenlik için standart olarak vardır. Çapraz bar yapısı operatör ve makine güvenliği için operatörün elinden ve kumanda kolundan tüm engelleri uzak tutar. Kolay kullanımlı kontroller, yorulmayı azaltır ve üretkenliği artırır. Alüminyum kumanda kolu hafif ama çok sağlamdır Kauçuk tutamaklar kolay kontrol için konforlu, kaymaz ve ergonomik yapıdadır Kaldırılabilir ana düğme istifleyicinin yetkilendirilmemiş kişilerce kullanımını önlemek için kontak anahtarı gibi kullanılabilir Açık, anlaşılır LCD panel operatör ve servis mühendislerini bilgilendirir. Bakım ve hasar koruma konularında yardımcı olur.

Direksiyon sistemi

Son teknoloji urunu kontrol kolu, üstün ergonomik tasarım, konfor ve emniyet sunar. Küçük dönme çapı along with compact chassis and excellent visibility through mast allows exceptional manoeuvrability.

Diğer özellikleri

Uzun servis aralığı masrafları kısar ve kullanım dışında kalma süresini en aza indirger. Hızlı erişim özellikleri give quick and easy entry to all areas for checks and maintenance, reducing downtime even further.

İçerdiği seçenekler:

Tekerlek malzemesi seçimi

Geniş ceşitlilikte catal boyutları

Geniş asansör seçeneği dubleks ve tripleks; serbest kaldırmalı veya serbest kaldırmasız

Kaldırma yüksekliği göstergesi

Yük tartma göstergesi

Programlanabilir özelliklerle PIN kodlu başlama

Müşteri adı/logo/yan panellerde resim