teu-forklift-.jpg

Teu Forklift Türkiye

0Forklift

Teu çin’de binden fazla personel ile sadece forklift üzerine iş yapmak için kurumul bir firmadır. 2007 yılından beri piyasada kalitesiyle önerilen çin malı forkliftler arasına girmeyi başarmış ve kısa sürede on altı ülkeye ihracat yapmaya başlamıştır. Tim Forklift firması olarak Teu Forklift’in kalitesine güvenerek Türkiye Forklift piyasasında bir yerlere taşımak amacıyla kısa teslimat süreli, En uygun fiyat garantili Teu Forklift Satış hizmeti veriyoruz.

TEU Forkliftin Avantajları

Güçlü AR-GE Yeteneği Ar-Ge ekibinin üyeleri forkliftlerin (forkliftler) profesyonel tasarımında on yılı aşkın tecrübeye sahiptir. Yeni ürünlerin yerli ve yabancı pazarların taleplerini karşılayabilmesini sağlamak için üniversitelerle işbirliği yapıyoruz. Araştırma ve geliştirme kabiliyetimizi arttırmak için mükemmel üniversite mezunlarını da cezbederiz.

Sıkı Kalite Kontrol Sistemi TEU, tasarım ve geliştirme, satın alma, hammadde denetimi, arızalı mallar, imalat ve servis süreçlerine hükmetmek için mükemmel kalite yönetim sistemi kurmuştur. Tüm süreç ayrıntılı kayıt ve kontrol edilebilir. Tedarikçiyi düzenli olarak değerlendireceğiz ve sistemin etkin çalışabilmesi için iç denetim ve yönetim gözden geçirmesini uygulayacağız.

Teknik Avantaj Forkliftler evdeki ileri seviyeye erişir. Ürünler farklı pazarların ve müşterilerin gereksinimlerine göre tasarlanabilir ve üretilebilir. Forkliftlerimiz 13 patent belgesi almıştır. Ayrıca firmamız ulusal düzeyde yüksek teknolojiye sahip bir firmadır ve endüstriyel forkliftin mühendislik ve teknolojik araştırma merkezidir.

Çevresel Üretim Çevre dostu ürünler için pazar talebini düşündüğümüzde 1,5-4T elektrik dengeleme forklift ve 1,5-5T içten yanmalı dengeleme forkliftini üretiyoruz

Satış Öncesi Servis Biz, satın almadan önce yeterli ve üstün satış öncesi iletişim kuruyoruz. Müşterilerin ihtiyaçlarını anlamalı ve makul forkliftler seçmeliyiz.

Satışta Servis Hızlı aşınma parçaları, bakım parçaları ve teslimat döngüsü, kullanım ve bakım talimat kılavuzunda listelenmiştir. Bu arada müşterilere göre eğitim verebiliriz ve gerektiğinde müşterileri yöneteceğiz.

Satış Sonrası Hizmet Zamanında ve verimli satış sonrası servis sağlamak ve teknoloji desteği sağlamak için 30 dan fazla yerli acente ve bir düzine yabancı acente kurduk. Ana bileşenler için bir yıl 2000 saatlik kalite güvencesi sağlayacağız (detaylı bilgi TEU sorumluluk sigortasına değinmektedir). Yedek parça değişiminin malzeme masrafı ve işçilik masrafı, garanti süresi içinde ücretsiz olacaktır. Müşteriler için yüksek kaliteli aksesuarlar tedarik ediyoruz.

İsteğe Bağlı Servis Müşterilerin farklı taleplerini karşılamak için kullanım özelliklerine ve pazar ihtiyaçlarına göre yeni forkliftler veya forkliftler geliştiriyoruz. Kullanıcıların ihtiyacına göre site talimatı, kurulum ve satış sonrası eğitim hizmeti de sunuyoruz.

OEM Hizmeti TEU, müşterilere OEM hizmeti de sunmaktadır.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *