Teu Dizel Forklift 5 – 10 TONhttps://timforklift.com/wp-content/uploads/2018/04/teu-dizel-forklift-5-10-ton-0-mitsubishi-forklift-1504699311.png

4.5-5.0T dizel forklift FD45T, FD50TS ve FD50TF modellerini içerir. İyi istikrarla bu dizel dengeleme aracı, ağır yükleri yüklemek için oldukça uygundur. İstediğiniz zaman kullanılabilir ve açık havada uygulanır. Benzinli motora kıyasla, dizel motor daha iyi güç performansına ve düşük yakıt şarjına sahiptir. Motor, düşük hızda bile alev almak kolay değildir. Güçlü aşırı yükleme kapasitesi ve uzun süreli çalışma kapasitesine sahiptir. Ayrıca TEU, müşterilerin ihtiyaçlarına göre farklı boyutlarda dizel forklift temin edebilmektedir.


Özellikler


Özellikler

4.5-5.0T dizel forklift FD45T, FD50TS ve FD50TF modellerini içerir. İyi istikrarla bu dizel dengeleme aracı, ağır yükleri yüklemek için oldukça uygundur. İstediğiniz zaman kullanılabilir ve açık havada uygulanır. Benzinli motora kıyasla, dizel motor daha iyi güç performansına ve düşük yakıt şarjına sahiptir. Motor, düşük hızda bile alev almak kolay değildir. Güçlü aşırı yükleme kapasitesi ve uzun süreli çalışma kapasitesine sahiptir. Ayrıca TEU, müşterilerin ihtiyaçlarına göre farklı boyutlarda dizel forklift temin edebilmektedir.

Opsiyonel Motorlar

FD45T, FD50TS, FD50TF: Çinli 4108, Mitsubishi S6S

Rekabet avantajları

TEU, yenilikçi bir Ar-Ge ekibine sahiptir. Üyeleri, dizel dengeleme kamyonunda 10 yılı aşkın profesyonel tasarım çalışma tecrübesine sahiptir. 13 patent belgesi var. Firmamız devlet düzeyinde yüksek teknoloji işletmelerinden biridir. Endüstriyel dizel forkliftin mühendislik ve teknolojik araştırma merkezi. Müşterilerin seçebileceği çeşitli motorlarla donatılabilir. Bu forkliftle birlikte kapalı tip sürücü kabini de mevcuttur. Bu dizel dengeleme aracı, yüksek istikrarı sağlayan ve kamyonun devrilme riskinden kurtulan optimize edilmiş çerçeve ile birlikte gelir. Dönme yarıçapı küçüktür ve esnek hareket ve kolay kullanım sağlar. İşletim sisteminin entegrasyonu manipüle etmeyi kolaylaştırır. TEU 3.5-5T dizel forklift, hümanize hidrolik kumanda çubuğu ve ayarlanabilir direksiyon simidine sahiptir. Sürücüler, uzun süre çalıştıktan sonra bile yıpranmaya eğilimli değillerdir. Özel makaralı rulmanları kullanan direk, kullanım ömrünü uzatır ve güvenilirliği artırır. Dizel dengeleme aracı, yüksek dayanıklılık için alüminyum radyatör ve soğutma kanatlarına sahip bir tork konvertörü ile donatılmıştır. Verimlilik ve verimliliği artırmaya katkıda bulunurlar. 4.5-5.0T Dizel Forkliftin Ana Bileşenleri Motor Isı enerjisini mekanik enerjiye dönüştüren forkliftin güç ünitesidir. Şanzıman Dişlisi Debriyaj, şanzıman, ana şanzıman, diferansiyel mekanizması, aks mili vb. Kumanda Kontrolü Direksiyon mekanizmasından ve fren sisteminden oluşur. Çalışma Cihazı İç ve dış kapı çerçevesi, çatal montajı, palet çatalı, kaldırma zinciri, rulman, kasnak ve diğer parçaları içerir. Rolü, yükleri kaldırmak veya istiflemektir. Hidrolik Sistem Yakıt deposu, hidrolik pompa, distribütör, hidrolik silindir kaldırma ve eğme silindiri içerir. Yüklerin kaldırılmasını ve eğilmesini fark edebilir. Elektrik Sistemi Güç bölümü ve akümülatör bataryası, alternatör, marş motoru, ateşleme cihazı, aydınlatma cihazı ve hoparlör gibi elektrikli kısımdan oluşur. 4.5-5.0T Dizel Forkliftin Dikkatleri Müşteriler, 3.5-5T dizel dengeleme araçlarının çalışma ortamını, azami yükünü ve azami kaldırma yüksekliğini tam olarak bilmeli ve sonra uygun model ve konfigürasyonları seçmelidir. Eğitimli ve ehliyete sahip sürücüler bu forklifti kullanabilir. Bu dizel forkliftleri kullanmadan önce her kontrol ve alarm cihazını kontrol edin. Hasar varsa, tamir ettirildikten sonra çalıştırılmalıdır. Kesin çalıştırma, direksiyon, sürüş, frenleme ve durdurma oldukça gereklidir. Islak veya kaygan yolda dizel dengeleme araçlarını kullandığımızda direksiyonu yavaşlarız. Malzeme taşıma belirtilen yükü aşmamalıdır. Palet çatalı yüklerin altına yerleştirilmeli ve yüklerin çatal üzerinde eşit şekilde dağılmasına dikkat edilmelidir. Yükleri almak için tek bir çatal ucunun kullanılması yasaklanmıştır. Malzemeyle yüklü 3.5-5T dizel forkliftler sürülürken, yüklerin indirildiğinden ve kapı çerçevesi arkaya eğimli olduğundan emin olmalıyız. Müşteriler dizel dengeleme araçlarının günlük bakımına dikkat etmelidir.

Ambalaj ve Taşıma

Konteynerle Nakliye.

TEU profesyonel üreticisi ve Çin’de dizel dengeleme kamyon tedarikçisi konumundadır. On beş milyon RMB’nin kayıtlı sermayesiyle TEU ağırlıklı olarak 1.5-10T dizel forklift, 2-4.5T benzinli forklift ve 1.5-4T elektrikli forklift’in üretim, satış ve satış sonrası hizmetleri ile uğraşmaktadır. Şimdiye kadar Avustralya, Rusya, İngiltere ve Kuzey İrlanda, Kore ve İran’da özel satış ajansları kurduk. Dizel forkliftlerimiz Güneydoğu Asya, Güney Amerika, Afrika ve Avrupa’ya ihraç edilmiştir. TEU, tasarım ve geliştirme, satın alma, hammadde denetimi, arızalı mallar, imalat ve servis süreçlerine hâkim olmak için mükemmel kalite yönetim sistemi kurmuştur.


https://timforklift.com/wp-content/uploads/2018/04/teu-dizel-forklift-5-10-ton-0-mitsubishi-forklift-1504699311-1.png


https://timforklift.com/wp-content/uploads/2018/04/teu-dizel-forklift-15-25-ton-2-mitsubishi-forklift-1504697813.png


https://timforklift.com/wp-content/uploads/2018/04/teu-dizel-forklift-15-25-ton-3-mitsubishi-forklift-1504697814.png


https://timforklift.com/wp-content/uploads/2018/04/teu-dizel-forklift-15-25-ton-4-mitsubishi-forklift-1504697816.png


https://timforklift.com/wp-content/uploads/2018/04/teu-dizel-forklift-15-25-ton-5-mitsubishi-forklift-1504697825.png


https://timforklift.com/wp-content/uploads/2018/04/teu-dizel-forklift-15-25-ton-6-mitsubishi-forklift-1504697830.png