Sıfır 0 Forklift Fiyatları

Sıfır forklift fiyatları araştırması yaparken, kullanıcıların ilk önceliği “Nasıl Bir Forklift Alınması Gerekmekte ?” sorusunun cevabını bulmak olmalıdır. Bu yazımızda, yeni kullanıcılar ve hali hazırda forklift kullanıcısı olan kişiler için; sektörel tecrübelerimize dayanarak, en temel bilgileri sunacağız. İster yeni bir kullanıcı olun, isterseniz firmanızda zaten forklift kullanımı gerçekleştiriyor olun. Yeni bir forklift alırken, tercihiniz sıfır forklift ise doğru yerdesiniz. Tim Forklift A. Ş. olarak, Türkiye geneli forklift satışı, forklift yedek parça tedariği ve forklift servisi alanlarında hizmet vermekteyiz. Ürün ve hizmetlerimize ulaşmak için tıklayınız

Sıfır Forklift Fiyatları
Sıfır Forklift Fiyatları

Sıfır Forklift Fiyatları

Sıfır forklift fiyatları araştırması yapıldığında piyasada bir çok seçeneğe rastlanmaktadır. Her seçenek kendi kullanım alanı, taşıyabildiği maksimum yük kapasitesi ve teknolojik altyapısına göre ayrı ayrı fiyatlandırılmıştır. Örneğin dizel yakıt tüketen forkliftler ile elektrikli forkliftler arasında gözle görülür bir fiyat farkı vardır. Tabi bu iki farklı forklift çeşidinin kullanım alanı ve kullanım amacı birbirinden çok farklıdır. Bu sebeple yeni alacağınız forklifte karar verirken şu maddelere dikkat etmeniz önemlidir; Forkliftin kullanım alanı Bütçeniz Kullanım Alanındaki Ürünlerin Maksimum Ağırlığı Bakım Maliyetlerinin ve Bakım Aralıklarının Karşılaştırılması Teklif Formuna Ulaşmak İçin Tıklayınız Yeni bir forklift alımında yukarıdaki maddelerin incelenmesi ve tek tek kontrol edilmesi yeni bir kullanıcı için önemlidir. Eğer eski kullanıcıysanız ve sıfır forklift almayı düşünüyorsanız, daha önceki maliyet ve performansı karşılaştırmanız, yeni alacağınız forklift seçiminde önemli rol oynayacaktır.

Forklift Fiyatlari
Forklift Fiyatlari

Sıfır Forklift Seçimi

Sıfır forklift seçimi gerçekleştirirken, aşağıdaki maddeler kilit rol oynamaktadır; Kullanacağınz bölgeyi, zemini ve hava şartlarını göz önüne almalısınız. Kaldıracağınız maksimum yüke göre forklift seçimi önemli bir etkendir. Forkliftinizin günlük kullanım saatine göre; elektrikli, dizel veya lpg forklift seçeneğinizi belirlemelisiniz. Bu konuda uzmanlarımıza danışabilirsiniz. Yeni alacağınız forklift kapalı alanda mı çalışacak yoksa açık alanda mı çalışacak ? Çalışma alanı tozlu mu ? Forklifti kullanacağınız zeminin durumu ?

Forklift Marka ve Modelleri

Tim Forklift olarak; özellikle ‘Elektrikli Forklift’ alanında kendini dünyaya kabul ettirmiş olan, Japon markası Mitsubishi Forkliftlerini Türkiye pazarında, en uygun fiyatlara ve cazip ödeme koşulları ile tedarik etmekteyiz. Mitsubishi, diğer bir çok alanda olduğu gibi, forklift ihtiyacına yönelik ilk tercih edilen markalardan biridir. Bunun yanı sıra; Linde ve Toyota markaları da, forklift üretimi alanında kendini dünyaya kanıtlamış markalardır. Çin malı forkliftler arasında ise en kaliteli iki markanın tedarikçisiyiz. Teu ve Jac forklift markaları, Mitsubishi motoru kullanan, alanında kendi teknolojilerini kanıtlamış markalardır. Size en uygun forklifti öğrenmek ve o forkliftin farklı markalardan fiyat tekliflerini görmek için iletişime geçebilir veya aşağıdaki formu doldurarak, sizinle iletişim kurmamızı sağlayabilirsiniz.2 yorum

 • Hakan Akbulut

  Merhaba 3 ton kapasiteli dizel forklift almayı düşünüyoruz açık alanda ve tozlu alanlarda çalışma gerçekleştirecektir. Önerileriniz varsa yardımcı olabilir misiniz?

  • Müşteri Temsilcisi

   Merhaba Hakan Bey,

   Satış departmanımıza bağlı arkadaşlarımız mail adresiniz üzerinden size dönüş sağlamaktadırlar. Bizimle iletişime geçtiğiniz için çok teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla.

Bir cevap yazın


Konuşmayı başlat
1
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by