teu-forklift-logo

Teu Forklift Çin’de kurulmuş sadece Forklift Üretimi yapan kaliteli Çin malı forklift firmasıdır. Teu Forklift 10 yıllık bir firma olmasına rağmen 15 den fazla ülkeye ihracatı vardır. Tim Forklift olarak Türkiye’de kaliteli, uygun Çin malı Teu Forklift markasını sahiplenip satış, kiralama ve servis hizmetlerinde bulunuyoruz. En ucuz sıfır forklift garantisi ile sıfır forklift satışlarında Teu Forkliftlerde sadece maliyet fiyatına satış yapıyoruz. Fiyat teklifi almak için bizi arayabilirsiniz.

TEU FORKLİFT MARKASI

Güçlü AR-GE Yeteneği Ar-Ge ekibinin üyeleri forkliftlerin (forkliftler) profesyonel tasarımında on yılı aşkın tecrübeye sahiptir. Yeni ürünlerin yerli ve yabancı pazarların taleplerini karşılayabilmesini sağlamak için üniversitelerle işbirliği yapıyoruz. Araştırma ve geliştirme kabiliyetimizi arttırmak için mükemmel üniversite mezunlarını da cezbederiz.

Sıkı Kalite Kontrol Sistemi TEU, tasarım ve geliştirme, satın alma, hammadde denetimi, arızalı mallar, imalat ve servis süreçlerine hükmetmek için mükemmel kalite yönetim sistemi kurmuştur. Tüm süreç ayrıntılı kayıt ve kontrol edilebilir. Tedarikçiyi düzenli olarak değerlendireceğiz ve sistemin etkin çalışabilmesi için iç denetim ve yönetim gözden geçirmesini uygulayacağız.

Teknik Avantaj Forkliftler evdeki ileri seviyeye erişir. Ürünler farklı pazarların ve müşterilerin gereksinimlerine göre tasarlanabilir ve üretilebilir. Forkliftlerimiz 13 patent belgesi almıştır. Ayrıca firmamız ulusal düzeyde yüksek teknolojiye sahip bir firmadır ve endüstriyel forkliftin mühendislik ve teknolojik araştırma merkezidir*.

Çevresel Üretim Çevre dostu ürünler için pazar talebini düşündüğümüzde 1,5-4T elektrik dengeleme forklift ve 1,5-5T içten yanmalı dengeleme forkliftini üretiyoruz

Satış Öncesi Servis Biz, satın almadan önce yeterli ve üstün satış öncesi iletişim kuruyoruz. Müşterilerin ihtiyaçlarını anlamalı ve makul forkliftler seçmeliyiz.

Satışta Servis Hızlı aşınma parçaları, bakım parçaları ve teslimat döngüsü, kullanım ve bakım talimat kılavuzunda listelenmiştir. Bu arada müşterilere göre eğitim verebiliriz ve gerektiğinde müşterileri yöneteceğiz.

Satış Sonrası Hizmet Zamanında ve verimli satış sonrası forklift servis desteği sağlamak ve teknoloji desteği sağlamak için 30 dan fazla yerli acente ve bir düzine yabancı acente kurduk. Ana bileşenler için bir yıl 2000 saatlik kalite güvencesi sağlayacağız (detaylı bilgi TEU sorumluluk sigortasına değinmektedir). Yedek parça değişiminin malzeme masrafı ve işçilik masrafı, garanti süresi içinde ücretsiz olacaktır. Müşteriler için yüksek kaliteli aksesuarlar tedarik ediyoruz.

İsteğe Bağlı Servis Müşterilerin farklı taleplerini karşılamak için kullanım özelliklerine ve pazar ihtiyaçlarına göre yeni forkliftler veya forkliftler geliştiriyoruz. Kullanıcıların ihtiyacına göre site talimatı, kurulum ve satış sonrası eğitim hizmeti de sunuyoruz.

OEM Hizmeti TEU, müşterilere OEM hizmeti de sunmaktadır.