Sıfır Forklift Fiyatları 2022

Sıfır forklift fiyatları araştırması yaparken, kullanıcıların ilk önceliği “Nasıl Bir Forklift Alınması Gerekir?” sorusunun cevabını bulmak olmalıdır. Bu yazımızda, yeni kullanıcılar ve hali hazırda forklift kullanıcısı olan kişiler için; sektör tecrübelerimize dayanarak size, en temel bilgileri sunacağız. İster yeni bir kullanıcı olun, isterseniz firmanızda zaten forklift kullanımı gerçekleştiriyor olun. Yeni forklift alırken, tercihiniz sıfır forklift ise doğru yerdesiniz. Tim Forklift A. Ş. olarak, Türkiye geneli forklift satışı, forklift yedek parça tedarikleri ve forklift servisi alanlarında hizmet vermekteyiz.

Sıfır Forklift Fiyatları Neye

Bağlıdır?

Sıfır forklift fiyatları araştırması yapıldığında piyasada bir çok seçeneğe rastlanmaktadır. Her seçenek kendi kullanım alanı, taşıyabildiği maksimum yük kapasitesi ve teknolojik altyapısına göre ayrı ayrı fiyatlandırılmıştır. Örneğin dizel yakıt tüketen forkliftler ile elektrikli forkliftler arasında gözle görülür bir fiyat farkı vardır. Tabi bu iki farklı forklift çeşidinin kullanım alanı ve kullanım amacı birbirinden çok farklıdır.

Bu sebeple yeni alacağınız forklifter karar verirken şu maddelere dikkat etmeniz önemlidir; forklifti’n kullanım alanı, bütçeniz, kullanım alanındaki ürünlerin maksimum ağırlığı, bakım maliyetlerinin ve bakım aralıklarının karşılaştırılması…

Yeni forklift alımında yukarıdaki maddelerin incelenmesi ve tek tek kontrol edilmesi yeni bir kullanıcı için önemlidir. Eğer eski kullanıcıysanız ve sıfır forklift almayı düşünüyorsanız, daha önceki maliyet ve performansı karşılaştırmanız, yeni alacağınız forklift seçiminde önemli rol oynayacaktır.

sıfır forklift fiyatları 2022

Sıfır Forklift Seçimi

Sıfır forklift seçimi gerçekleştirirken, aşağıdaki maddeler kilit rol oynamaktadır;

  • Kullanacağınız bölgeyi, zemini ve hava şartlarını göz önüne almalısınız.
  • Kaldıracağınız maksimum yüke göre forklift seçimi önemli bir etkendir.*
  • Alacağınız yeni forkliftin günlük kullanım saatine göre; elektrikli, dizel veya lpg forklift seçeneğinizi belirlemelisiniz. Bu konuda uzmanlarımıza danışabilirsiniz.
  • Yeni alacağınız forklift kapalı alanda mı çalışacak yoksa açık alanda mı çalışacak ? Çalışma alanı tozlu mu? Forklifti kullanacağınız zeminin durumu nasıl? İyi bir fiyat için iyi bir araştırma içerisine girmelisiniz.

Sıfır Forklift Marka Fiyatları

Tim Forklift olarak; özellikle ‘Elektrikli Forklift’ alanında kendini dünyaya kabul ettirmiş olan, Japon markası Mitsubishi Forkliftlerini Türkiye pazarında, en uygun fiyatlara ve cazip ödeme koşulları ile tedarik etmekteyiz. Mitsubishi forklift, diğer bir çok alanda olduğu gibi, forklift ihtiyacına yönelik ilk tercih edilen markalardan biridir. Bunun yanı sıra; Linde ve Toyota markaları da, forklift üretimi alanında kendini dünyaya kanıtlamış markalardır.

Çin malı forkliftler arasında ise en kaliteli iki markanın tedarikçisiyiz. Teu ve Jac forklift markaları, Mitsubishi motoru kullanan, alanında kendi teknolojilerini kanıtlamış markalardır. Size en uygun forklifti öğrenmek ve o forkliftin farklı markalardan sıfır forklift fiyat tekliflerini görmek için iletişime geçebilir veya aşağıdaki formu doldurarak, sizinle iletişim kurmamızı sağlayabilirsiniz. Kiralık forklift fiyatları makalemizi okumak için linke tıklayın.

Benzer Yazılar

Yorum Gönder

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.